Ne každý muž má po ruce vždy nějakou slečnu, či přítelkyni, aby se zbavil vnitřní touhy. Jenže jak si udělat dobře, když „pravačka“ je stereotyp. Čtenáři Lascivní.cz vědí, že na to pomáhá nejlépe honítko. A pokud možno to nejlepší – Tenga Flip Hole (viz naše recenze).

Umělá vagína z Japonska, neboli Tenga Flip Air Lite

Jenže tahle hračka je dražší (aneb za kvalitu si zaplať) a poměrně velká, takže ji nemůžete nosit všude sebou. Tak jak to vyřešit? Přesně nad touhle otázkou se zamýšleli tvůrci Tengy a přišli na řešení – a tím je odlehčená verze Tenga Flip Air (v Asii nazvaná jako Flip Lite – v česku máte varianty Melty White a Solid Black).

Jedná se o menší verzi honítka/masturbátoru pro pány, který vychází z vrcholného modelu Flip Hole. Zmenšila se velikost, ovládání podtlaku, ale i cena. Díky tomu budete moci honítko nosit všude sebou a nebudete muset svými nemravnými návrhy obtěžovat vaši sekretářku, která vám stejně nedá.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Výhodou pomůcky Tenga Flip Lite je jednoduché čištění (které vychází z konstrukce minulého modelu – Flip Hole). Honítko lze vyjmout z plastového rámu, který drží dvě poloviny u sebe. Poté se lehce rozevře a máte přístup k silikonové výstelce, kterou lehce vyčistíte. Po oschnutí je honítko znovu připravené k dalším hrátkám, pouze ho stačí znovu zajistit plastovým rámem, jak vidíte na okolních obrázcích.

Čištění se nemusíte bát, zvládne ho opravdu každ. Stejně tak se nemusíte obávat, že honítko by se vám při hrátkách otevřelo. Drží ho poměrně bytelný plastový rám, který drží v hlubokých drážkách, takže ani zde bych problém neviděl.

Na trh se dostaly dvě verze – bílá a černá. Od sebe se liší hlavně vnitřní strukturou (která je znovu z velmi kvalitního silikonu). Bílá verze je vevnitř jednodušší a jemnější. Zato s černou verzí si užijete více než dost, protože vnitřní výstelka je hodně propracovaná a hlavně užší. Velké množství výstupků v „black“ verzi vás dozajista udělá, že vám půjdou mrákoty.

Regulace tlaku

Zajímavou inovací u honítka Tenga Flip Lite jsou tlaková „tlačítka“ na bocích. Díky nim můžete regulovat podtlak (sání) a můžete tím lehce simulovat například techniku deep throat, či sání při orálním sexu. Při stisknutí obou tlačítek se vzduch z vnitřních kapes volně odpouští při průniku penisu. Ale když tlačítka nestisknete, tak vevnitř honítka vzniká podtlak, který váš penis bude chtít vysát.

Bez gelu nepojedete

Při prvním použití jsem si nepřečetl návod, takže jsem nevěděl o účinku „tlačítek“. Chvíli mi trvalo, než jsem se dostal dovnitř. Pak, když se vnitřek dostatečně pokryl lubrikantem (který je součástí balení), to šlo jak po „másle“. Překvapily mě zvuky, které honítko vydávalo při zásunech. Vzduch z honítka se dral ven a já si připadal jak při nemravném sexu s kdovíkým.

Pár čísel:

 • Délka 18 cm
 • Šířka 7,5
 • Délka vnitřní výstelky 16 cm

Čistý design honítka Flip Lite zabrání každému, aby viděl, co sebou nosíte. Nenápadný design, nízká váha a velká účinnost – to jsou synonyma pro Flip Lite.

Klady

 •  

  Pevná konstrukce

 •  

  Nenápadný a minimalistický design

 •  

  Výrazná silikonová výstelka

 •  

  Jednoduché čištění

Zápory

 •  

  Nenalezl jsem

Bohužel honítko Flip Air je vyprodané, ale můžete zkusit jiný Tenga model:

DO OBCHODU