Když jsem vzal na testování toto dildo, manželka se na mě trochu zlobila. Že jsem to vzal, aniž bych se jí optal, a že se toho trochu bojí. Sotva však balíček přišel, změnila názor. Dildo mělo decentní rozměry, co se délky i šířky týká, stejně jako zajímavý tvar i příjemný materiál. Jak se ovšem osvědčilo při testování?

Co se vzhledu týká, v první řadě zaujmou výrazné žaludy a žilnatý povrch, jinými slovy, ač je délka kratší, realistický pocit zůstane zachován. Stejně tak silikon je jemný, ale současně pevný, držící tvar.

Zkrátka, co se vzhledu týká, výrobek splňuje vše na jedničku. Už od prvního pohledu může lákat k vyzkoušení, protože i začátečnice v oboru análních hrátek si povšimne, že zadní dildo je dost tenké, tak by s ním snad nemusel být problém.

Testování jsme se rozhodli vzít na tři etapy. Přední dírka, zadní dírka a zamýšlené použití do obou najednou až na závěr.

Pár čísel

 • délka při roztažení 29 cm,
 • délka při ohnutí: 14,2 cm,
 • ⌀ žaludu 3,1 cm (anální 2,1 cm),
 • ⌀ středu těla: 2,9 cm – anální 2,3 cm),
 • ⌀ spodku těla: 2,9 cm (anální 2,9 cm).

Vaginální hrátky

Vaginální použití si žena pochvalovala. Co dildu schází na délce, to si vynahrazuje zmíněnými výraznými tvary. Snad jen, když si s ním hrála a menší tenká část čouhala dopředu, neubránil jsem se myšlenkám na hermafrodity (byly naštěstí vtipné, ne nijak odrazující. Ostatně, já jsem velice tolerantní člověk).

Anální hrátky

Při análním použití jsem manželce dildo pomaličku zasouval já, přičemž mohu směle prohlásit, že se jedná o geniálně řešenou hračku, která zjevně definitivně odbourala její obavy z análních hrátek. Po použití se dokonce vyjádřila, že tohle si někdy zopakujeme.

Dvojitý zásun

Kámen úrazu nastal, když jsme se rozhodli pro dvojitý zásun. Ten samotný proběhl bez problémů, nevyskytly se žádné komplikace s těsností. Ovšem když jsem zkusil obě části dilda zasunout hloub než pár centimetrů, žena se ošila. Důvod byl celkem prostý. Úhel.

Když jsem obě části odtlačil od sebe, nebyl problém, ale jak jsem už psal, dildo drží dobře tvar. Držet ho soustavně roztažené nebylo úplně možné, ale v jeho základním tvaru zase manželce vadilo.

Jak se vyjádřila, širší část směřuje přesně opačným směrem než normální penis a příjemné to rozhodně není. Anální část dilda, které se obávala, s nepříjemným pocitem neměla nic společného, viník se nacházel na druhé straně.

Využití najde, ale …

Ve výsledku jsme usoudili, že k této hračce se budeme rádi vracet, ale vždy použijeme jen jednu její část. Jejich součet totiž totiž nepůsobil dobře. Otázka zní, pro koho je dildo s takto blízko sebe umístěnými údy určeno. Má manželka je opravdu drobná a prohlásila, že jsou příliš blízko sebe. Co by na to řekly větší ženy?

Klady

 •  

  Výrazný tvar

 •  

  Příjemný materiál

 •  

  I pro ty, kteří se bojí análního sexu

Zápory

 •  

  Drží tvar až příliš dobře, nepřizpůsobí se tvaru těla

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU