Někdy si říkám, zda některé recenze jsou ještě recenze a ne už erotické povídky. Protože zrovna tahle hračka si přímo říká o to jen popsat večer, který jsme s ní strávili.

Dildo Strapless Triple Game jsme si z věcí na otestování nechávali až na konec. Už z toho důvodu, že vyžadoval značnou přípravu. Jakmile ale došlo na test, uznali jsme s manželkou, že po téhle věci sáhneme častěji.

Ze začátku jsme byli skeptičtí

Dildo je sice z příjemného materiálu, snadno se díky hladkému povrchu udržuje, celkově se jeví kvalitní, ale zkrátka jsme si nebyli jistí použitím. Manželka váhala, zda bude držet a hlavně, zda jí bude příjemné.

Jak už jsme se u hraček určených pro zásun současně do vaginy a zadečku přesvědčili, špatný úhel jednotlivých dild může vše pokazit. Mně se po prohlédnutí zase zdála hračka poměrně krátká.

Poté, co jsem ženu patřičně naladil a připravil análním kolíčkem, jsem jí dildo nasadil. K mé úlevě zajelo do obou dírek samo a nestěžovala si, že by ji tlačilo. Pak jsem už jen šel na všechny čtyři, ať se činí ona.

Video z rozbalování

Pár čísel

 • celková délka 20 cm,
 • délka vaginální části 10 cm,
 • délka anální části 7,5 cm,
 • nejširší ⌀ vaginálního kolíku 4 cm,
 • nejširší ⌀ análního kolíku 2,6 cm.

Jaká je nejvhodnější poloha?

Ačkoliv u podobných pomůcek je tato poloha z mého pohledu nejlepší, tak se ukázalo přesně to, čeho jsem se obával. Byla krátká. Navíc žena prohlásila, že pod tímhle úhlem z ní vypadává.

Dildo po nasazení směřuje spíš nahoru jako skutečný ztopořený penis, ne dopředu jako obdobné pomůcky, které jsme zkoušeli, takže zdroj problémů je snad jasný. Nakonec si lehla na záda a vyzvala mě, ať si na ni sednu.

Na „koníčka“!

Možná si říkáte, že na začátku jsem pěl chválu a teď jen kritizuji. Právě změna polohy na „koníčka“ nám ukázala, jak se má tahle hračka používat. Dildo mi dolehlo úplně přesně na prostatu a já jsem automaticky začal pánví provádět krouživé pohyby.

V ten samý okamžik žena zasténala a poprosila o rychlejší tempo. V téhle pozici nejen že z ní dildo nevyklouzávalo, ale hlavně během pohybu dráždilo navíc ještě poštěváček. Nemálo. A jako bonus ještě manželka poznamenala, že měla pěkný výhled.

Musíte zkoušet a najdete svatý grál

Triple Game je ten druh pomůcky, u které prostě musíte přijít na to, jak ji použít, abyste z ní lidově řečeno vytřískali do nejvíc. Věřím, že lesbickému páru by jistě přinesla ještě lepší prožitky, ale jak jsem řekl, s manželkou jsme našli použití, které bylo uspokojivé pro oba.

V daný večer jsme rozhodně chtěli pokračovat normálním sexem, ale věřím, že by stačilo málo, abychom pomocí této hračky oba dosáhli během chvilky orgasmu. Třeba příště, a to příště bude brzy, protože až takové dojmy v nás dildo zanechalo.

Klady

 •  

  Snadná údržba

 •  

  Příjemný materiál

 •  

  Při správné poloze si ho zamilujete

Zápory

 •  

  Nelze použít v každé poloze

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU