Dnes pro vás mám recenzi hned trojice erotických hraček od Fun Factory. Jedná se o 3 dilda různých velikostí a tvarů z lékařského silikonu. Na první pohled vypadají tyto pomůcky jako oboustranné nevibrační dildo. Jenže znalí lidé vědí, že jejich pravý účel je někde jinde. Už podle názvu (Share) se dá odvodit, že tuto hračku budete s někým sdílet.

Připínací / vkládací dilda tak, jak je neznáte

Větší zahnutý konec si slečna zasune do pochvy a díky zúžené části tam opravdu vydrží, ať už s druhým zakončením budete vyvádět cokoliv. Druhou částí (její velikost záleží na zakoupeném modelu – XS je malý, klasický je střední a XL velký) můžete trápit partnerův zadeček, nebo zadeček vaší kamarádky/přítelkyně, či její vagínu. Využití je rozhodně zajímavé a pro páry, které chtějí zkoušet nové hrátky je to dobrá volba.

Jak už bylo zmíněno výše, tak se jedná o netradiční strap-on pomůcku, kterou ocení páni, kteří to mají rádi do zadečku. Žena se zasunutým Fun Factory Share nebude ochuzena o žádné příjemné prožitky, protože tvar dilda je uzpůsoben pro vytváření rozkoše na obou stranách.

Fun Factory připínací dildo XS

Velikost modelu XS je vhodná pouze pro začátečníky, protože tvar „análního“ konce je dost jednoduchý a hlavně malý. Stejnou službu vykoná i pár nelubrikovaných prstů, takže model S není příliš užitečný. Celková velikost dilda XS je 27 cm a průměr se pohybuje od 1,5 až 4 centimetrů.

Středně velký Classic připíňák

Avšak u klasického modelu je to zajímavější. Velikost zakončení se zvětšila (20 cm na délku, 3,5 – 3,8 cm průměr), takže je vhodný pro zkušenější páry, které mají s pánským análkem už více zkušeností. Elegantní a jemný tvar je uzpůsoben pro jednoduché zavádění. „Dámská“ část má na délku 10 cm a výstupek určený pro stimulování G bodu.

Jedno z největších straponů na trhu – FF XL

Největší model XL je určen pro největší fajnšmekry, kteří si rádi užívají análních hrátek. U modelu XL má „pánské“ dildo výrazné výstupky, které ještě zintenzivní pronikání do análku. Anální zakončení má na délku 20 cm a průměr se pohybuje od 3,5 – 3,8 cm. „Dámské“ zakončení má stále stejný rozměr 10 cm. Oproti jiným verzím má však zvýrazněný výstupek určený pro G bod. Jestli se rozhodnete udělat partnerovi tímto strap-onem radost, tak si připravte dostatek lubrikantu, protože je to macek a zadeček vašeho partnera dostane opravdu zabrat.

Jak už je zvykem, tak materiálem pro tyto hračky od Fun Factory je 100% lékařský silikon. A strap-on dilda Share nejsou vyjímkou. Jedná se na dotek příjemný materiál, který se dá přirovnat k tužšímu gelu.

Jestli tedy máte rádi strap-on hrátky a chcete vyzkoušet něco nového, tak modely Share od prověřené německé značky Fun Factory jsou určeny přímo vám.

Klady

 •  

  Lékařský silikon

 •  

  3 rozdílné velikosti a tvary

 •  

  Stimulace i ženy „nositelky“

 •  

  Nejen pro lesbické páry

 •  

  Výrazné tvarování

Zápory

 •  

  Nenalezla jsem

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU