Snad se slečny nebudou zlobit, že dnes je tu další recenze erotické hračky pro pány. Dámy si jistě přijdou na své při příštích recenzích, které bude mít doslova v rukou kolegyně. Ale zpět k dnešní hračce. Tou je honítko/masturbátor Tenga Flip Hole, která je nejdražší erotickou hračkou z portfolia výrobků japonské firmy Tenga. Její cena se sice pohybuje lehce nad dvěma tisíci korunami, ale jestli se vyplatí pánům do ní „investovat“ to se dozvíte níže.

Jak vypadá jeden z nejlepších pánských masturbátorů? Jednoduše

Tenga Flip Hole je stejně jako ostatní výrobky od Tengy zaměřeno na mužskou část populace. Znovu se jedná o pánský masturbátor, který má částečně napodobovat dívčí vagínu. Vnitřní výstupky jsou však tak propracované, že honítko přináší naprosto nové pocty a vjemy.

Jedná se vlastně o radikálně inovovanou verzi honítek z řady CUP, z kterých jsem posledně jeden model (přesněji Tenga U.S. Deep Throat Cup) recenzoval. K diskrétnímu designu a precizně provedeným vnitřním výstelkám doplnila Tenga také možnost vyčistit vnitřek honítka naprosto jednoduše. Jak toho dosáhli?

Tenga Flip Hole je rozdělená na dvě poloviny, takže po podélním rozevření se může vnitřek této umělé vagíny lehce vyčistit a bude rychle připraven na další jízdy. Také díky tomuto řešení je možné lehce aplikovat lubrikační gel.

Po rozbalení

Po rozbalení tohoto honítka z průhledného stylového obalu jsem chvíli vlastně přemýšlel jak se do něj dostat. Na první pohled vypadá poměrně celistvě, pokud nepočítám střední gelové plochy s 3 „tlačítky“.

Význam třech „tlačítek“ na bocích honítka je velmi jednoduchý. Spíše se jedná o body, které můžete prsty stiskávat a tím přes gel působit tlak na svůj zasunutý „nástroj“. Můžete tak regulovat těsnost honítka. Stiskem těchto bočních gelových částí také vytváříte podtlak ne nepodobný tomu z Deep Throat honítka. Takže Flip Hole od firmy Tenga napodobuje jak vagínu, tak stimulaci ústy.

Otevírací pánská hračka, co ulehčuje čištění

Po chvíli koumání jsem přišel na to, že horní část honítka společně s bočními ližinami se dá lehce vysunout z těla honítka (z okolních obrázků to jistě pochopíte). Díky tomu se nám Tenga Flip Hole rozpojí na dvě poloviny, jak jsem psal výše. Před použitím je samozřejmě nutné aplikovat lubrikační gel (nejlépe na bázi silikonu).

V balení s honítkem Tenga Flip Hole je přidáno trio lubrikačních gelů od stejnojmenné společnosti, takže se nemusíte bát, že byste byli „nasuchu“. Každý z nich se vyznačuje jinou konzistencí, takže i prožitky se lehce liší. Ale zpět k samotnému honítku.

Pro použití je nutné demontovanou část zasunout do honítka z druhé strany, čímž si uvolníte cestu k vstupu do umělé vagíny a také tím zabezpečíte, aby se honítko nerozevíralo podélně. Poté už jen stačí nasadit na špičku vašeho penisu a můžete začít si užívat.

Také je důležité podotknout míry honítka. Vnitřní průměr začíná na 1,5 cm a končí kolem 4,5 cm. Hloubka je maximálně 15 cm, takže pánové s větším penisem nebudou moci prožít zásun až po kořen, což vůbec nevadí. Tenga Flip Hole se totiž zaměřuje na stimulaci především žaludu a těla vašeho milovaného nástroje.

Shrnutí z naší lascivní recenze

Když bych chtěl celou recenzi shrnout do několika vět, tak by vypadala takto: Tenga Flip Hole je pánský masturbátor, který nepatří mezi nejlevnější, ale svoji cenu si dokáže doslova vydobít svými excelujícími výkony. Jedná se o promyšlené moderní honítko, které nemá na trhu moc konkurentů (pouze ostatní modely od stejné firmy Tenga).

Posledně jsem tu pěl chválu na jiný model od firmy Tenga a to Deep Throat Cup a dnes nemohu jinak. Masturbátor Flip Hole si získal mé sympatie nenápadným designem, který si většina lidé splete výrobkem ze segmentu denní hygieny. Takže se nemusíte bát ho nechat ležet v koupelně, protože nikdo nepřijde, k čemu je doopravdy určen.

Pokud si pánové chcete zpestřit své chvilky o samotě, tak výrobky Tenga jsou jasnou volbou. Samozřejmě tyto výrobky si nekupují muži bez přítelkyň, ale i zadaní pánové, kteří si tím chtějí okořenit masturbaci. Také slečny mohou udělat příteli radost tímto netradičním dárkem.

Co na to říkáte slečny? Koupily byste svému miláčkovi takovouto hračku, nebo ho dokážete uspokojit lépe?

Klady

 •  

  Nenápadný design

 •  

  Propracovaná vnitřní výstelka

 •  

  Jednoduché vyčištění

 •  

  Japonská preciznost při výrobě

 •  

  Regulace podtlaku

 •  

  Lubrikant v balení

Zápory

 •  

  Nenalezl jsem

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU