Dnes pro vás mám recenzi hned trojice erotických hraček od Fun Factory. Jedná se o 3 dilda různých velikostí a tvarů z lékařského silikonu. Na první pohled vypadají tyto pomůcky jako oboustranné nevibrační dildo. Jenže znalí lidé vědí, že jejich pravý účel je někde jinde. Už podle názvu (Share) se dá odvodit, že tuto hračku budete s někým sdílet.

Připínací / vkládací dilda tak, jak je neznáte

Větší zahnutý konec si slečna zasune do pochvy a díky zúžené části tam opravdu vydrží, ať už s druhým zakončením budete vyvádět cokoliv. Druhou částí (její velikost záleží na zakoupeném modelu – XS je malý, klasický je střední a XL velký) můžete trápit partnerův zadeček, nebo zadeček vaší kamarádky/přítelkyně, či její vagínu. Využití je rozhodně zajímavé a pro páry, které chtějí zkoušet nové hrátky je to dobrá volba.

Zjistěte kolik stojí připínací penis od Fun Factory
ZJISTIT CENU

Jak už bylo zmíněno výše, tak se jedná o netradiční strap-on pomůcku, kterou ocení páni, kteří to mají rádi do zadečku. Žena se zasunutým Fun Factory Share nebude ochuzena o žádné příjemné prožitky, protože tvar dilda je uzpůsoben pro vytváření rozkoše na obou stranách.

Fun Factory připínací dildo XS

Velikost modelu XS je vhodná pouze pro začátečníky, protože tvar „análního“ konce je dost jednoduchý a hlavně malý. Stejnou službu vykoná i pár nelubrikovaných prstů, takže model S není příliš užitečný. Celková velikost dilda XS je 27 cm a průměr se pohybuje od 1,5 až 4 centimetrů.

Středně velký Classic připíňák

Avšak u klasického modelu je to zajímavější. Velikost zakončení se zvětšila (20 cm na délku, 3,5 – 3,8 cm průměr), takže je vhodný pro zkušenější páry, které mají s pánským análkem už více zkušeností. Elegantní a jemný tvar je uzpůsoben pro jednoduché zavádění. „Dámská“ část má na délku 10 cm a výstupek určený pro stimulování G bodu.

Jedno z největších straponů na trhu – FF XL

Největší model XL je určen pro největší fajnšmekry, kteří si rádi užívají análních hrátek. U modelu XL má „pánské“ dildo výrazné výstupky, které ještě zintenzivní pronikání do análku. Anální zakončení má na délku 20 cm a průměr se pohybuje od 3,5 – 3,8 cm. „Dámské“ zakončení má stále stejný rozměr 10 cm. Oproti jiným verzím má však zvýrazněný výstupek určený pro G bod. Jestli se rozhodnete udělat partnerovi tímto strap-onem radost, tak si připravte dostatek lubrikantu, protože je to macek a zadeček vašeho partnera dostane opravdu zabrat.

Jak už je zvykem, tak materiálem pro tyto hračky od Fun Factory je 100% lékařský silikon. A strap-on dilda Share nejsou vyjímkou. Jedná se na dotek příjemný materiál, který se dá přirovnat k tužšímu gelu.

Jestli tedy máte rádi strap-on hrátky a chcete vyzkoušet něco nového, tak modely Share od prověřené německé značky Fun Factory jsou určeny přímo vám.

Klady

Zápory

Lékařský silikon Nenalezla jsem
3 rozdílné velikosti a tvary
Stimulace i ženy „nositelky“
Nejen pro lesbické páry
Výrazné tvarování
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

Dobry den, pokud jsem to dobre pochopil tak zena ma kratsi konec v muslicce a partner je otoceny zady k zene a ta mu jej zasouva do analu?
Dekuji.

Hezký den,

pochopil jste to správně – pokud se jedná o heterosexuální pár, žena má v sobě kratší konec a ten delší partnerovi zasouvá do análu. Partner nemusí být vyloženě otočený zády, existuje více poloh, kde můžete tuto hračku využít 🙂

Dobrý den,
nedávno jsme si s přítelkyní pořídily klasickou velikost,přítelkyně se ho velmi chválí,je příjemný na dotek,snadno se zavádí,ovšem problém máme s tím,že z vagíny mi při vzrušení vypadává a několikrát tím naše hrátky přeruším.Pokud ho nepřidržuji vždy vypadne,nevíte co s tím? 😀 Děkuji

Hezký den,

tenhle problém určitě není ideální – když vezmu v potaz testování u našich známých lesbiček, tak ty s tím problém neměly, ale vzpomínám si, že když mělo dojít k vyklouznutí, tak stačilo k sobě přivřít stehna.

Ono prakticky nelze vytvořit strapon bez pásků, který by se dokázal přizpůsobit proměnlivé velikosti vagíny při sexu – více se uvolní a může vyzklouznout.

Přiznám se, že nám se to při partnerských hrátkách muž-žena se straponem nestalo, ale partnerka má citelně menší klín, takže je většinou potřeba trochu umu ho dostat dovnitř. Jedině takto mohu poradit – nepatrně na to myslet, že se dokážete skvěle při sexu uvolnit a občasně stisknout stehna k sobě.

Případně mě napadá, že XL velikost má větší základnu a tedy bude hůře vyklouzávat. Ale velikostně je už dost pro fajnšmekry.

Dobrý den.
Zatím máme zkušenost jen s kuličkami, tak nevíme a váháme, zda je pro klasický lesbický sex vhodná i velikost XL? Rozmýšlíme se mezi klasickou verzí a XL. XL se nám více líbí tvarem, jen máme obavy, že jsou výstupky příliš a ve výsledku budou uvnitř vaginy nepříjemně těsné.
Co si o tom myslíte vy?
Děkuji.

Hezký den,

tyto hračky jsou určené především pro lesbické hrátky (třeba pro heterosexuální páry by XL verze byla solidně vražedná a náročná) – nedá se předem říci, jestli budou tyto výstupky nepříjemné, bohužel to nemůžete porovnat s jinými hračkami, které by je měly. Velikostně by XL mělo odpovídat námi testovanému L – jen má výraznější patku a ty výrazné výstupky.

Klidně bych šel do střední verze (L = bez výstupků) a tím eliminoval problém dvojí investice.

Uvidíte jestli vám sedne tato velikost – dle naší lesbické redaktorky si budete Share pochvalovat (mám vám vyřídit).

Spolupracujeme: