Strap-on (jinak připínák, či postrojek) je zajímavou hračkou, kterou ocení především lesbičky, které si chtějí užít „normální sex“.

Jak jsem si užil velký gelový strapon ve mě?

Jenže podle informací ze svého okolí, i svého domova to vypadá, že strap-on si pořizují klasické páry, které chtějí zažít netradiční sex. Sex, při kterém si vymění role – žena bude ta, která bude obdařena falusem a mužova prdelka dostane solidně zabrat.

Může vám to připadat úchylné, nebo směšné, ale věřte, že dráždění pánského zadečku je velmi silný prožitek.

Proč o tom vlastně píšu? Protože jsem dostal k recenzi pěkný připíňák, který jsem samozřejmě i vyzkoušel – jak bych mohl recenzovat něco, co jsem na vlastní kůži (v tomto případě na vlastní zadek) nevyzkoušel. Jedná se o dvě gelová dilda, které se dají lehce upevnit do „koženého“ postrojku, který si oblékne partnerka.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Pár čísel:

  • Délka dild 17,5 – 18 cm
  • Průměr dild 2,5 – 4 cm

Dilda jsou z velmi příjemného pružného gelu a dobře drží tvar. Větší dildo (modré) má tvar penisu. Lehce naznačený žalud s výraznou předkožkou v podobě výstupku (je silně cítit při pronikání, ale o tom níže).

Tělo dilda je lehce zvlněno a svou velikostí bych ho doporučil už trénovaným prdelkám – pro začátečníky to rozhodně není.

Menší dildo (oranžové) má tvar zahnutého análního kolíku. Lehké zahnutí a několik výrazných výstupků – vhodné pro začáteční anální hrátky.

I bez připíňáku jdou využít

Obě dilda se mohou používat zvlášť – jejich patky slouží jako přísavka. Takže si je můžete lehce „připlácnout“ na kachličky v koupelně a můžete si hrát. Výraznou nevýhodu těchto dild vidím v jejich materiálu – gel má mikroskopické póry, mohou se v nich usazovat bakterie – nic moc pro naše zdraví.

Plus gelový materiál časem stárne a zhoršuje se tak jejich chemický (gumový) zápach. Pokud vám tyto dva problémy vadí, doporučuji vám najít dildo z čistého silikonu. A vaše zdraví i investice do hračky bude v bezpečí – silikon je ideální pro tyto potřeby.

Zjistěte kolik stojí sada 2 gelových strapon dild
ZJISTIT CENU

Obě dilda mají rozšíření patky, díky kterým drží v postrojku. Ten je složen z hlavního „gumo-textilního“ materiálu, který má v dolní části otvor pro dildo a po stranách „postrojky“ pro upevnění.

Patky dild mají tak velký průměr, že v žádném případě nehrozí, že by při divokých hrátkách vyklouzly ven z postrojku. Okraj otvoru není nijak opracován (či lemován), takže bych se časem bál o případné „natrhnutí“.

18+ fotky z testování (9 kusů):

Drží, jen ho musíte pořádně utáhnout…

Podle potřeby a proporcí slečny lze šňůrky lehce nastavit. Bál jsem se, že postrojek nebude vůbec držet (některé strap-ony s tím mají opravdu problém!), ale vše drželo na svém místě, takže hrátkám už nic nebránilo.

Slečna si mě samozřejmě lehce připravila – dostatek gelu a uvolněný zadeček stimulací. Poté přišel na řadu postrojek s menším oranžovým dildem. Já na všech čtyřech s vystrčeným zadečkem a ona za mnou se špičkou dilda na mém zadečku.

Stačilo lehce zatlačit a už do mě lehce proniknul.

Stačilo už jen lehce pohnout boky a prdelka byla naplněna až po okraj. Přítelkyně mi nenechala chvíli oddychu a začala lehce přirážet a já jen „držel“, nebo přirážel proti ní. Výstupky dilda jsou opravdu citelné, takže o silnou stimulaci je postaráno.

Fotky obou straponů

Partnerku už omrzelo malé dildo, takže výměna byla namístě. Takže moje prdelka se mohla „těšit“ na silný modrý napichovák. Nebylo na co čekat, takže slečna už začala lehce pronikat do notně uvolněného anusu.

Výrazný žalud pronikající do zadečku jsem si opravdu užíval, ale následující tělo připíňáku už taková sranda nebyla.

Musím uznat, že než zvládnu až nadoraz i modrého chlapáka, tak mě čeká ještě hodně hodin na všech čtyřech s vystrčenou prdelkou.

Slečna se mi po „sexu“ přiznala, že z počátku se na připínák na jejím klíně dívala divně, ale při samotném přirážení si to neskonale užívala. Prý si představovala, že je chlap s pořádným náčiním a ničí mi prdelku svým přirážením – v razanci přírazů bylo opravdu cítit, jak to prožívá – dostal jsem opravdu zabrat.

Klady

Zápory

Dvojice gelových dild Otvor postrojku není lemován
Dilda jde použít samostatně Gelový materiál
Přizpůsobitelný postrojek Chemická vůně dild
Tvarování dild (žalud, boky, ...) Není možné gel plně vyčistit
Přísavka na patkách dild Jen 2 (stále poměrně velké) průměry dild
Nerealistický vzhled (pro někoho může být i kladem)
Lacině vypadají set
Bohužel recenzovaná dilda jsou vyprodaná, ale můžete zkusit jiné modely:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Zdravím, navazuju na drivie – napadlo ma nasi situaciu v posteli kúpou zvlásť postroja a zvlášť dilda – postroje ale neviem takmer nikde nájsť, všetky sú 50 a viac eur. S tým by ste mi vedeli poradiť?

Ano to je taky možnost, ale dávejte pozor, aby na to byl postroj „připravený“ a dokázal „pojmout“ tak velké dildo – podívám se.

Myslíte tým krúžok na dildo, aby bolo dostatočne veľké?

Tenhle by šel – Rimbu máme ozkoušenou:)

Keď tak pozerám na tie popruhy neškrú?

Jsou sice slabší, ale udrží dildo na svém místě – „škrtí“ skoro všechny slabší, na tohle jsou nejlepší vkládací strapony, které nemají žádní kalhotky a ani popruhy – třeba Share Dildo XXL – ten také neníš patný a není vůbec malý.

Vkládací strapon máme podobný, priateľke ale moc nesedí nakoľko ona je pri tom rada pomerne tvrdá tak pri týchto sa to moc nedá nakoľko ju to po čase začne viac bolieť než dráždiť

a čo sa týka toho popruhu Rimba ten je pomerne drahý na to ako vyzerá, už som našiel jeden od fetish fantasy za cca 25 eur čo je cca 700 kč a podľa recenzií je na tom lepšie 🙂

Fetish Fantasy má taky dobré, takže klidně doporučím:)

Spolupracujeme: