Pánové, tohle je věc, kterou když vyzkoušíte, tak si řeknte, jak jsem bez ní mohl být? Tohle tomu přesně chybělo. A ano – nezdá se to, ale kus plastu s přísavkou posune vaši Fleshlight umělou vagínu na novou úroveň – už to není erotická pomůcka pro muže, kterou ovládáte vy rukou.

Masturbace nebyla nikdy přirozenější než dnes

Teď opravdu trénujete kopulační pohyby – zásuny, přírazy a kroužení. Zkombinujte držák Shower Mount Spider s vagínou Stamina training unit (STU) a máte ultimátní prcací vagínu, kterou neopustíte. Možná si říkáte, že to jsou poměrně silná slova, ale přestože mám fantastickou sexy přítelkyni, tak Spider své využití rozhodně najde.

Jako velkou výhodu vidím to, že k novějším verzím Spidera (špatně označovaného jako sCHover mount) zdarma dodávají redukci na honítka/masturbátory Fleshlight, která mají menší patku, že klasické velké Original verze.

Jde o Blade, Sword, Flight Pilot i Trainer a Sex in Can (například i námi testovaný upíří kousek Dry Succu).

A sedí i na prémiové Girls verze s pornoherečkami a také na pásnké verze Fleshjack. Původně tento nástavec v balení nebyl, takže pokud jste měli jen velikou verzi „flešlajtky“, tak jste měli prostě smůlu.

Test držáku Show Mount Spider Fleshlight

Co je skvělého na držáku pro vagíny Flashlight? Velmi (opravdu velmi) silná přísavka, co skvěle drží na hladkém povrchu (sklo, zrcadlo, kachličky, kuchyňská linka, …) A nastavovací kloub s aretačním šroubkem pro zajištění. Stačí ho uvolnit, hračku dát do optimální polohy a zamknout. A už se prostě nehne.

Přísavka je zde řešena velmi silnou gumovou plochou, pod kterou se vytvoří podtlak, Věřte, že spíše utrhnete zrcadlo, než abyste přísavku sundali. Ani když přísavku uvolníte zpětným pohybem páčky, tak nejde sundat. Je stále silně přisátá – uvolníte ji od povrchu malým gumovým výliskem, který napomůže vniknutí vzduchu pod přísavku.

Máte výtky?

Co mu vytknout? Snad jen to, že není v základu u každé Fleshlightky. Ale to se dá čekat, že americká společnost vyrábějící tyto pánské masturbační hračky chce vydělat.

On se tedy držák dodává v balení All in one (nazvaném Value Pack) – v jediné krabici vagína, držák, pudr a balení vodního lubrikantu. Nezapomněli i na desinfekci FleshWash.

Stručně o recenzi

Erotická pomůcka: Držák Fleshlight Shower Mount
Recenzi napsal: Petr S.
Testováno: od 10. srpna do .
Výsledek: Skvělé rozšíření funkčnosti pro vagíny Fleshlight.
Užití hračky: Příjemné překvapení v podobě kvalitního zpracování a silné přísavky – výborně drží na zrcadle, kachličkách a jiných hladkých površích..
Moje hodnocení: 5 z 5 (doporučuji)

Každopádně tento černý zázrak vám pánové doporučuji. Jak jsem psal výše – masturbace už nebude nikdy přirozenější.

Klady

 •  

  Silná přísavka

 •  

  Robustní zpracování

 •  

  Kloub se zajištěním polohy

 •  

  Sedí na více velikostí Fleshlightek

 •  

  Velký posun v honění

Zápory

 •  

  Nedodává se k honítku rovnou

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU