Když jsem si přečetl, že se má jednat o mluvící rotační vagínu, byl jsem rozhodnutý, že tohle musím recenzovat. Výrobek jsem ještě ani neměl doma a už jsem vymýšlel vtípky, kterými mohu recenzi okrášlit. Například, že lituji absence USB vstupu, přes který bych mohl nahrát vlastní hlášky, potažmo mikrofonu, abychom je mohli s ženou nadiktovat.

Škoda, že nakonec tyhle vtípky ani nejsou třeba.

Ve stručnosti, Rotobator je masturbátor určený pro špičku penisu, který stimuluje pomocí rotující silikonové vložky s mnoha výstupky. To samo zní jako celkem běžná pomůcka, nebýt faktu, že navíc ještě vzdychá a mluví.

To byla pochopitelně první funkce, která mě zajímala. Sotva jsem totiž ženě řekl, co budu recenzovat, prohlásila, že to teda rozhodně nesmí vidět, tedy vlastně slyšet, jinak asi pukne smíchy.

První ostrá zkouška

K puknutí během první zkoušky málem došlo, ale rozhodně ne smíchy. Hrozil jiný druh puknutí.

V popisku výrobce uvádí, že k výrobku můžete připojit sluchátka, abyste si vzdechy užili, aniž byste někoho rušili. Upřímně, je to potřeba. Sotva jsem zapnul zvuk, zjistil jsem dvě věci.

První byla ta, že hlasitost je dost realistická, jinými slovy hračka zní jako skutečná rozpálená žena, a hlasitost nelze nijak regulovat. To by až tak nevadilo, ale bohužel vestavěný reproduktor nepatří mezi nejkvalitnější. Zvuk zní uměle a slyšitelně rezonuje.

Došel jsem si pro sluchátka, špunty, které používám k telefonu. A zde málem došlo k puknutí. Ušních bubínků. Naštěstí mi prozřetelnost poradila, abych si sluchátka hned nenasadil. Hlasitost byla neuvěřitelná, a když jsem sluchátka držel pevně sevřená v pěsti, stále jsem vášnivou Angličanku slyšel, jakoby byla se mnou v místnosti.

Takže pozor, pokud nemáte sluchátka s regulací hlasitosti (pozor, ta na sluchátkách pro mobily nemusí fungovat, jak jsem zjistil!), radši na intimní poslech vzdychání zapomeňte, jinak si můžete poškodit sluch.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Co si poslechnete?

Co se týká samotného obsahu sdělení, tak pokud jste viděli produktové video, slyšeli jste vlastně všechny hlášky. Ty jsou proložené vzdycháním, a ač se slečna dabérka zjevně snažila, celá smyčka má plus mínus pár sekund pouhou minutu, jak jsem se přesvědčil se stopkami. To není moc, abych pravdu řekl.

Kolik stojí PDX Dirty Talk Rotobator
ZJISTIT CENU

Samotná hračka je při chodu hlučná jako všechny podobné výrobky, ale pokud zapnete zvuk do reproduktoru, dohromady se z toho stává kakofonie, která není příliš vzrušující. Přisprostlé mluvě není pak téměř rozumět.

Rozměry nejsou nejmenší

Zatím jsem stále mluvil jen o zvuku (upřímně, tahle vlastnost je tady prostě to hlavní), ale jaký je Rotobator jinak?

Když jsem jej vyndal z krabičky, v první řadě mě zarazily jeho rozměry. Chápu, že se někam musel vejít motorek i reproduktor, přesto ale je celá hračka dle mého názoru rozměrnější než by bylo třeba. Celkově design v černé barvě a průhledném plastu nepůsobí zle, ale smysl průhledné části patrně spočívá jen v tom, abyste si mohli vnitřek prohlédnout před zakoupením. Když zapnete rotaci, nic moc zajímavého neuvidíte.

Co vlastně rotace?

Samotné použití jako masturbátoru je průměrné. Rotace nelze nijak regulovat, rychlost je konstantní. Pokud nejste zvláště citliví, asi se bez trochy šoupání k orgasmu nedopracujete. Rozhodně se připravte na to, že vagína je dost krátká, určená opravdu hlavně pro stimulaci žaludu. Zasunete jen o kousek dál a rotace se zastaví, protože to motorek prostě neutáhne.

Nabíjení komentovat moc nelze, je to dnešní příjemný standard přes USB, takže si nemusíte dělat starosti s bateriemi. Výdrž se zdá zatím jako slušná.

Čištění a rozborka

Co se týká čištění a s ním související sborky a rozborky, připravte se, že si budete muset Rotobator nejprve trochu osahat. Pokud počítám i víčko, tak se dá rozebrat na celkem sedm částí, přičemž, opět včetně víčka, je kvůli vyjmutí silikonové vložky pro potřeby čištění nutné odpojit nejméně čtyři. Navzdory tomu u montáže příliš času nestrávíte a čištění samotné je hračka, silikonová vložka se pochopitelně dá otočit naruby a snadno umýt.

Co na něj říkám?

Celkově je PDX Elite Talk Dirty Rotobator zajímavý nápad, ale bohužel se nezdá, že zcela splnil, co slíbil. Pro ty, kdo mají rádi zásun až po kořen, není, a co se týká audio vlastností, rozhodně se za prvé neobejdete bez dalšího zvukového vybavení.

A za druhé je ve výsledku sporné, zda je zvukový doprovod vzrušující, protože smyčka je vážně krátká. Osobně bych tento výrobek dal někomu nejspíš jako žertovný dárek se slovy „Hele, co se taky vyrábí!“

Klady

Zápory

Zábavný nápad Absence zesilovače
Snadná údržba a používání Nepříliš kvalitní reproduktor
Jednoduché nabíjení Potřeba sluchátek s regulací hlasitosti
Dabérka si nahrávání zjevně užívala Krátká zvuková stopa
Nepříliš variabilní, co se týká dráždění
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Miluju tenhle server,i všechny vaše články. Jste úžasní! Díky vám vím o sexu mnohem víc a za to jsem moc vděčná.

Děkujeme moc za podporu!

Spolupracujeme: