Když jsem vzal na testování toto dildo, manželka se na mě trochu zlobila. Že jsem to vzal, aniž bych se jí optal, a že se toho trochu bojí. Sotva však balíček přišel, změnila názor. Dildo mělo decentní rozměry, co se délky i šířky týká, stejně jako zajímavý tvar i příjemný materiál. Jak se ovšem osvědčilo při testování?

Co se vzhledu týká, v první řadě zaujmou výrazné žaludy a žilnatý povrch, jinými slovy, ač je délka kratší, realistický pocit zůstane zachován. Stejně tak silikon je jemný, ale současně pevný, držící tvar.

Zkrátka, co se vzhledu týká, výrobek splňuje vše na jedničku. Už od prvního pohledu může lákat k vyzkoušení, protože i začátečnice v oboru análních hrátek si povšimne, že zadní dildo je dost tenké, tak by s ním snad nemusel být problém.

Testování jsme se rozhodli vzít na tři etapy. Přední dírka, zadní dírka a zamýšlené použití do obou najednou až na závěr.

Pár čísel

  • délka při roztažení 29 cm,
  • délka při ohnutí: 14,2 cm,
  • ⌀ žaludu 3,1 cm (anální 2,1 cm),
  • ⌀ středu těla: 2,9 cm – anální 2,3 cm),
  • ⌀ spodku těla: 2,9 cm (anální 2,9 cm).

Vaginální hrátky

Vaginální použití si žena pochvalovala. Co dildu schází na délce, to si vynahrazuje zmíněnými výraznými tvary. Snad jen, když si s ním hrála a menší tenká část čouhala dopředu, neubránil jsem se myšlenkám na hermafrodity (byly naštěstí vtipné, ne nijak odrazující. Ostatně, já jsem velice tolerantní člověk).

Zjistěte kolik stojí Dildo gelové Double
ZJISTIT CENU

Anální hrátky

Při análním použití jsem manželce dildo pomaličku zasouval já, přičemž mohu směle prohlásit, že se jedná o geniálně řešenou hračku, která zjevně definitivně odbourala její obavy z análních hrátek. Po použití se dokonce vyjádřila, že tohle si někdy zopakujeme.

VIDEO rozbalení v redakci:

Dvojitý zásun

Kámen úrazu nastal, když jsme se rozhodli pro dvojitý zásun. Ten samotný proběhl bez problémů, nevyskytly se žádné komplikace s těsností. Ovšem když jsem zkusil obě části dilda zasunout hloub než pár centimetrů, žena se ošila. Důvod byl celkem prostý. Úhel.

Když jsem obě části odtlačil od sebe, nebyl problém, ale jak jsem už psal, dildo drží dobře tvar. Držet ho soustavně roztažené nebylo úplně možné, ale v jeho základním tvaru zase manželce vadilo.

Jak se vyjádřila, širší část směřuje přesně opačným směrem než normální penis a příjemné to rozhodně není. Anální část dilda, které se obávala, s nepříjemným pocitem neměla nic společného, viník se nacházel na druhé straně.

Využití najde, ale …

Ve výsledku jsme usoudili, že k této hračce se budeme rádi vracet, ale vždy použijeme jen jednu její část. Jejich součet totiž totiž nepůsobil dobře. Otázka zní, pro koho je dildo s takto blízko sebe umístěnými údy určeno. Má manželka je opravdu drobná a prohlásila, že jsou příliš blízko sebe. Co by na to řekly větší ženy?

Klady

Zápory

Výrazný tvar Drží tvar až příliš dobře, nepřizpůsobí se tvaru těla
Příjemný materiál
I pro ty, kteří se bojí análního sexu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Přidávám svou uživatelskou recenzi:

OBOUSTRANNÝ MILOVNÍK: JAK SI HO UŽÍT

Toto zvláštní, zahnuté dildo ve fialové barvě jsem si vybrala pouze ze zvědavosti. Už delší dobu jsem po pomůcce podobného tvaru pokukovala, ale nikdy jsem se neodhodlala k nákupu-až teď byl ten správný čas. Jedná se o dvojité dildo Double ve velikosti 14 cm. Jak už z názvu vyplývá, tímto fešákem můžete uspokojit svůj zadeček i vagínu současně. Dildo je na obou koncích vytvarováno do obřezaného penisu s vystouplými žilkami po obvodu. Tento povrch zaručeně uspokojí váš G-bod.

Zhodnocení pomůcky:

Dildu jsem musela dát druhou… i třetí šanci, než jsem si začala plnými doušky vychutnávat jeho výhody. Moje „poprvé“ s tímto dildem nebylo nejpříjemnější. Nevyhovovalo mi, že vzhledem k jeho zahnutému tvaru je materiál poměrně tvrdý a obtížnější na manipulaci. Takže pokud máte citlivější pochvu, může pro vás být jeden konec dilda nepříjemný a bolestivý.

Ovšem po druhém pokusu, kdy se uvolníte a odevzdáte vašemu novému kamarádovi, si tuhle jízdu parádně užijete. Především část určená pro anální otvor je perfektně tvarovaná a je tak vhodná i pro úplné začátečnice. Je v přiměřené velikosti, takže není třeba mít obavy, že se do vašeho análku nevleze.

Pokud se tedy chystáte mít se svým partnerem první anální sex, doporučuji koupit tuhle hračku, kdy zapojením připravíte svůj anál pro partnerův penis.

A jak si vaše dildo užít?

Ze všeho nejdříve nezapomínejte mazat. Protože kdo maže, ten jede. Můžete si vybrat z pestré škály lubrikantů. Osobní zkušenost-pokud zkusíte hřejivý lubrikační gel, už na to nezapomenete.

Budete dildo používat sama? Nebo dovolíte partnerovi vás potrápit a zapojíte ho do svých hrátek? Ať už se rozhodnete jakkoli, jako první aplikujte lubrikační gel na tenčí polovinu dilda. Nechejte partnera aby mezitím krouživými pohyby masíroval váš anální otvor.

Ve chvíli kdy jste uvolněná začněte pomalu zasouvat tenčí část do vašeho análního otvoru zatímco širší polovinu ještě nezavádíte. Tou si chvíli drážděte klitoris. V této fázi si začnete dildo opravdu užívat. Pokud cítíte, že za chvíli vyvrcholíte a dosáhnete své extáze, zasuňte i druhý konec. Nyní je na čase potrápit oba otvory najednou. Příjemnou zábavu.

Se souhlasem redakce přidávám i vlastní foto:

https://www.lascivni.cz/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191013_111044.jpg

Spolupracujeme: