Několik fleshlightů jsem již s větším i menším potěšením testoval, proto jsem neváhal a rozhodnul se pro test dalšího.

Balení a materiál

Kdo trochu fleshlighty zná tak tuší, že velikost balení nebude nijak malá a decentní. Jen tak ho neschováte třeba pod tričko do skříně. Krabička není ani nijak decentní, protože na obalu je vyobrazena pornstarEmily Willis, dle které je hračka vymodelována.

Samotná pumpa má plastový obal tělové barvy a působí jako standardní plast, neurazí ani nenadchne.

Silikonová vložka je z příjemného materiálu (TPR / TPE), který se docela dobře omývá. Pro usušení však doporučuji proud studeného vzduchu a nenechávat vložku jen tak oschnout.

Důležité je pak kundičku ošetřit pudrem, aby se zachovala hebkost materiálu.

Co se vnitřního vzorkování týče, řadím Emily mezi light vydání, otvor se dobře roztáhne a vroubky uvnitř nejsou přehnané, takže pokud chcete, hrátky mohou trvat delší dobu.

VIDEO z redakčního seznámení

Pár čísel

  • Maximální průměr: 6.3 cm
  • Minimální průměr: 2 cm
  • Využitelná hloubka: 21.3 cm
  • Celková délka hračky: 25 cm
Zjistěte kolik stojí Fleshlight Emili Willis
ZJISTIT CENU

Použití hračky

Měkkou vložku můžete používat s pevným obalem ale i bez. S obalem můžete využít funkce jemného podtlaku, kterou korigujete víčkem na opačné straně hračky.

Dráždící výstupky uvnitř sice z průřezu mohou vypadat „drsně“ ale jsou jemné a stimulují zlehka. Osobně jsem si hrál několik desítek minut bez nutnosti ejakulovat.

Celkový dojem

Jak jsem předeslal, nejednalo se mou první zkušenost s fleshlightem. Věděl jsem do čeho jdu a použití mi nebylo cizí. Hračku hodnotím kladně.

Když nemáte po ruce partnerku, ale i když ji máte, dokážete se uspokojit bez problémů. Stimulování není nijak drastické, takže by to mohlo fungovat i jako trénink pro kolegy, kteří trpí předčasnou ejakulací.

Velice kladně pak hodnotím zpracování vulvy a pysků. To je moc pěkné a velmi reálné – jak na pohled, tak dotyk. Skvělá práce celkově.

Klady

Zápory

Snadné ovládání Skladnost
Snadné čištění
Nastavování síly podtlaku
Příjemný materiál
Pěkné zpracování vulvy
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Hezký den,

jaký je rozdíl mezi tréninkovým honítke pro zlepšení výdrže a běžným masturbátorem jako je EMili Willis výše?

Děkuji za nasměrování, není mi to jasné :)) Neboli kterou si vybrat jako první domů.

Hezký den Jakube,

tréninková pomůcka pro zlepšení výdrže je navržená speciálně pro trénink a zlepšení sexuální výdrže u mužů.

Tyto hračky obvykle mají specifické vlastnosti, jako jsou stlačitelné komory, které umožňují uživateli kontrolovat tlak a intenzitu stimulace, nebo texturované vnitřní části, které napodobují různé sexuální situace. Cílem tréninkového masturbátoru je pomoci mužům zvyknout si na intenzivní stimulaci a naučit je, jak prodloužit dobu trvání pohlavního styku.

Je to třeba další model od FL: Zkoušeli jsme umělou vagínu Fleshlight Stamina (STU) pro lepší výdrž v sexu –

Běžný masturbátor má za cíl poskytnout uživateli příjemnou sexuální zkušenost a stimulaci, ale nemusí mít specifické vlastnosti zaměřené na trénování.

Takže mohou zahrnovat různé textury, tvary a materiály, které napodobují pohlavní styk nebo orální sex, ale nejsou záměrně navrženy pro trénink výdrže. ALe samozřejmě taky vás stimulují a dráždí, takže hraní s nimi vám pomůže :)) Ne,že ne.

Spolupracujeme: