Co se nechat svým protějškem zneužít k tomu, že já stříkat nebudu, ale ONA ano? A to ještě tím, že mi bude rajtovat na puse a já budu muset poslušně „držet“? Protože budu fest svázaný? Tak přesně nějak takhle to dopadlo, ale jak jsme se k tomu dostali?

Představa

No, nebudu nalhávat, po tomhle ZADO roubíku jsem koukal roky – oboustrannost mě lákala. Něco mít v puse, jistě trochu náročnějšího a ona přímo nad mým obličejem a dosedávající. Takže kolem mě jen vůně kůže, její kundičky a stehna, co mě ve vzrušení takřka drtí.

Realita

Představa to byla moc rajcovní, ale ta realita je mnohem náročnější, než jsem fantazíroval. Samotný vnitřní penis není nejmenší, ale je spíše náročný, co se týče průměru. A díky polotvrdšímu materiálu prostě drží tam, kde má být – tedy v mé puse.

Co je to vlastně zač?

Je to hybridní kousek, protože kombinuje funkce roubíku – tedy „něčím“ ucpete subíkovi či subince pusu, aby nebyla moc hlasitá při trestech a náročnějších hrátkách. A K tomu přidává ještě vnější dildo, na které se dá dobře nabodávat kundičkou, prdelkou… nebo subík musí sám o sobě na všech 4 se připlazit k NÍ a dělat jí to potupně pohyby své hlavy.

A věřte, že ten úhel není moc přirozený, takže ho za chvíli bude bolet krk a ještě se bude štvát s tím, že ho vnitřní penis lehce nadavuje. Ale on si zvykne, protože neposlouchal a v nepřítomnosti JÍ se vyhonil.

Však proto je zamčený v klícce (div že z té vzrušující, leč náročné situace nepraskne), na ústech tuhle mršku a úkol udělat 3x svou BOHYNI. A to jen tím vnějším dildem. Takže žádný pták, žádné ruce, žádný šikovný jazýček…

VIDEO z redakčního rozbalování

Z čeho se skládá?

Materiálově je to tvrdší guma, která ale nepříjemně voní (či snad páchne) – takže to ještě znáročňuje celé hrátky. Povrchově je citelně žilkovaná a s vykreslenými žaludy na obou stranách. Do úst samozřejmě patří ta kratší část, tou delší byste se nejspíše hned udusili a moc úspěchu by to nemělo.

Pár čísel

  • celková délka 13.5 cm
  • maximální průměr 3.5 cm
Zjistěte kolik stojí Kožený oboustranný roubík ZADO
ZJISTIT CENU

Zajímavá je odnímatelná část přes 4 cvočky, která navazuje na samotný kožený postrojek s přezkou. Kožený roubík s penisem Hard Cock má výhodu, že díky x očkám dokážete utáhnout roubík na hlavě své oběti a tím jí znemožnit únik z ní.

Nelze upravovat vzdálenost dild

Když už je odnímatelná část s 2 penisy, tak se zjednodušuje například čištění. Zkoumali jsme, jestli nelze posunout umístění koženého jistícího očka, ale bohužel ne. Zajímalo nás, jestli by roubíkový postroj nešel použít pro postupné násilné (ach jaj) trénování mého hlubokého hrdla.

Aneb základ lehce nadavuje, ale zvládnete ho, ale co kdyby šlo dildo posouvat čas od čas hlouběji, aby si na něj sub musel postupně zvykat a tím zlepšovat svou schopnost kouřit…třeba pánské návštěvy od BOHYNĚ, aneb neudělat jí někdy ostudu (zase) a nebýt návštěvou ještě více potrestaný? Byť by stejně byl, protože vždy se najde něco, za co trestá a být sadističtější a náročnější….

Co na něj říká sub?

Fantazie je vždy lepší než realita, je to náročnější dildo, hlavně kvůli průměru a vůni, ale funkci mě ponížit rozhodně splňuje…Od začátku testování jsem ho měl 8x a dle jeho zábavnosti se to číslo v nejbližší týdnu ještě znásobí díky očekávaným návštěvám podobně zákeřných kamarádek a kolegyň od NÍ.

Co na něj říká ONA

Líbí se mi, jak se roubíku bojí, lehce mu dává zabrat, ale více ho trýzní to, že já se udělám samotným dildem na jeho obličeji, klidně mu na něj vyteču, ale jeho pták nic. Nepotřebuji ho, takže může být připravený a zamčený. Na příště…nebo na nikdy.

Nelíbí se mi ale materiál, je to polotvrdý kaučuk (přírodní – takže latex), takže pro anální hrátky ho doporučuji obalit kondomem, protože se bude špatně čistit. Ale kombinace latexu a kůže je u ZADO dost oblíbená, takže nejspíše proto zvolili tuhle kombinaci

Za oba aktéry ho doporučujeme, svou práci rozhodně odvede.

Klady

Zápory

Dvojí dilda Materiál dild
Výrazné prokreslení penisů Vůně dild
Přesné utažení páskem
Odnímatelný postroj
Využitelný i samostatně
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: