Kdo by si nepřál vědět, co je v sexuálních hračkách skutečně to nejlepší, co trh nabízí? Dnes se podíváme na realistické dildo vyrobené z dvouvrstvého silikonu. A věřte mi, v tomhle případě jde o opravdovou perlu mezi dildy. Ale co to vlastně dělá tak speciálním?

Realistický vzhled

Jste někdy drželi v ruce něco, co vypadá skoro jako skutečná věc, ale není? No, tohle dildo je právě takové. Jde o umělecké dílo s precizně vytesaným žaludem, autentickými varlaty a žilkováním na povrchu, které je tak reálné, že by vás mohlo napálit. Jde o simulaci, která vaše smysly prostě nepodvede.

Dvouvrstvý silikon

Materiál je v tomto případě králem. Uvnitř je pevné, ale pružné jádro, které zajišťuje stabilitu. A kolem toho? Jemná vrstva tekutého silikonu. Představte si to jako tubus který je zevnitř tvrdý, ale navenek má jemnou a pružnou vrstvu, která je příjemná na dotek. Jedině toto kombinuje nejlepší z obou světů – pevnost i jemnost.

Když ho nahřeju (v horké vodě v místě – na umělé vagíny máme ohřívač, ale ne na dilda = díra na trhu?) a zavřu oči, opravdu myslím, že bych ho nerozeznal od nadrženého/ztopřeného ptáka

Když tohle bude číst žena, věřím, že až budu mít někdy zavázané oči, tak mě zkusí nějakým živým překvapit. A možná trochu i proto to sem píšu, jakobychom si psali erotickou povídku na pokračování, ale ve veřejném prostoru…

Pár čísel

 • Celková délka 18 cm
 • Užitná délka 13 cm (evropský průměr penisů)
 • MAXimální průměr 3,8 cm (standard)
 • MINimální průměr 2 cm (ale s měkkým žaludem)

Funkčnost v akci

Jak je to s tím praktickým využitím? Silná přísavka o průměru 6 cm zajišťuje, že dildo drží jako přibité. A nejen to, je také kompatibilní s různými postroji. Jak kdyby Batman sáhl do svého pásku s nářadím a vyndal něco, co je univerzální.

Tady není moc co vytknout – je to decentní střed – co se týče průměru i délky = a můžu ověřit primárně na sobě, protože dild jsem pojmul (dobrovolně i pod tlakem protějšku) dost – a tohle ve mě působí jakoby přirozeně – netlačí, protože je vlastně pružné, ale zároveň ho cítím a při klouzání do mě vůbec neuhýbá jako nějaký gelák

VIDEO z redakčního rozbalování:

Čištění a bezpečnost?

Říkáte si, jak je to s bezpečností? Měli bychom se obávat nějakých nežádoucích účinků? Nebojte, vše bylo testováno Státním zdravotním ústavem a odpovídá všem potřebným normám. Takže žádné starosti, tady se jedná o produkt, který je ve vztahu k pokožce naprosto bezpečný.

Je to prostě skvěle odlitý silikon = hezky se bude čistit sprejem, nebo i vyvařením = nic náročného, ale rozhodně bezpečného. Silikon je prostě hypoalergenní a TOP materiál pro erotické hračky a řádění.

18+ fotky z testování s Bel Ami strapon postrojem:

Závěrem a fantazírování

A tak tu máme dildo, které je víc než jen erotickou hračkou. Je to spíše dokonalá symbióza materiálu, vzhledu a funkčnosti. Je to pro ty, kdo chtějí více než jen průměrný zážitek. A je pro vás?

Narovinu pro mě – klidně bych tímhle materiálem nahradil všechna dilda u nás = tak moc příjemný na dotek je. A pro kouření či přirážení je značka ideál = bral bych ale do sbírky i více průměrů a délek. 

Zjistěte kolik stojí BOOM Ultra Dual Layer realistické dildo
ZJISTIT CENU

Koule klidně ať zůstanou proporční, ty mě baví primárně pocitově jako slastné zakončení, že jsem už nadoraz = neboli je ve mě tzv. „po koule“.

Možná pro realističnost, si představuji že koule budou navolno a pleskaly by mě přes zadek při důrazných přírazech = už takové dildo jsem viděl, že varlata byla opravdu kuličky v scrotu a hýbaly se. To by pro ultra realističnost znásilnění mužem bylo maximální. 

A když bych si měl vymýšlet a někdo to přemýšlel, tak uvést na trh i stříkací variantu = ta je pro mě hodně rajcovní. Ač máme typicky prdelkové hračky v kondomu pro jednodušší čištění = sundáte, zahodíte a nazdar.

I přesto je to fantastický kousek, který jsem si hned zamiloval = a ani bych nevěřil, že nějaký umělý pták mi tak moc sedne. Až fetišisticky se na něj těším. A je mi jasné, že tohle si moje žena vychutná, až to bude číst a brzy mi ho naservíruje = klidně na stříbrném podnose pro trénink

Doufám, že tato recenze vám pomůže v rozhodování, zda je toto dildo tou pravou volbou pro vás. Protože u mě je to jasný vítěz – snad i letošního roku, protože je dle mého jako můj živý. A oproti němu vždy stojí a nestříká tolik = jó kdyby ještě uměl stříkat a měl volné koule, jako jsem psal výše, to by byla trefa. Tak třeba v českém BOOMu to čtou (a vím, že ano), a nová generace bude ještě reálnější.

FAQ = časté dotazy

 • Je tento produkt vhodný pro začátečníky?
  Ano, díky své flexibilitě a střední velikosti je vhodný i pro začátečníky.
 • Může se používat s lubrikantem?
  Ano, je kompatibilní s vodními lubrikanty. Silikonové bych vzhledem k materiálu a jeho sametovosti na povrchu NEpoužíval.
 • Je možné ho čistit ve vodě?
  Ano, materiál je voděodolný. A není zde co poškodit, tak i vodotěsný, jak je jednolitý:)
 • Jak dlouho vydrží?
  Při správné péči by mělo vydržet velmi dlouho. Není co rozbít.
 • Je to diskrétní?
  Ano, výrobek je velmi diskrétní a nemá žádné výrazné znaky nebo loga.

Klady

Zápory

Realistický vzhled Pro některé možná příliš realistický vzhled
Ideální proporce pro začátečníky i lehce zkušenější Nutnost použití vodního lubrikantu
Kvalitní dvouvrstvý silikon
Silná přísavka
Zdravotní nezávadnost
Cenovka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: