Také tak milujete hry s dominancí a submisivitou? Pak patří tyto latexové kalhotky mezi vaši povinnou výbavu. Potěší jak začátečníka, tak pokročilé.

Z vlastní zkušenosti vím, že se strap – on dildy může být někdy potíž, jelikož vypadávají a dělají si, co se jim zamane. U tohoto kousku to nehrozí. Díky vnitřnímu dildu, které si zasunete do vagíny, vše drží jak má a můžete si tak užívat skvělé přirážení.

Oficiálním názvem se tento kousek jmenuje LateX kalhotky se dvěma penisy Blackie II. První generaci jsme nikdy neviděli, tak bohužel nemůžeme porovnat.

První vybalení

Obal není ničím zajímavý a působí spíše laciným dojmem. Na druhou stranu nutno říct, že u takového kousku ani luxus nečekám. Kalhotky jsou pečlivě zabaleny, aby nedošlo k poškození.

Jakmile je vybalíte, budete nemile překvapeni, jelikož ucítíte typický gumový zápach a kalhotky nevypadají rozhodně jako na obrázku, jsou matné.

Zápach se však po nějaké době výrazně zmírní a mat v lesk proměníte díky speciálním přípravkům na latex.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Pár čísel

  • 2 dilda

Vnitřní

  • Celková délka 12 cm
  • Průměr špičky 2.7 cm
  • Průměr minimální 3.6 cm

Vnější

  • Celkové délka 16 cm
  • Průměr špičky 3.4 cm
  • Průměr maximální 4 cm
Zjistěte kolik stojí Latexové kalhotky se 2 penisy
ZJISTIT CENU

První použití

Kalhotky mají univerzální velikost a jsou velice pružné. Avšak nejsou určené pro větší rozměry dam (mých 113cm přes boky bylo poměrně na hraně).

Jinak se však natahují poměrně snadno.

Při troše cviku se dá vnitřní penis příjemně zavést tam, kde má být. Při zavádění do partnerova zadečku však nutné vnější penis poměrně dost lubrikovat a přidržovat, jelikož rozměr je trochu větší, ale jde to. I při divočejším přirážení vše drželo tak, jak mělo, a neměla jsem problém s vysvlékáním.

Kalhotky je vhodné omývat pod teplou vodou a následně řádně vysušit, případně použít čisticí prostředek na latex. Omývání je trošku horší díky všemožným záhybům.

Jak být vždy nad ním

Pokud si jako dáma chcete užít dominanci nad svým partnerem, zaručeně tuto pomůcku doporučuji.

Předčí jiné, odpadne vám problém s různými přezkami a zapínáním a způsobíte si dvojitý prožitek v orgasmu svém i partnerově.

Klady

Zápory

Vše drží tam, kde má Složitější omývání
Stimulace obou partnerů Zápach a mat
Univerzální velikost (avšak s hranicí)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: