Na lascivku jsme testovali už množství umělých vagín, takže pánové si mohli vybrat – Tenga, Fleshlight, Shots toys a další. Malé, velké, střední – všechny jsme je tu měli. Ale jeden kousek nám chyběl. Klasická „flešlajtka“ ze základní řady amerických umělých vagín.

Recenze honítka STU – pod drobnohledem

Samotné honítko má plastový obal v podobě zlatavého tubusu. Pokud jste zvyklí na malá honítka typu Tenga, tak budete nejspíše u vytržení. Fleshlight Stamina je opravdu veliká. To by mohl být problém pro pány, kteří mají menší ruce a mohla by se jim hůře držet při masturbaci.

Rozměry:

 • Celková délka 25,4 cm
 • Průměr vnější – 6- 9 cm
 • Průměr vnitřní 1,5 – 6 cm
 • Hmotnost 670 gramů

Vzhled vstupu do vagíny je realistický. Vše je na svém místě – velké i malé labie, poštěváček… vše. Materiálem je osvědčený Real Feel SuperSkin, který je na omak velice příjemný a měkký. Při zahřátí a zvlhčení lubrikantem byste těžko hledali rozdíl.

Stejně jako u dalších Fleshlight honítek je možné spodní patkou regulovat intenzitu sání/těsnosti. Stačí pootočit spodním dílem a vagínka je těsnější či volnější dle unikajícího vzduchu.

Nahřejte ji pro větší realističnost

Pro lepší prožitek při hraní zkuste nahřát samotnou vložku v horké vodě, nebo pomocí speciální ohřívací tyčinky. Ta podobně jako hřející polštářky má uvnitř kovové pouzdro, které po rozlomení rozpoutá chemickou reakci a gelová výplň tyčinky se začne zahřívat.

Aktualizace ze září 2014: k této hračce doporučujeme i držák pro lepší hraní v koupelně či kuchyni:)

Rozdíl mezi „studenou“ a „horkou“ vagínou je nepopsatelný. S množstvím lubrikantu a naslepo byste těžko poznali rozdíl mezi reálnou a umělou vagínou. Jen to zkuste doma… Ale partnerka by z výsledku tohoto testu nemusela být zrovna nadšená:)

Stamina je dle výrobce vhodná především pro trénink výdrže. Když s vagínou vydržíte 10 minut, s partnerkou vydržíte i hodinu.

Trénink výdrže při sexu – test

Zkusme to otestovat: s výdrží jsem neměl nikdy problém, ale vždy je co zlepšovat. Dennodenní trénování s vagínou, která má poměrně dráždivou vložku (po celé ploše jsou středně velké výstupky) má určitě vliv výdrž. Vydržet pomalého přirážení cca 5 minut je poměrně náročný úkol. Nedívejte se u toho na porno, jinak déle nevydržíte. Jen si to doma pak zkuste pomalu přirážet a snažit se vydržet co nejdéle…

Pro lubrikaci je dobré použít kvalitní lubrikant na vodní bázi. NEPOUŽÍVEJTE silikonový gel – mohl by porušit jemný povrch honítka a vy byste měli „po ptákách“.

Po použití honítka je nutné ho vymýt vodou. Nepoužívejte mýdlo – při větším znečištění použijte dezinfekci určenou na hračky. Nakonec stejně jako ostatní Fleshlightky (Flight, Sex in can a další) je nutné vložku napudrovat. A to kvůli tomu, aby se při skladování nenávratně neslepila jemná a vnitřní vložka. Jako pudr lze použít originální přípravek Fleshlightu, nebo běžný kukuřičný škrob – práci udělají stejnou. Jen škrob je násobně levnější.

Pro používání můžete zvolit několik metod:

 • 1) Vy jste v klidu a hýbete s vagínou tam/zpět
 • 2) Vy přirážíte a vagína je v klidu

První způsob je jasný. V sedě/leže nasadíte hrdlo vagíny na obnažený žalud a pomalu přitáhnete vagínu k sobě. Sem a tam klasicky jako s jinou umělou vagínou.

Druhý způsob je zajímavější, protože simuluje klasické kopulační pohyby. Potřebujete ale upevnit vagínu tak, aby při přírazech držela na místě. Nejjednodušší je vložit flešlajtku na postel tak, aby koukala přes hranu jen vstupní dírka. Honítko na posteli udržíte tak, že ji buď vlastní rukou podržíte, nebo natěsno přidržíte dekou. Pak už jen stačí přirážet stejně, jako kdyby na hraně postele na vás čekala živá a nadržená ženská dírka.

Bez rukou je to ještě lepší…

Novinkou pro fleshlight je držák Shower Mount. Díky silné přísavce (která drží na skle, kachličkách a dalších rovných površích) lze si užívat i ve sprše či u zrcadla. Stačí držák jen přisát na podklad, připevnit za patku honítko (model Stamina na držák pasuje) a můžete přirážet, seč můžete. Brzo ho pro vás otestujem.

Resumé:

Pokud nemáte v plánu cestovat (takže vám záleží na velikosti a váze hračky), tak už záleží na osobních preferencích, jestli zvolíte malý model Flight, nebo větší Staminu. Samozřejmě veliký vliv na prožitky má použitá vnitřní struktura. Jemná STU (Stamina training unit) je poměrně dost dráždivá, takže účinek na výdrž při sexu bude citelný. Pokud chcete více vydržet, tak pěkně trénujte svou staminu (výdrž) s Fleshlight Stamina.

Klady

 •  

  Jemný materiál

 •  

  Regulace těsnosti

 •  

  Realistický vzhled (subjektivní)

 •  

  Výrazná vložka pro trénink

Zápory

 •  

  Větší rozměry

 •  

  Nutnost pudrovat

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU