Tenhle kousek byl tak trošku chudák, protože jej nikdo nechtěl. Všichni recenzenti si rozebrali hračky, a ač chlapů není málo, tak nikdo tenhle masturbátor nechtěl.

Chudák malá

A ani u další várky. Tak jsem si řekl, že Sabrině poskytnu nový domov (a srovnání s Fleshlightkami:)

První dojmy

Krabička, ve které masturbátor přišel, byla docela pěkná, říkal jsem si, že to vypadá pomalu jako dárkové balení. Po otevření na mě vykoukl masturbátor v lesklém černém provedení a trošku menší, než je Fleshlight a dálkové ovládání vibrační patrony – v této chvíli jsem si říkal, že to vypadá levně (na vrch huj…).

Inu, nezalekl jsem se a prozkoumával dál. Kouknul jsem na ovládání, které má jen jedno tlačítko a na boku šuplík na baterku.

Chtěl jsem se podívat, jaká tam je, šuplík otevřel a ten vyjel sám, ale baterka zůstala uvnitř.

Baterie

Šuplík je tedy zlomený a baterku už nevytáhne (zatím jsem ji ale nepotřeboval měnit a nechal jsem jí tam – myslím, že jde o CR2032 a pomůžou s vytažením kleště nebo zapáčit tenkým delším šroubovákem).

Patrona

Vibrační patrona je dobíjecí, je k ní USB kabel (proč to nešlo u ovladače, netuším. Stačil by přitom jen jediný kabel na dvě věci). První dojem tedy zatím neudělala dobrý, ale snažím se nedávat na první dojmy a prozkoumat vše pořádně.

Vagína

Co samotný masturbátor? Provedení je velmi podobné Fleshlightkám. Plastový tubus s nasazovací krytkou nahoře a šroubovacím uzávěrem dole (je jiný, než u Fleshlight, takže různé adaptéry s přísavkou apod. nebudou fungovat), rozdílem je jiný tvar, barva a hlavně “křídla” po stranách, díky kterým je možné regulovat tlak nebo, chcete-li, vnitřní průměr.

Samotná silikonová vagína je příjemná na dotek, má barevně označené pysky (Fleshlight takovéto zvýraznění nemá a tady to vypadá docela komicky – kvůli mně se malovat nemusela), dá se vyndat a na boku najdete místo na vibrační patronu.

A co čištění?

Jednou z nevýhod vložky je ale to, že je celá “vložka” otevřená jen z jedné strany.

To trošku komplikuje čištění, neb Fleshlightku vyndám, propláchnu vodou a je to, zatímco tady ta voda druhou stranou nevyteče.

Pak ale trošku nechápu, proč je možné tubus zespoda rozšroubovat (ne, že by u Fleshlight fungoval na nějakou regulaci tlaku…). Inu, stále jsem neházel hračku do koše.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Použití

Hele, na rovinu. Chtěl jsem jí vyzkoušet a srovnat. Ale zatím sbírala jen samé záporné body, takže mi už takhle z počátku připadala jako fakt špatná napodobenina Fleshlightek (a ne za kdovíjak brutálně nižší cenu).

Když jsem jí chtěl použít, zjistil jsem, že pro aktivaci vibrací je třeba celou vagínu vyndat, vytáhnout vibrační patronu, dlouhým stiskem ji zapnout, vložit zpět a celý silikonový vnitřek dát zpět do tubusu.

I na dálku?

Poté bylo možné vybírat pomocí tlačítka na dálkovém ovladači jeden z deseti vibračních programů (a dlouhým podržením vibrace vypnout).

Jasný, deset programů stačí, vibrace jsou cítit (ale i slyšet a docela výrazně), ale když jsem se snažil pomocí plastových křídel na těle tubusu aplikovat tlak, tak jsem musel zabrat trochu víc, abych něco cítil (a to trošku rušilo samotný prožitek).

Zjistěte kolik stojí Vibrační masturbátor Boom Sabrina
ZJISTIT CENU

Možná to bylo naštváním z toho, jak špatně je to udělaná hračka, možná jsem byl jen unavený. Zkusil jsem to s nějakým odstupem, s čistou hlavou. Ne, ani při dalších několika pokusech regulace průměru nebylo něco, z čeho bych se udělal rovnou. Bohužel.

Jo, je to zajímavá změna, ale není to něco, co bych chtěl u Fleshlightek a nemohl bez toho žít. A vibrace? Díky tomu, jak špatně se to používá, bych raději bral vagínu bez vibrací. Tohle je děsnej vopruz.:( Tak dlouho se člověk připravuje, aby bylo za chvíli hotovo? A pak to ještě vypínat a uklízet?

Verdikt

Finální hodnocení je asi jasné každému. Ale pro jistotu vše shrnu. Jde o levnější vagínu, než je Fleshlight, má to vibrační patronu, možnost regulovat si tlak. A to je z kladů vše.

Hůř se čistí, používání je fakt zbytečně složitý (a nemá to ani appku – jen rejpu, ani bych jí nepotřeboval), plastový šuplík se rozbil dřív, než byl potřeba a to komické zvýraznění pysků…

Na rovinu, přidejte pár stováků a kupte si Fleshlightku. Budete to mít navíc s přesným odlitkem vaší oblíbené pornohvězdy, nerozbije se vám to hned a nebudete se s tím vztekat🙂

Klady

Zápory

Relativně levná Levné zpracování, které je vidět už při rozbalení
Vibrace a možnost regulace průměru/tlaku Horší manipulace s vibracemi
Nastavení průměru/tlaku pomocí křídel je cítit až při silnějším stisku
Což ruší
Horší čištění!!
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: