Gelová dilda mám všeobecně ráda – příjemný a pružný materiál. Ale všem mým dildům něco chybělo – přísavka. Takže jsem uvítala, když se mi k recenzi dostalo právě dildo s přísavkou.

Přísavka na dildu? Fantazie!

Průhledné gelové dildo Jolly/Jelly v červeno-průhledné barvě – vzhledově se jedná o realistickou napodobeninu penisu – samozřejmě až na tu barvu. Velký žalud s výraznou předkožkou, koule a jako dáreček navíc – přísavka. Díky přísavce dostalo dildo mnohem větší pole působnosti – už nemusíte zaměstnávat své ruce, teď si můžete přirozeně přirážet proti dildu, které samo drží na hladkých materiálech.

Bála jsem se, že přísavka neudrží dildo Red přisáté například na kachličkách v koupelně, či na lednici, ale překvapilo mě.

A to příjemně. Stačilo přísavku lehce navlhčit, pořádně přitisknout a – ono to drželo. Drželo to dokonce při mých rozdováděných přírazech. Mimochodem je vtipné přijít do koupelny, kde na zdi drží přitisknutý takovýhle pěkný macek.

Zjistěte kolik stojí realistické gelové dildo
ZJISTIT CENU

Díky gelovému materiálu si můžete lehce zařádit například ve sprše. Jen si to představte – kapky teplé vody dopadají na vaše tělo, ale vy je nevnímáte – vnímáte jen svoji rozkoš z přírazů na dildo, které si „spokojeně hoví“ na stěne sprchy.

18+ fotky z testování (6x)

18+ brána - Lascivní prémium

VIDEO z redakčního rozbalování:

Pár čísel o dildu:

  • 17 cm na délku
  • Průměr žaludu 3,2 cm
  • Průměr těla 2,7 cm

Kromě přísavky mě potěšil také tvar dilda – lehce prohnutý, výraznější žalud s předkožkou a pěkný pár koulí. Pokud bych se bála, že se dildo bude chtít „odlepit“ od zdi (ještě se mi to nestalo), tak si ho pěkně podržím za koule, aby mi neuteklo – moje rozkoš je přeci důležitější.

Tip: zkuste si vašeho živého partnera trochu „podržet“ při sexu – hned uvidíte, jak vám půjdu vstříc.

Fotky gelového penisu:

Budu se nejspíše opakovat, ale koupí tohoto dilda dostanete za „málo peněz, hodně rozkoše“. Za přísavku, která drží snad všude, bych dala jejímu stvořiteli snad metál – teď si při svých autoerotických hrátkách můžu přirážet například v koupelně, kuchyni (lednička, myčka atd.).

Klady

Zápory

Měkký a příjemný gel Vůně gelu
Silná přísavka Nedá se perfektně vyčistit
Realistický vzhled (když opomineme barvu) Materiál se časem kazí
Velikost
Prokreslený žalud i varlata
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

ahoj sice sem kluk ale po pohledu a lehkem premluveni od pritelkyne sem ho zkusil i ja do analu, a mohu vrele doporucit jen je obcas tezsi se s pritelkyni domluvyt kdo ho bude mit

tenhle kousek je super , větší žalud s předkožkou mi dělá vážně dobře a drží na všem a dokonale takže si to můžeš dělat téměř kdekoliv a v různých pozicích .. DOPORUČUJI !!

Taky mám skvělou zkušenost s tímhle dildem. Sic malá přísavka, ale na kachličkách v koupeně ddrží skvěle! Jediné mínus vidím v materiálu – gel je už přežitek, teď je na vrcholu lékařský silikon.

Spolupracujeme: