Již jeden latexový korzet vlastním a tak když jsem dostal možnost otestovat tento kousek, neváhal jsem. Chtěl jsem si totiž ověřit, zda moje ne úplné nadšení z předchozího kousku se týká pouze jednoho modelu, nebo se bude vztahovat nejspíše na latexové korzety obecně.

Pro začátek shrnu, co mi na mém prvním latexovém korzetu nevyhovovalo. Můj starší kousek je od firmy Latexa ze série LateX.

Má samozřejmě šněrování a ze předu háčky.

Oblékání

Ty byly skvělé kvůli rychlému oblékání. Avšak korzet neplnil mé očekávání, co se týče stáhnutí, příliš měkké kostice mě také nezaujali a osobně bych bral i trochu delší provedení. Na nošení však je pohodlný.

Tento kousek je shodou okolností také od firmy Latexa. Už proto jsem se dopředu obával, že výsledek bude nejspíše stejný.

O to větší překvapení mě však čekalo.

Měl bych však začít postupně. Korzet je z kvalitního 1mm tlustého latexu. Není tedy pružný jako podstatně slabší latex sloužící k oblékání.

Jakou má pružnost?

Ostatně pružnost opravdu od korzetu zrovna nechcete. Korzet má pouze šněrování. To je však možné nosit jak vpředu, tak i vzadu. Já měl raději možnost šněrování vzadu. Pokud si však budete chtít korzet vázat a utahovat vlastními silami, raději bych volil možnost šněrování vpředu.

Zároveň délka korzetu je na straně vázání delší než na opačné straně. Strana se šněrováním činí zhruba 33 cm a opačná strana 28 cm. Tyto rozměry jsou oproti mému původnímu kousku o trochu větší.

To je pro mě plus, korzet pak lépe zakryje a stáhne místa, které má.

VIDEO z redakčního rozbalování a prohlídky

Zlepšené kostice

Kostice stejně jako u původního modelu nepatří k nejpevnějším, ale pocitově se jedná přeci jen o zlepšení.

Kvůli tomu, že korzet nabízí pouze šněrování a chybí jakékoliv zapínání na háčky, je oblékání náročnější.

Ale nejspíše i díky tomu je stažení mnohem silnější. Korzet vám samozřejmě dovolí kvůli měkčím kosticím se i trochu ohýbat v pase, ale už jsem zde neměl úplně pocit, že jde pouze o korzet pro parádu, ale plní i svůj původní účel, i když ne na 100%.

Na druhou stranu se korzet nosí opravdu pohodlně a přitom cítíte jeho přítomnost. A zároveň ten pocit když vás obepíná latex je k nezaplacení.

Velmi pevné šněrování

Co mě také překvapilo, že korzet jsem dostal s opravdu pevnými tkaničkami. U mého prvního kousku byly tkaničky takové nijaké a rychle jsem je vyměnil.

Tady jsou však mnohem silnější.

Přijde mi to zvláštní, cena obou korzetů je dost podobná, vyrábí je stejná firma a přitom jsou tu rozdíly a pocity z nošení každého z nich jsou trochu jiné.

Zjistěte kolik stojí Latexový korzet LATEXA la 3075
ZJISTIT CENU

I na tomto se však našla vada na kráse. Už asi při druhém nebo třetím nošení vypadlo očko, kterým prochází tkanička. Přitom mi korzet stahuje manželka a neřekl bych, že disponuje zrovna velkou silou. Neberu to jako velkou vadu, či chybu, možná se jednalo o vadu mého kousku a žádný jiný takový mít nebude, nebo možná byla chyba u nás.

Shrnutí

Pokud bych si měl vybrat pouze jeden z mých latexových korzetů, doporučím vám tento. Ano, oblékání je trochu náročnější, ve všem ostatním však z mého pohledu svého brášku překonává ve všem ostatním.

Je zde variabilnost nošení. I přes to, že je jen na šněrování, zvládnete si ho zavázat sami, stačí šněrování otočit vpřed.

Nošení je opravdu pohodlné, díky větší délce krásně stáhne i přes to, že kostice nejsou z nejpevnějších.

Nebojím se ho doporučit

Tento korzet bych se asi nebál doporučit komukoliv. Ať už těm co už s korzety zkušenost mají, tak i těm co s nimi chtějí teprve začít a chtějí zrovna latexový. Navíc korzet lze navolit v různých dvoubarevných kombinací.

Barev je na výběr poměrně dost, a tak si každý může přijít na svojí oblíbenou kombinaci. Navíc pokud milujete nošení latexu a máte rádi korzety, pak by vám tento kousek určitě neměl v šatníku chybět.

Klady

Zápory

Kvalitní zpracování Kostice by mohli být trochu pevnější
Dokáže dobře stáhnout Kvůli chybějícímu přednímu zapínání náročnější oblékání
Dvoubarevné kombinace
Délka
Lze nosit i šněrováním vpředu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: