Někdy si říkám, zda některé recenze jsou ještě recenze a ne už erotické povídky. Protože zrovna tahle hračka si přímo říká o to jen popsat večer, který jsme s ní strávili.

Dildo Strapless Triple Game jsme si z věcí na otestování nechávali až na konec. Už z toho důvodu, že vyžadoval značnou přípravu. Jakmile ale došlo na test, uznali jsme s manželkou, že po téhle věci sáhneme častěji.

Ze začátku jsme byli skeptičtí

Dildo je sice z příjemného materiálu, snadno se díky hladkému povrchu udržuje, celkově se jeví kvalitní, ale zkrátka jsme si nebyli jistí použitím. Manželka váhala, zda bude držet a hlavně, zda jí bude příjemné.

Jak už jsme se u hraček určených pro zásun současně do vaginy a zadečku přesvědčili, špatný úhel jednotlivých dild může vše pokazit. Mně se po prohlédnutí zase zdála hračka poměrně krátká.

Poté, co jsem ženu patřičně naladil a připravil análním kolíčkem, jsem jí dildo nasadil. K mé úlevě zajelo do obou dírek samo a nestěžovala si, že by ji tlačilo. Pak jsem už jen šel na všechny čtyři, ať se činí ona.

Video z rozbalování

Pár čísel

  • celková délka 20 cm,
  • délka vaginální části 10 cm,
  • délka anální části 7,5 cm,
  • nejširší ⌀ vaginálního kolíku 4 cm,
  • nejširší ⌀ análního kolíku 2,6 cm.

Jaká je nejvhodnější poloha?

Ačkoliv u podobných pomůcek je tato poloha z mého pohledu nejlepší, tak se ukázalo přesně to, čeho jsem se obával. Byla krátká. Navíc žena prohlásila, že pod tímhle úhlem z ní vypadává.

Dildo po nasazení směřuje spíš nahoru jako skutečný ztopořený penis, ne dopředu jako obdobné pomůcky, které jsme zkoušeli, takže zdroj problémů je snad jasný. Nakonec si lehla na záda a vyzvala mě, ať si na ni sednu.

Na „koníčka“!

Možná si říkáte, že na začátku jsem pěl chválu a teď jen kritizuji. Právě změna polohy na „koníčka“ nám ukázala, jak se má tahle hračka používat. Dildo mi dolehlo úplně přesně na prostatu a já jsem automaticky začal pánví provádět krouživé pohyby.

Zjistěte kolik stojí
ZJISTIT CENU

V ten samý okamžik žena zasténala a poprosila o rychlejší tempo. V téhle pozici nejen že z ní dildo nevyklouzávalo, ale hlavně během pohybu dráždilo navíc ještě poštěváček. Nemálo. A jako bonus ještě manželka poznamenala, že měla pěkný výhled.

Musíte zkoušet a najdete svatý grál

Triple Game je ten druh pomůcky, u které prostě musíte přijít na to, jak ji použít, abyste z ní lidově řečeno vytřískali do nejvíc. Věřím, že lesbickému páru by jistě přinesla ještě lepší prožitky, ale jak jsem řekl, s manželkou jsme našli použití, které bylo uspokojivé pro oba.

V daný večer jsme rozhodně chtěli pokračovat normálním sexem, ale věřím, že by stačilo málo, abychom pomocí této hračky oba dosáhli během chvilky orgasmu. Třeba příště, a to příště bude brzy, protože až takové dojmy v nás dildo zanechalo.

Klady

Zápory

Snadná údržba Nelze použít v každé poloze
Příjemný materiál
Při správné poloze si ho zamilujete
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

S recenzí naprosto souhlasíme. Naše zkušenosti s touto hračkou jsou velice podobné.

Snad tedy jen s jednou věcí bychom úplně nesouhlasili. Když jsme dildo vyzkoušely při lesbických hrátkách, délka se ukázala být opravdu nedostatečná. Podle našeho názoru se nehodí pro divočejší akce a pro hraní mezi ženami bychom doporučili sáhnout po jiné hračce.

Pro co se určitě hodí, tak pro samotnou ženu při uspokojování sama sebe a pro partnerské hrátky (žena&muž). Přesně jak již bylo napsáno, je třeba chvíli najít správnou polohu, ale úsilí se rozhodně vyplatí. Po chvilce hledání se nám povedlo trefit dildem prostatu a zážitek to byl pro oba moc příjemný. Rozhodně jsme tuhle věcičku nepoužili naposled.

Hezký den,

děkujeme za skvělou zpětnou vazbu! Za nás pro lesbický pár je vhodnější třeba model Share či ShareVibe od Fun Factory (nebo další z tzv. strapless dild).

Ještě jednou díky za vyčerpávající komentář!

Spolupracujeme: