Snad nás nebudete obviňovat z obsesivního zájmu o filmovou upíří ságu Stmívání, když vám dnes představíme masturbátor Fleshlight Sex in a Can Succu. Co má společného „flešlajt“ s upíry? Model Succu má tvar pusinky, která je vylepšená ještě upířími tesáky – účel to má kdovíjaký (tvůrci fleshlightu to nejspíše mají rádi od upírek). Zpět ale k samotné recenzi – od toho tu přeci jsme.

Umělá vagína Fleshlight Sex in Can

Sex in a Can Succu je menší sestřičkou klasických Fleshlight honítek (někdy chybně označovaných jako flashlight), které si vydobyli slávu po celém světě. A to hlavně díky jejich nenápadnému tvaru a také materiálu Real Feel Super Skin, který má věrně napodobovat lidskou kůži. Menší model Succu pokračuje ve stejném stylu jako jeho větší bratříčci – Succu je ukrytý v nenápadné plastové šedivé „plechovce“ (odtud název „sex in can“ – sex v plechovce).

Zjistěte kolik stojí upírská umělá vagína Succu
ZJISTIT CENU

Nejdříve jsem si myslel, že mi Sex in Can nebude stačit svou velikostí – když je všude označována jako menší verze klasické verze. Překvapilo mě však, že hloubka vložky je 18 cm – takže dělaná přímo na mě. I do šířky jsem neměl problém – vložka je celkem úzká (což mi maximálně vyhovovalo), ale podle výrobce se roztáhne až do 5 centimetrů – při focení jsem zkoušel pružnost materiálu – věřím že se dokáže roztáhnout na mnohem více.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Aktualizace ze září 2014: k této umělé vagíně vám doporučujeme držák Flesh-Shower mount pro lepší hraní v koupelně a kuchyni.

Teď pár slov k prožitkům. Před užitím jsem použil na „pusinu“ upírky lubrikant na bázi vody (jiné mohou supr tupr materiál honítka poškodit). Při zásunech jsem cítil vnitřní výstupky ve tvaru ostrých zoubků, ale nebylo to takové terno jak jsem čekal (zajímaly by mě další výstelky – třeba mají lepší účinek). Jako terno bych však považoval sací efekt pusinky, která mě dokázala opravdu vcucnout a nepustit ven – podtlak se reguluje pomocí spodního víčka, které se klasicky šroubuje.

Fotky Fleshlight honítka:

Jediné co mě na honítku od Fleshlight vadilo, byla péče o vnitřní výstelku. Její materiál je tak netradiční, že vyžaduje po každém použití určitou péči – přesněji povrch se musí zapudrovat speciálním pudrem, nebo kukuřičným škrobem. Když jsem o tom četl v sexshopu, tak jsem netušil proč. Až při používání jsem zjistil, že materiál fleslightu je tak jemný a „lepivý“, že jednotlivé části k sobě lehce přilnou a nechtějí se pustit. Aby se tomu zabránilo, tak po použití (a samozřejmě následném vymytí a vysušení) se musí výstelka „poprášit“.

„Flešlait“ je určitě zajímavé honítko, kterými si mnozí muži mohou „odfrknout“ od nahromaděné touhy. Jako jeden z mála se snaží napodobit reálný sex (reálný tvar vagíny, análu, pusinky – záleží na modelu a výstelce). A já myslím, že ze všech pomůcek pro pány je tomu nejblíže.

Klady

Zápory

Nenápadný vzhled Péče o vnitřní výstelku
Kvalitní výstelka
Sací efekt
Hračka je sama o sobě obalem
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU Další inspirace
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: