V minulém roce jsme nelenili a skoro jsme se pro naše čtenáře roztrhali 🙂 České akce a berlínský veletrh stály za to, ale… Je to pořád „jen“ a „jen“ Evropa. Tak proč se nepodívat dál? Co třeba do Japonska?

Japonci a sex

O Japoncích se ví, že jsou na první pohled dost slušní a nenápadní, ale v soukromí jsou dost otevření a možná o to více i zvrhlejší. A to my máme rádi 🙂 Takže jsme si udělali výlet po tokijských sexshopech, abychom poznali místní nabídku, úroveň a chutě Japonců a Japonek.

Konkrétně to byly:

  • Wild One Shibuya (2-29-14 Dogenzaka, Shibuya-ku Tokyo)
  • M’s: Pop Life sex department store (1-15-13 Sotokanda, Chiyoda-ku
    Tokyo)
  • Tenga Shop Akihabara (5F, 4-3-3 Sotokanda, Chiyoda-ku Tokyo)

Prošli jsme 3 největší kamenné obchody a japonské erotické trendy nás vždy praštily do očí.

Jen poznámka bokem:

Ve všech sexshopech chybí vyšší úroveň prezentace hraček – zpravidla jsou naházené na plechových drátěných poličkách, někdy jen připevněné stahovacími páskami na drátěnou stěnu = vrchol nevkusu.

Jako kdybyste se objevili ve velkoobchodním skladu (kde na to ještě hodně kašlou) a ne v obchodu pro koncové zákazníky. Tohle je velké mínus pro Japonsko a jeho jinak čistou a nádhernou estetiku. Jedinou výjimkou byl značkový obchod Tengy v Akahibaře, ten si držel čistý styl, nejenom díky kterému Tenga ovládla svět honítek.

Co byly nejviditelnější erotické hračky v japonských sexshopech?

  • Návleky na penis
  • Prodlužováky penisu
  • Velmi realistická honítka
  • Připínací penisy a duté strapony
  • Tisíce kostýmků a převleků pro role-play … Letuška, policistka, servírka, doktorka, zdravotní sestřička, andílek, ďáblice, …

A samozřejmě nechyběl ani automat na použité kalhotky. Stačilo zaplatit automatu (ne nepodobnému tomu na žvýkačky) a dostali jste průhlednou plastovou kouli se zaručeně autenticky provlhlými kalhotkami. Kdo by neodolal? My jsme tomu šanci nedali. Ale takovéto speciální automaty nejsou mimo sexshopy dostupné – aspoň jsou Japonci soudní 🙂

VIDEO z návštěvy

Dildový bar pro nesmělé

Nad jedním ze sexshopů v oblasti Shibuya je dost roztodivný bar. Jmenuje se Vibe Bar a co byste v něm našli? Bar, … alkohol, … a stovky dild a vibrátorů, které jsou všude, kam se podíváte. Proč do takového místa vůbec chodit? Protože zde můžete otevřeně mluvit o sexu – v Japonsku se to nejspíše moc nenosí, aby si lidé na veřejnosti povídali o sexu. To i u nás je to lepší – snad i my tomu trošilililinku pomáháme.

Co můžeme vyčíst z největšího počtu hraček v japonských sexshopech?

Že zvěsti o „malosti“ penisů u Japonců opravdu nelžou a nebude to s délkou moc slavné. Takže proto gró všech sexshopů co jsme našli byly návleky, prodlužováky, duté strapony (nasadíte si ho na penis a je pak citelně delší a širší).

Na velikosti zde hodně záleží

Japonky z toho asi moc nadšené nejsou – viděli jsme 2 na pohled mladé japonky, které vysmáté přišly do sexshopu a bezevšeho šly přímo do sekce s dildy, kterých by se mohly zaleknout i zkušené harcovnice.

Tak veliké dvojáky roztodivných tvarů jsme ještě v ČR neviděli. 🙂

Umělotina kam se podíváš…

Další velmi důležitou částí sexshopů byly umělé vagíny, honítka, masturbátory – je jedno, jak je nazvete, ale jsou to prostě šukátka pro nesmělé a nezadané muže. A dle jejich počtu, variací, velikostí bych mohl odhadnout (ač to stejně z médií vím), že Japonci mají problémy se seznamováním.

Raději se nejspíše ukájejí u porna (klidně i s VR brýlemi) a to s rukou ve kterém drží některé z těch divokých a ochlupených honítek. Tady hodně dávají na realističnost, takže si můžete „užít“ nepřeberné množství tvarů stydkých pysků, ochlupení, velikosti dírky, prdelek, … Dost nás ale překvapily obaly jednotlivých honítek, které na náš vkus ukazovaly až podezřele mladé (byť kreslené) Japonky. Rozhodně některé kresby neukazovaly jen 18 + děvčata.

Je až překvapením, že právě v Japonsku vznikla i světoznámá značka TENGA, která si zakládá na naprostém opaku realističnosti. Jejich honítka a další hračky jsou čisté, minimalistické a rozhodně nepřipomínají ženský klín. I v jejich značkovém obchodě v Akihabaře jsme navštívili.

Panny, které už dávno nejsou pannami…

A to ani nemluvím o celých realistických šukacích panách. Nějaké nafukovací kousky jsme tu také našli, ale citelnou část nabídky pan byste za pár šupů na oslavu kamarádových narozenin nekoupili. Tohle jsou celosilikonové, robotické holky, které vám nebudou odmlouvat (možná s vámi díky pokročilému procesoru budou i komunikovat), ale vyprázdní vám solidně peněženku.

Ne že by se vám to nemohlo stát i u jejich živých „kolegyň“.

Kolik kostýmků máš, tolikrát jsi… Japonka?

A nakonec jsme si nechali největší část sexshopů – v jednom z nich věnovali právě kostýmkům a převlekům pro hraní na role (role play) celá 2 patra. Námořnice, plavčice, policistka, sestřička, … to už známe, ale tady je těch variací a „profesí“ brutálně hodně. Indiánka, kovbojka, letuška, … a samozřejmě nechyběly hromady cos-play kostýmků s nejznámějšími hrdinkami z mangy / hentai komiksů.

A k samotným kostýmkům byly samozřejmě i doplňky, pestrobarevné paruky, bičíky, rekvizity z komiksů a seriálů, … Tady si fetišista na převlékání a hraní užije dosytosti.

Chcete vědět více o lascivních hrátkách v Japonsku?

Zajímá vás ještě něco z Japonska a jeho sexuálních trendů? Třeba s vzpomeneme ještě na něco, co jsme nevetkli do reportu. 🙂

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: