Snad se slečny nebudou zlobit, že dnes je tu další recenze erotické hračky pro pány. Dámy si jistě přijdou na své při příštích recenzích, které bude mít doslova v rukou kolegyně. Ale zpět k dnešní hračce. Tou je honítko/masturbátor Tenga Flip Hole, která je nejdražší erotickou hračkou z portfolia výrobků japonské firmy Tenga. Její cena se sice pohybuje lehce nad dvěma tisíci korunami, ale jestli se vyplatí pánům do ní „investovat“ to se dozvíte níže.

Jak vypadá jeden z nejlepších pánských masturbátorů? Jednoduše

Tenga Flip Hole je stejně jako ostatní výrobky od Tengy zaměřeno na mužskou část populace. Znovu se jedná o pánský masturbátor, který má částečně napodobovat dívčí vagínu. Vnitřní výstupky jsou však tak propracované, že honítko přináší naprosto nové pocty a vjemy.

Zjistěte kolik stojí umělá vagína Flip Hole z Japonska
ZJISTIT CENU

Jedná se vlastně o radikálně inovovanou verzi honítek z řady CUP, z kterých jsem posledně jeden model (přesněji Tenga U.S. Deep Throat Cup) recenzoval. K diskrétnímu designu a precizně provedeným vnitřním výstelkám doplnila Tenga také možnost vyčistit vnitřek honítka naprosto jednoduše. Jak toho dosáhli?

Tenga Flip Hole je rozdělená na dvě poloviny, takže po podélním rozevření se může vnitřek této umělé vagíny lehce vyčistit a bude rychle připraven na další jízdy. Také díky tomuto řešení je možné lehce aplikovat lubrikační gel.

Po rozbalení

Po rozbalení tohoto honítka z průhledného stylového obalu jsem chvíli vlastně přemýšlel jak se do něj dostat. Na první pohled vypadá poměrně celistvě, pokud nepočítám střední gelové plochy s 3 „tlačítky“.

Význam třech „tlačítek“ na bocích honítka je velmi jednoduchý. Spíše se jedná o body, které můžete prsty stiskávat a tím přes gel působit tlak na svůj zasunutý „nástroj“. Můžete tak regulovat těsnost honítka. Stiskem těchto bočních gelových částí také vytváříte podtlak ne nepodobný tomu z Deep Throat honítka. Takže Flip Hole od firmy Tenga napodobuje jak vagínu, tak stimulaci ústy.

Otevírací pánská hračka, co ulehčuje čištění

Po chvíli koumání jsem přišel na to, že horní část honítka společně s bočními ližinami se dá lehce vysunout z těla honítka (z okolních obrázků to jistě pochopíte). Díky tomu se nám Tenga Flip Hole rozpojí na dvě poloviny, jak jsem psal výše. Před použitím je samozřejmě nutné aplikovat lubrikační gel (nejlépe na bázi silikonu).

V balení s honítkem Tenga Flip Hole je přidáno trio lubrikačních gelů od stejnojmenné společnosti, takže se nemusíte bát, že byste byli „nasuchu“. Každý z nich se vyznačuje jinou konzistencí, takže i prožitky se lehce liší. Ale zpět k samotnému honítku.

Pro použití je nutné demontovanou část zasunout do honítka z druhé strany, čímž si uvolníte cestu k vstupu do umělé vagíny a také tím zabezpečíte, aby se honítko nerozevíralo podélně. Poté už jen stačí nasadit na špičku vašeho penisu a můžete začít si užívat.

Také je důležité podotknout míry honítka. Vnitřní průměr začíná na 1,5 cm a končí kolem 4,5 cm. Hloubka je maximálně 15 cm, takže pánové s větším penisem nebudou moci prožít zásun až po kořen, což vůbec nevadí. Tenga Flip Hole se totiž zaměřuje na stimulaci především žaludu a těla vašeho milovaného nástroje.

Shrnutí z naší lascivní recenze

Když bych chtěl celou recenzi shrnout do několika vět, tak by vypadala takto: Tenga Flip Hole je pánský masturbátor, který nepatří mezi nejlevnější, ale svoji cenu si dokáže doslova vydobít svými excelujícími výkony. Jedná se o promyšlené moderní honítko, které nemá na trhu moc konkurentů (pouze ostatní modely od stejné firmy Tenga).

Posledně jsem tu pěl chválu na jiný model od firmy Tenga a to Deep Throat Cup a dnes nemohu jinak. Masturbátor Flip Hole si získal mé sympatie nenápadným designem, který si většina lidé splete výrobkem ze segmentu denní hygieny. Takže se nemusíte bát ho nechat ležet v koupelně, protože nikdo nepřijde, k čemu je doopravdy určen.

Pokud si pánové chcete zpestřit své chvilky o samotě, tak výrobky Tenga jsou jasnou volbou. Samozřejmě tyto výrobky si nekupují muži bez přítelkyň, ale i zadaní pánové, kteří si tím chtějí okořenit masturbaci. Také slečny mohou udělat příteli radost tímto netradičním dárkem.

Co na to říkáte slečny? Koupily byste svému miláčkovi takovouto hračku, nebo ho dokážete uspokojit lépe?

Klady

Zápory

Nenápadný design Nenalezl jsem
Propracovaná vnitřní výstelka
Jednoduché vyčištění
Japonská preciznost při výrobě
Regulace podtlaku
Lubrikant v balení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 5 názorů

Ještě něco navíc – po 3 letech – používáme to stále, mame to vylepsene, udelali jsme si drzak v koupelně a tak stačí jen zasunout. Obrovska vyhoda je, že se to dobře čistí. Frekvence je tak jednou dva krate za tři dny. Mám kamarády, tak to moc nepotřebuji. Ale pokud máte chuť si vylepšit sexík, zakupte si to.

Zdravíme, děkujeme mockrát za tip – s držákem je to rozhodně citelně lepší zážitek, prostě drží jak má a neuhýbá!

Ahoj, doporučujete silikonový lubrikační gel, ale nezničí lubrikant na bázi silikonu vnitřek honítka? Normálně se na hračky má přece používat vodní lub. gel ne?

Hezký dne,

klasické silikonové lubrikační gely mohou ohrozit povrch silikonových pomůcek – další materiály jsou na tom trochu jinak. Existují ale na trhu silikonové gely (třeba od BOOM), které dle testů neničí ani silikonové hračky (těch si myslím, že bude na trhu přibývat, protože výhody gelu na silikonové bázi jsou velké.

Koupili jsme to s kámošem na pul, ted po 6-ti letech je to levnejsi. V kazdem pripade je to lepsi nez rukou, da se cvicit i vydrz, pocity jsou prijemne a vyvrcholeni je supr, pokud si s ni hrajete dele. Ale na zivo tomu se to nevyrovna.

Zrovna Tengy se nesnaží nahradit klasický sex (jako Fleshlight, který je realistický až až), ale nabízí u svých hraček netradiční prožitky, vjemy, pocity při přírazech – proto ani tengy nevypadají jako klasické vagíny do kapsy, ale jako futuristické odosobněné kousky 🙂

Rozhodně díky za zpětnou vazbu – vážíme si jí.

Ahoj, rád přidám svůj názor s tímto masturbátorem. Sice jsem si ho koupil jako své první honítko, takže nemám možnost porovnat s ostatními (fleshlight či jak se jemnují), ale třeba můj názor někoho zaujme.

Flip Hole mě zaujal tím že nekopíruje ženskou vagínu (a že sem jich za život vyzkoušel) ale spíše ukazuje futuristickou tvář. Pocity, které se přírodní cestou (ženou) těžko dorovnají, protože vnitřní nopky (či jak to nazvat) jsou dost zvláštní, ale rozhodně příjemné.

Nevím jak je řešeno čištění u jiných masturbátorů, ale bez rozevírací části jako zde u flip hole si nedovedu představit hygienické používání. Takhle se to jen lehce rozevzře a vymeje, ale jestli se ostatní masturbátory otočí naruby či jak, to netuším.

Za mě tedy palec nahoru, ikdyž cena je poměrně síla.

Ahojte, mate niekto tento masturbator? ak ano mozete napisat nazor?

Spolupracujeme: