Na recenzi jsem dostala další erotickou pomůcku. Menší oranžovo-růžové gelové dildo (s názvem EX Alien Ridgeback) s několika zajímavými výstupky. Hned při prvním pohledu jsem si představila, jak budou ty výstupky dráždit při přejíždění přes určité partie – a hned jsem o to víc těšila na testování.

Po rozbalení dilda

Průhledný pružný gel dobře drží tvar, takže se nemusíte bát, že při přirážení by vám uhýbal – kam ho namíříte, tam „půjde“. Díky oboustrannému tvaru si můžete vybrat, jestli si hrát s užší, nebo silnější částí. Obě však mají trojici zoubků (či výstupků).

Při jemném přejíždění zoubků přes klitoris mnou zachvívalo jemné chvění. Přemýšlela jsem, jaké to bude, až si dildo zavedu do broskvičky a zoubky mě budou třít zevnitř. Hned jsem to samozřejmě musela vyzkoušet. Lubrikant jsem nepotřebovala, měla jsem dostatek „vlastního“. Dildo do mě lehce vklouzlo a já si mohla pěkně užívat zásuny.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Pár parametrů:

  • Průměr 1,5 až 2,5 cm
  • Délka 16 cm
  • 2 zakončení
  • 6 výstupků

Oproti jiným gelovým dildům, není tato hračka cítit tak výrazně „umělinou“. Můžete s ním tedy bez obav, nacvičovat i hluboké hrdlo (ale pozor na výstupky, mohly by vás potrápit). Ale zahnutý tvar k tomuto tréninku dost provokuje – hlavou mi probíhaly myšlenky, jestli bych ho zvládla až nadoraz.

Zjistěte kolik stojí oboustranné gelové dildo Alien
ZJISTIT CENU

Dokáže lehce pružit

Na první omak je dildo tvrdší, ale když ho chytíte za konce, tak lehce pruží – někomu tahle „tvrdost“ může vyhovovat, někomu ne. Gelový materiál je rozhodně jinačí, než u ostatních gelových hraček, co jsem recenzovala.

Fotky:

Oranžový proutek s pěknými výstupky a lidovou cenou. Pro hrátky s broskvičkou je jako dělaný – povrch skvěle klouže a výstupky mají mnoho dráždivých užití – záleží jen na vaší fantazii. Překvapilo mě, že i přítel si řekl, že by stál o vyzkoušení – samozřejmě na jeho zadečku. Ale o tom až příště.

Klady

Zápory

Dvojí zakončení Nelibá vůně gelu
Dráždivé výstupky
Nízká cena
Ohebnost dilda
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: