Honítko nové generace – Tenga Flip Air (Lite)

Tenga Flip Air Ne každý muž má po ruce vždy nějakou slečnu, či přítelkyni, aby se zbavil vnitřní touhy. Jenže jak si udělat dobře, když „pravačka“ je stereotyp. Čtenáři Lascivní.cz vědí, že na to pomáhá nejlépe honítko. A pokud možno to nejlepší – Tenga Flip Hole (viz naše recenze).

Umělá vagína z Japonska, neboli Tenga Flip Air Lite

Jenže tahle hračka je dražší (aneb za kvalitu si zaplať) a poměrně velká, takže ji nemůžete nosit všude sebou. Tak jak to vyřešit? Přesně nad touhle otázkou se zamýšleli tvůrci Tengy a přišli na řešení – a tím je odlehčená verze Tenga Flip Air (v Asii nazvaná jako Flip Lite – v česku máte varianty Melty White a Solid Black).

Jedná se o menší verzi honítka/masturbátoru pro pány, který vychází z vrcholného modelu Flip Hole. Zmenšila se velikost, ovládání podtlaku, ale i cena. Díky tomu budete moci honítko nosit všude sebou a nebudete muset svými nemravnými návrhy obtěžovat vaši sekretářku, která vám stejně nedá.

Výhodou pomůcky Tenga Flip Lite je jednoduché čištění (které vychází z konstrukce minulého modelu – Flip Hole). Honítko lze vyjmout z plastového rámu, který drží dvě poloviny u sebe. Poté se lehce rozevře a máte přístup k silikonové výstelce, kterou lehce vyčistíte. Po oschnutí je honítko znovu připravené k dalším hrátkám, pouze ho stačí znovu zajistit plastovým rámem, jak vidíte na okolních obrázcích.

Čištění se nemusíte bát, zvládne ho opravdu každ. Stejně tak se nemusíte obávat, že honítko by se vám při hrátkách otevřelo. Drží ho poměrně bytelný plastový rám, který drží v hlubokých drážkách, takže ani zde bych problém neviděl.

Na trh se dostaly dvě verze – bílá a černá. Od sebe se liší hlavně vnitřní strukturou (která je znovu z velmi kvalitního silikonu). Bílá verze je vevnitř jednodušší a jemnější. Zato s černou verzí si užijete více než dost, protože vnitřní výstelka je hodně propracovaná a hlavně užší. Velké množství výstupků v „black“ verzi vás dozajista udělá, že vám půjdou mrákoty.

Zajímavou inovací u honítka Tenga Flip Lite jsou tlaková „tlačítka“ na bocích. Díky nim můžete regulovat podtlak (sání) a můžete tím lehce simulovat například techniku deep throat, či sání při orálním sexu. Při stisknutí obou tlačítek se vzduch z vnitřních kapes volně odpouští při průniku penisu. Ale když tlačítka nestisknete, tak vevnitř honítka vzniká podtlak, který váš penis bude chtít vysát.

Při prvním použití jsem si nepřečetl návod, takže jsem nevěděl o účinku „tlačítek“. Chvíli mi trvalo, než jsem se dostal dovnitř. Pak, když se vnitřek dostatečně pokryl lubrikantem (který je součástí balení), to šlo jak po „másle“. Překvapily mě zvuky, které honítko vydávalo při zásunech. Vzduch z honítka se dral ven a já si připadal jak při nemravném sexu s kdovíkým.

Pár čísel:

 • Délka 18 cm
 • Šířka 7,5
 • Délka vnitřní výstelky 16 cm

Čistý design honítka Flip Lite zabrání každému, aby viděl, co sebou nosíte. Nenápadný design, nízká váha a velká účinnost – to jsou synonyma pro Flip Lite.

Klady

 • Pevná konstrukce

 • Silikonová výstelka

 • Jednoduché čištění

Zápory

 • Nenalezl jsem

Bohužel honítko Flip Air je vyprodané, ale můžete zkusit jiný Tenga model:

DO OBCHODU

Petr
Petr
Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

4 komentářů

 1. Už mi ta Tenga vrtá asi týden hlavou.. Chtěla bych partnerovi pořídit nějakou „kámošku“, ale neumím vybrat. Která Tenga Flip Hole/Air by mohla být nejdráždivější? Pro penis asi tak 20 cm dlouhý.. průměr nevím, ale rozhodně to není žádná nudle 🙂 Potřebuju, aby byla co nejdráždivější, protože je obřezaný. Děkuji za odpověď

  • Osobně bych byl za Flip Airku díky menší velikosti – dle dráždivosti budou obě srovnatelné – s tou obřezaností by mohl být problém, protože dle mých informací se tak změnila citlivost především žaludu…

 2. Flip Air je lehčí (420g x 558g) než starší model Flip Lite. Ostatní parametry jsou poměrně srovnatelné:

  Flip Air:

  Délka 18 cm
  Šířka 7 cm
  Hloubka 16 cm
  Hmotnost 420g
  Vnitřní průměr 1,5 cm až 4,5 cm

  Flip Hole:

  Délka 18 cm
  Šířka 8,5 cm
  Hloubka 15 cm
  Hmotnost 558g
  Vnitřní průměr 1,5 cm až 4,5 cm

  Hlučnost je srovnatelná – oba typy při zásunech dělají „pšouky“, které způsobuje unikající vzduch z vnitřní výstelky.

  Černé verze obou honítek jsou těsnější (světlé/bílé modely jsou jemnější a volnější).

  Někde na pomezí jsou nejnovější verze Flip Hole (RED a SILVER) – mají stejnou konstrukci jako starší Flip Hole, ale mají novou výstelku.

 3. Docela se nám ta řada rozrostla. Kdyby jste měl doporučit starší verzi a tuhle, kterou by jste volil? Jde mi o pocit těsnosti, rád bych něco co víc stimuluje a také o hlučnost.Někde také psali že flip ait je spíš pro větší penis. Děkuji za porovnání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *