Někdy se stane, že je postel příliš velká, a mně nechybí jeden, ale hned dva. A to pak nastává ta pravá chvíle na Double Pleasure.

Hodně zábavy v 1 balíčku

Pokaždé, když u mě zazvoní pošťák s balíčkem, tak mám radost jako o Vánocích. Tentokrát ta radost byla ještě o něco větší, protože jsem tušila, že bude následovat dost zábavy.

A když jsem balíček rozbalila, bylo hned jasné, že jsem se nespletla. Z krabičky na mě vykouklo dvojité dildo docela slušných rozměrů, přeci jen 18 centimetrů není úplně málo.

Realistický vzhled

Kromě dostačujících rozměrů mě nadchl i velmi realistický vzhled. Na celé ploše jsou pěkně vyvedené žilky a záhyby. Původně jsem se trošku bála, aby dildo bylo dostatečně ohebné a přizpůsobivé tělu, ale na to výrobci mysleli a použili tak akorát měkký a příjemný materiál.

Jednotlivé stimulátory mají i super poměr velikostí a vzdálenost, takže bez problému zapadnou, kam mají. Jen mě trošku mrzelo, že jsem v balení nenašla i malou lahvičku lubrikantu, což bych u hračky, která má stimulovat i zadeček, tak nějak očekávala.

VIDEO z redakčního rozbalování

Přísavka jako vychytávka

Jako velmi příjemnou vychytávkou bych pojmenovala přísavku, která fakt drží, takže se vám nestane, že by najednou během hrátek nastalo rozčarování a vy se museli starat o opětovné upevnění dilda.

Zjistěte kolik stojí Dvojité realistické dildo s přísavkou
ZJISTIT CENU

O čem jsem snila?

Na téhle hračce je nejlepší, že pokud sníte o trojce a ještě jste neměli možnost nebo odvahu ji zkusit i v realitě, tak tady si můžete všechno nacvičit bez nervozity nebo strachu. Veškeré pohyby a jejich hloubka a intenzita zůstávají jen ve vaší režii a navíc odpadnou otázky typu kdy kdo kam a jak.

Současně dildo ale oceníme i my, které už jsme měly šanci zjistit, že double penetration nás tak nějak víc naplňuje a jen z nějakého důvodu nemáme po ruce dva muže.

A to nejlepší nakonec – dildo je možné umístit do postroje a využít ho jako double strap-on. A to je pak ještě o něco větší zábava než s přísavkou.

Klady

Zápory

Perfektní velikost Náročnější omývání
Přísavka opravdu drží Bez příslušenství
Materiál - přizpůsobí se, ale drží tvar
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Moc pěkný macík – oba výstupky pěkně reálné a baví mě ta pružnost obou na videu. Tohle beru pro ženu. A nebude nutně negativně překvapená, jak se občas stává – má ráda realistické odlitky a dva jsou bonusem. Díky Zrzo!

Děkujeme mockrát za komentář – souhlas, moc pěkné zpracování, příjemný silikon, velmi realistické prokreslení = tenhle kousek (i recenze Zrzky) se fakt povedl. :)) Tak pak napište zkušenost od ženy, myslíme, že jí tímhle uděláte radost – a třeba poprvé ho zkuste se zavázanými oči = jestli pozná co se to vůbec kolem ní děje! :))

Spolupracujeme: