Dnes tu máme pro vás recenzi levnější erotické hračky. Přeci jenom ne vždy jsou peníze na značkové výrobky typu Fun Factory, či Lelo. Tedy dnes pro vás máme levnější alternativu – gelové anální dildo Galaxia Lavender.

Rozbalování gelového dilda Lavender – nejenom pro zadeček

Na omak příjemné, pružné dildo z průhledného gelového materiálu (fialového). Na oficiálních fotkách ze sexshopu kde jsem nakupovala, nevypadalo tak dobře, ale realita mě příjemně překvapila (viz naše fotky).

Pár čísel o dvojitém dildu:

  • délka 19,5 cm
  • délka konce s kuličkami je 1,5 cm
  • délka druhého konce je 3,5 cm
  • průměr 1,33 cm

VIDEO z našeho rozbalování:

Na jedné straně jsou zakončením anální kuličky a na druhém konci zase podlouhlá „hlavička“. Už jen pohled na konce dilda mě rozvířily fantazii – s jednou tam, s druhou tam, a nebo ještě tudy – stručně asi takhle vypadaly moje myšlenky. Za oba konce se hračka dobře drží, takže análnímu, či vaginálnímu dráždění nic nebrání.

Zjistěte kolik stojí gelové dvojité dildo Galaxia Lavender
ZJISTIT CENU

Jeho použití je jasné – menšími kuličkami si postupně uvolnit zadeček, poté ho trochu potrápit rozšířenějším koncem a zakončení hrátek análním sexem.

Dildo Galaxia jsem nepoužívala jenom na zadeček – i můj klín ho uvítal – materiál dilda je tak pružný, že jsem ho mohla v polovině ohnout a dráždit tak sebe oba svými konci.

Jeden v zadečku a druhý v mušličce, nebo oba v jedné dírce – záleží na vašich chutích.

18+ fotky z testování (6 ks)

18+ brána - Lascivní prémium

Fotky dilda:

Hezký malý pomocník, který jsem ocenila jak já, tak můj partner (jeho zadeček je jedna velká erotogenní zóna). Za pár korun máte kvalitní dildo s kterým si užijete hodněkrát – ani po delším používání (cca 5 měsíců) neztratil nic ze svých dráždivých vlastností).

Klady

Zápory

Příjemný materiál Ne/vůně gelu
Nízká cena Materiál časem degraduje
Dvojí zakončení Nelze ho perfektně vyčistit
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: