Pánským erotickým hračkám roky chyběl produkt, který by naprosto reálně simuloval ženský rozpálený klín, který si chce užít. Všechny hračky byly tehdy gelové, nerealistické, nepříjemné na dotyk…

Pak přišel americký Fleshlight a vše bylo jinak. Opravdu realistické „dírky“, příjemná na omak, v nenápadných obalech – to si získalo celý mužský svět. Prodeje rostly, přibývaly nové modely, některé i méně realistické (třeba Alin, Flight a další), protože i na ty byla poptáka. Ale prim hrají ty reálné – nejlépe v podobě odlitků vagín slavných pornohereček – třeba namátkou: Asa Akira, Tera Patrick,Riley Steele, Misty Stone, Lupe Fuentes a xx dalších.

Kam se mohly erotické hračky pro pány posunout?

Jak ten koncept dále posunout? Virtuální realitu ještě přeskočíme (ač je to nepříliš vzdálená budoucnost nejenom erotických hraček pro muže) a vrátíme se na zem. Příjemný materiál, reálný vzhled máme… K tomu lubrikant, abychom se super klouzali.

Stále nám něco chybí. Chytří už vědí – teplo ženského roztouženého klína. Dříve jste mohli sice vnitřní návlek ohřát v teplé vodě, ale bylo s tím hodně práce a okolní vzduch rychle lehce teplou vložku hned ochladil = nebylo to ono.

Podobně jako Spider držák honítka do sprchy, je i Fleshlight Sleeve Warmer klíčový pro maximální prožitek. Dokud to nevyzkoušíte, nepochopíte, jaký je rozdíl mít hřející hračku a rozpálenou partnerku. Když teď zavřete oči, budete mít problém rozeznat rozdíl (pokud vás milenka neobejme nohami a nebude vás chtít pustit, dokud jí nezničíte…).

Jaký je ohřívač umělých vagín od Fleshlightu?

Jedním slovem praktický a jednoduchý. Napájený je čistě na 220V ze síťové zástrčky / nebo z USB. Můžete ji tedy nabíjet i ze svého notebooku, kde si budete pouštět k hraní nějaké prasečinky. Ideální kombinace. A hlavně – tenhle nahřívač můžete použít na jakýkoliv pánský kousek, který se tvarem blíží ženské vagína či prdelce – takže Fleshlight, Tenga, Shots Toys, …

Zjistěte kolik stojí ohřívače Fleshlightek
ZJISTIT CENU

Pár čísel:

  • Průměr základny nahřívače: 13 cm
  • Užitná délka ohřívače: 19 cm
  • Celková délka ohřívače: 22 cm
  • Délka kabelu: 80 cm

Jak vidíte dle délky ohřívače, dokáže prohřát na solidní teplotu 57 stupňů Celsia (která je pro hračku i vás bezpečná) i delší hračky – komu nestačí 19 cm, tomu musím rozhodně pogratulovat 🙂

Jak ohřívač používat?

Zapojení do zdířky USB či zásuvky vám nemusím popisovat 🙂 Po zapojení se rozsvítí zelené logo Fleshlight na trojnohé stabilní základně. Během 5 minut budete mít párek ohřátý 😉 Pokud budete dostatečně kreativní, můžete použít tenhto ohřívač i pro párky v rohlíku… Ale konec srandy.

Na ohřívač je nejjednodušší nanést trochu lubrikačního gelu (stačí na špičku) a poté nasunete na celou délku/hloubku honítko. 5 minut stačí a po sundání doplňte ještě trochu lubrikantu – a takhle rozpálenou „holku“ jste jistě v klíně neměli. Ten pocit je mnohem, mnohem a mnohem citlivější, než když zasouváte (nebo přirážíte dle libosti) do „studené“ umělé vagíny.

Suma sumárum

Cena pod tisíc korun, napájení na USB a použití na jakékoliv honítko = pokud máte hodně osamělých pánských večerů, s tímhle kouskem chybu neuděláte. Reálné prožitky z přírazů do rozpálené vagíny (jejíž majitelka neodmlouvá) za to stojí.

Klady

Zápory

Opravdu citelný rozdíl v prožitku Chybí obal na uchovávání
Napájení ze sítě/USB
Dostatečná délka 19 cm
Vhodný i na párky v rohlíku O:)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

57 stupnu ?????

Ano – tělo má sice méně, ale materiál Fleshlightu přejímá teplo, takže se postupně rozleje (a tedy sníží) i do hloubky.

Spolupracujeme: