Dnes mám pro vás recenzi na trochu netradiční hračku. No… netradiční. Záleží, jak se to vezme. Doposud jsem byla zvyklá na erotické pomůcky, které uspokojí pouze jednoho z páru (potěšení z toho, že vám partner dělá dobře, nepočítám). A v tomhle směru je pro mě Share od FUN FACTORY velice inovativní a nápaditý.

Připínací dildo, které se nepřipíná?

FUN FACTORY je značka, která je nositelem kvality, nápadů a zajímavého designu. A dildo Share jim do tohoto konceptu skvěle zapadá. Je navrženo tak, aby přineslo uspokojení oběma milencům (od toho také název SHARE = sdílet, takže sdílené potěšení… nebo sdílená hračka, můžete si vybrat, jaký význam se vám zamlouvá víc =D).

Vkládací dildo (alternativa ke klasickému připínacímu dildu) má tvar písmene „L“. Jeden konec je delší a užší – poměrně věrně napodobuje falus, druhý konec je naopak kratší, ale podstatně širší. Tahle část se zavádí do pochvy a díky svému zahnutému tvaru by měla stimulovat bod G.

Záměrně používám podmiňovací způsob, protože pokud je váš bod G schovaný tak pečlivě, jako je ten můj, tak vám ani zahnutý konec nepomůže. Ovšem to neznamená, že se budete nudit. Mít v sobě zavedené deseticentimetrové dildo s průměrem 4 cm je také příjemný zážitek. Když k tomu přidáte fakt, že se ve vás pohne pokaždé, kdy pohnete s falickou částí, je to velice příjemný zážitek.

Pár čísel:

 • Celková délka – 33,5 cm
 • Delší část – užitná délka – 16 cm
 • Průměr – 3,5 až 5 cm
 • Kratší část – užitná délka – 10 cm
 • Průměr – 4 cm

Velikost je ale zároveň tak trochu i nevýhoda. Být vyplněná něčím, co má 4 cm je fajn, ale horší je, to do sebe dostat. Ale „Sharu“ bych křivdila, kdybych tohle nazvala problémem.  Stačí se uvolnit, případně se vydráždit prstíky (já osobně dávám přednost přítelovým prstíkům) nebo použít trochu lubrikačního gelu. A dildo je ve vás.

Share je hračka navržená pro dva. Je vhodná pro lesbické páry (pokud slečnám nevadí falické tvary) nebo ho můžete využít se svým partnerem při análních hrátkách. Je to jenom na vás, vy jste ta osoba, která přebrala hlavní roli. Tak směle do toho.

Ať už si vyberete vaginální nebo anální sex, ani vy nebudete ochuzena o slastné pocity. Při každém vašem přírazu se menší část dilda ve vás zachvěje. Čím rychleji budete přirážet, tím rychlejší budou „vibrace“ ve vás (vibrace asi není nejvhodnější slovo, protože Share patří mezi nevibrující hračky, ale nevím, jak jinak bych to měla popsat, abych vám ten pocit přiblížila… ale je to dost dráždivý a vzrušující pocit).

I bez vibrací vás uspokojí – oba

Dildo můžete také použít, když jste sama a máte chuť si hrát (nebo si váš partner chce hrát s vámi). Sice nevibruje, ale je poměrně věrnou napodobeninou pánského přirození. Menší část perfektně zapadá do ruky, a vy tak můžete snadno pohybovat celým dildem, které vám zaručeně přinese intenzivní rozkoš.  A pokud by vám to nestačilo, dildo si můžete nahřát nebo ochladit vodou.

„Připínací dildo “  je dostupné v třech barvách (černá, světle růžová a fialová) a třech velikostech (já mám střední). Menší kousek je vhodný pro začátečníky, ale dle mě zbytečně malý – naučíte se uvolňovat a najednou je zbytečný. Střední velikost je dle me ideální. Ta největší má navíc výrazné výstupky – s ním musí být anální sex pořádně náročný.

Share od Fun Factory je vyrobený z lékařského silikonu. Tento materiál je měkký, na dotek velice příjemný a hlavně hypoalergenní, takže se nemusíte obávat, pokud máte citlivější pokožku. Další výhoda je snadná údržba. Stačí omýt horkou vodou a mýdlem, pro jistotu bych použila ještě dezinfekční prostředek.

Stručně o recenzi

Erotická pomůcka: Strapon dildo Fun Factory Share baby rose
Recenzi napsala: Alenka D.
Testováno: od 1. listopadu do .
Výsledek: Skvělá hračka (nejenom pro homosexuální páry) – užijí si ji i zvídavější muži.
Užití hračky: Skvěle drží v klíně nositelky (toho jsem se nejvíce bála), tvar je příjemný a střední velikost je vhodná pro pokročilejší v análním sexu (myšleno pro muže). Lesbičky z našeho okolí mají stejný a nemohou si ho vynachválit.
Moje hodnocení: 5 z 5 (doporučuji)

Jak se píše v manuálu pro Share: SHARE je hračka pro sebevědomé ženy, co vědí, po čem touží… rozkoš dávat i přijímat!  S tím se prostě nedá nesouhlasit. Ale myslím, že i ty méně sebevědomě by mohly přijít na chuť této hračce, protože ty zážitky za to opravdu stojí.

Klady

 •  

  Stimulace dvou partnerů zároveň (ženy a ženy nebo ženy a muže)

 •  

  Lékařský silikon

 •  

  Dobře drží ženě v klíně

 •  

  Výrazněji tvarovaný žalud

 •  

  Pevnost a zároveň pružnost silikonu

 •  

  Snadné čištění

Zápory

 •  

  Není to hračka pro každého

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU