Tento netradiční podnik si před pár měsíci odbyl svoji českou premiéru a tato novinka proběhla snad všemi bulvárními médii. My jsme záměrně počkali, až se mediální smršť přežene a navštívili jsme tento netradiční „nevěstinec“ také. Dnes pro vás máme rozhovor s jedním z majitelů. V návaznosti na rozhovor budeme pro vás mít i vlastní reportáž přímo z „akce“.[no_toc]

Kapitoly

Jak vás napadlo založit „nevěstinec“ s realistickými sexuálními pannami?

To, že existují silikonové panny, jsme objevili náhodou. Neživé krásky nás zaujaly, a tak jsme se o nich rozhodli zjistit více. První průzkum ukázal, že se jedná o produkt s velkým potenciálem a nabízí odpovědi na řadu problémů. Silikonové panny mohou být například řešením pro naplnění sexuálních potřeb zdravotně postižených osob. Věřím, že mohou pomoci zlepšit sexuální život i lidem se sociální fobií nebo osamělým seniorům. Nápad nás pohltil, a tak jsme se rozhodli otevřít netradiční privát Naughty Harbor v Praze. V Čechách první svého druhu.

Byla vaší inspirací erotická agentura LumiDolls, která začala v roce 2017 v Barceloně (dnes už má pobočky v Turíně a Moskvě) nabízet jako první právě sexuální styk s tzv. reall dolls, neboli ultrarealistickou šukací pannou?

Na LumiDolls jsme narazili až později. Nebyl tedy naší primární inspirací. Ve chvíli, kdy jsme zjistili, že tato značka existuje, byl náš projekt již uveden do pohybu a vybírali jsme konkrétní místo k uskutečnění tohoto netradičního zážitku. Jde o zahraniční společnost a my je jakožto naše konkurenty monitorujeme.

Jak vlastně vznikl název Naughty Harbor, volně přeloženo „přístav pro zlobivé“?

Je to atraktivní název. Je možné ho použít v nadnárodním měřítku. Vybírali jsme ho s ohledem na současnost i budoucnost. Díky tomu, že sídlíme v Praze, nabízíme naše služby i zahraniční klientele. Význam loga spojuje historii a budoucnost. V minulosti byl přístav s majákem spojován se sexuálními službami. Když po dlouhé plavbě přistáli námořníci na pevnině, tak služeb lásky využívali s velkým potěšením. Maják v logu tedy evokuje přístav. Celá tato myšlenka stojí na historické symbolice, kterou jsme přenesli do moderní současnosti.

Jaký je zájem o váš podnik? Nejsou Češi moc stydliví? Nebo je v zemi, kde je i specializovaný server „norníků“, o návštěvy nevěstinců stále zájem?

Zájem o nabízené služby stále roste. Ačkoliv jsou Češi obecně spíše stydliví, tak k návštěvě našeho podniku se staví pozitivně a nedělá jim žádný problém o něm hovořit. Sami jsme příjemně překvapeni, jak jsou zákazníci sdílní a mluví o pannách a zážitcích s nimi otevřeně, ať už s námi osobně, nebo mezi sebou na internetu. Přispívají do online diskuzí nebo píší detailní reportáže z návštěvy. Zjišťujeme, že sexualita obecně už přestává být tak velkým tabu.

Jaké byly nejzajímavější požadavky klientů na oblečení jednotlivých panen?

V tuto chvíli nabízíme 3 nadstandardní oblečky. Panny můžeme pro zákazníka převléct za sexy sekretářku, cudnou školačku nebo zvolit fitness outfit. Klienti to vědí a tak si většina z nich vybírá z této nabídky. Najdou se však tací, co si donesou vlastní oblečení, které chtějí na pannu obléci. Jednou si klient dokonce přinesl kuchyňskou zástěru. Zda patřila jeho ženě, nevíme. Zatím bohužel vlastní oblečení nepovolujeme. To naše máme speciálně upravené tak, aby panny nepoškodilo. Prozradím, že největší zájem je o obleček sekretářky.

Proč jste vybrali zrovna tyto 3 konkrétní panny?

Jsou od certifikovaných výrobců, kteří pracují pouze s kvalitními materiály. Přišly nám zajímavé a teď už víme, že jsme se s výběrem nespletli. Utvrzuje nás v tom zájem klientů. Hlavním faktorem volby konkrétně těchto tří panen byly různě barevné vlasy (zrzka, blondýna, a černovláska), protože jsou dle různých studií nejvíce sexy. Dalším faktorem byly různé velikosti prsou, vyměnitelná vagína a další parametry, které jsou co možná nejvíce realistické či přitažlivé.

Jaká panna je aktuálně nejoblíbenější?

Nejoblíbenější pannou je zrzka Rebecca. Je s ní snadná manipulace díky její nízké váze. Její zrzavé vlasy přitahují pozornost a je ve své podstatě takovým ideálem krásy. Již od několika žen jsem slyšel, že je dokonalá. Jako muž chápu, proč je tak žádaná.

Která je vaše favoritka?

Osobně mám jako favoritku Rebeccu. Mám rád zrzavé holky menšího vzrůstu a tou Rebecca je. Líbí se mi její tvary. Je to atraktivní kočka;)

Jaká je pořizovací cena například Yasmine – solidně prsaté panny (velikost prsou číslo 8)?

Yasmine se dá dnes na trhu zakoupit již od 50 000 korun. Ceny u některých prodejců se mohou lišit, ale většinou ne o moc. Rád bych upozornil, že při hledání ideální Sex doll je nutné dávat si pozor na podezřele levné kousky. Někteří prodejci panny nabízejí za 20 nebo 30 tisíc korun a to navzdory tomu, že všichni ostatní je prodávají za 50 tisíc a více.

Trh je zahlcen padělky. Padělky jsou na fotografiích k nerozeznání od pravých, ale v okamžiku, kdy vám panna dorazí, tak poznáte rozdíl. Prostě vám domů přijde laciná napodobenina. Proto je nutné dávat si pozor na to, odkud pannu objednáváte. Rozhodně se nevyplatí na ní šetřit. To už si raději kupte kvalitní ženské torzo.

Určitě všechny čtenáře bude zajímat: jak je čistíte po akci?

Kompletní čištění zabere zhruba 60 minut. Celá panna je nejdříve osprchovaná. Pomocí klystýru je několikrát propláchnutá každá její dutina vodou a dezinfekční tekutinou. To samé se děje s celým jejím povrchem. Kůži také důkladně omyjeme. Ve chvíli, kdy je Sex doll naprosto čistá, ji manuálně osušíme a necháme uschnout.

Když je úplně suchá, tak proces pokračuje. Celou ji napudrujeme. Pudr obsahuje dezinfekční složky a napomáhá tak získat silikonové panně ještě reálnější strukturu. A to jak na pohled, tak na dotek. Její kůže je díky němu sametově jemná. To je k procesu čištění po každém zážitku vše. Dále pak pokračuje příprava pro dalšího zákazníka.

Pannu navoníme kvalitním parfémem, protože vůně prohlubuje samotnou intenzitu erotického prožitku. Oblékneme ji dle požadavků klienta. Nyní je 100 % čistá a připravená zhmotnit jakékoliv sexuální fantazie. Třeba právě někoho z vás;)

Budete v budoucnu rozšiřovat počet/variace panen?

Ano, do budoucna plánujeme rozšiřovat jak počet, tak variace panen. Jejich konkrétní typy vám v tuto chvíli nevyzradím, protože bych vás připravil o překvapení. Bude se jednat o panny reálných rozměrů, jako je například Rebecca. Jediné co vám prozradím je, že momentálně vybíráme prvního sexuálního panáka.

Dá se taková realistická žena poškodit? BDSM praktiky na ně asi nikdo praktikovat nebude, ale…

Umělou realistickou ženu nebo muže na sexuální hrátky samozřejmě poškodit lze. Ve skutečnosti to není až tak těžké. Za normální situace, když způsobíte modřinu či oděrku u člověka, tak ta se zahojí. To bohužel u panny neplatí. Proto aplikovat BDSM nedoporučujeme. U nás v podniku je tato praktika zakázaná.

Co je všechno s pannou dovoleno? Orální sex, vaginální a anální? Nebo jen část z těchto penetrativních praktik?

S pannou je dovoleno vše z klasických praktik. Jak orální a vaginální sex, tak i anální. Záleží na tom, co si návštěvník podniku přeje. Přeci jen se jedná o realistickou napodobeninu ženy. Pokud vás zajímá, co lze se Sex doll provozovat, podívejte se pro inspiraci na nějaké porno video. Je jich celá řada.

Když se zákazníkovi panna líbí natolik, že se o ni nechce dělit s ostatními, může si ji od vás i koupit? Samozřejmě počítáme s tím, že si vezme novou a ne tu „zajetou“ z privátu.

Ano, aktuálně připravujeme a spouštíme e-shop. Pannu je možné si u nás zakoupit. Díky možnosti přijít si ji osobně vyzkoušet do Naughty Harbor, opravdu víte, co kupujete.

Zprostředkujete zákazníkovi nákup i jiných sex-dolls, než které pro vás aktuálně pracují?

V tuto chvíli si zákazník může vybrat a přes nás objednat téměř jakoukoliv pannu. V e-shopu však bude nabídka panen menší. Na trhu jsou jich tisíce, ale těch opravdu hezkých je pouze pár stovek. Proto jsme se rozhodli je pořádně prozkoumat a vybrat z nich opravdu jen ty nejhezčí.

Jsou v nabídce realistických sex-dolls i opravdové panny? Lze panenství u těchto sofistikovaných erotických pomůcek zpětně doplnit?

V naší nabídce se v tuto chvíli žádná takováto panna nenachází. Do budoucna plánujeme o tuto možnost náš sortiment rozšířit. O zpětném doplnění panenství jsme zatím neslyšeli. Ovšem pokud se na to podíváme z trochu jiného úhlu pohledu, tak každá panna, kterou si u nás zakoupíte, je panna😉

Můžou si klienti při větším apetitu objednat více panen najednou? Nebo pozvat si i kamarády, aby ty panny vůbec zvládli?

Umožňujeme objednat si v rámci naší nabídky i švédskou trojku. Po předchozí osobní domluvě je možné mít panen i více. Co se týče pozvání kamarádů, tak to také není problém. Spíše k nám ale chodí smíšené páry. Ovšem pokud budete mít zájem přijít i s kamarády, tak to není nic proti ničemu. Jen dejte dopředu vědět, že vás přijde více.

Jak jsou časté právě „švédské trojky“?

Švédské trojky jsou běžné. Pokud se bavíme o švédské trojce se dvěma pannami, tak jsou zákazníci spokojeni. Pokud jde o pár, který si objedná jednu pannu, tak jsou spokojeni stejně jako každý jiný zákazník a rádi se k nám vracejí. Užijí si to, na co třeba jen dlouhá léta myslí, ale do trojky se skutečnou ženou z různých důvodů jít nechtějí.

Přišel k vám někdy heterosexuální pár a rozdal si to s některou z panen?

Ano, není to nic neobvyklého. Dnes to již bereme jako běžnou věc. Ovšem z počátku nás časté návštěvy párů překvapily. Z našeho pohledu zde hrají hlavní roli morální zásady vlastní spoustě párů, kterým aspekt nevěry brání v tom, něco takového podniknout. Díky realistickým sex pannám již mají možnost si sex ve třech bez výčitek vyzkoušet. Často si berou i nějaký ten čas na víc, aby si to celé mohli pořádně užít.

Navštěvují vás i ženy?

I ženy nás navštěvují a doufáme, že jich do budoucna bude daleko více. Jak muži, tak i ženy mají své erotické fantazie a zajdou si je k nám zrealizovat. Ať už mají partnerku, nebo jsou singl.

S jak velkým časovým předstihem si může klient pannu objednat?

Pannu je možné si objednat 45 minut předem. Ve výjimečných případech to lze udělat i rychleji. To však musí být panna připravena a musíme mít volno. Jinak je běžné, že si pannu klienti rezervují několik hodin předem nebo i s delším časovým předstihem.

A co vlastně silikonoví pánové? Je o ně zájem? Říkal jste, že na prvního čekáte. Ženy do klasických nevěstinců moc nechodí, spíše si zavolají luxusnější eskort, …

Silikonoví pánové nejsou tak rozšíření jako panny. V tuto chvíli prvního vybíráme společně s možnými zákazníky. Pomáhají nám najít toho nejvíce atraktivního. Zatím mezi sebou bojují dva krasavci. Oba mají vysportované tělo a hnědé oči. Moc se těšíme na vítěze a věříme, že za ním na návštěvu budou chodit jak zvědavé ženy, tak muži a páry.

Máte už nějakou zpětnou vazbu od lidí, jestli ženy (které s tímto budou mít asi největší problém) považují sex s umělou pannou za nevěru? Když je to vlastně je přerostlá erotická hračka?

Nějaké zkušenosti s tím už máme. Z pohledu mužů je to věc, o kterou se podělí se svojí partnerkou a nestydí se s ním o tom mluvit. Chodí k nám i páry, kteří si pannu rezervují a berou ji především jako sexuální pomůcku, zpestření intimního vztahu. Z našich průzkumů to jak muži, tak i ženy, za nevěru nepovažují.

Budete do budoucna nabízet svým klientům i „robotické“ prostitutky, které například reagují na dotek, mluví, či jinak napodobují reálnou vzrušenou ženu?

Rozhodně ano. Chceme o ně sortiment našeho podniku v blízké budoucnosti určitě rozšířit. Co se týče robotizace panen a jejich erotického využití, máme se na co těšit.

Vidíte také velkou synergii mezi realistickou pannou a virtuální realitou či augmentovanou realitou?

Toto je u nás ve firmě aktuální téma. Spojení virtuální reality a umělé panny plánujeme. Je to zajímavý způsob jak rozšířit hranice erotické fantazie a poskytnout tak nevídaný zážitek se vším všudy. Z pohledu virtuální reality půjde o zajímavé skloubení vícero vjemů. Jak vizuální a sluchový, tak i hmatový zážitek, který se velmi přiblíží realitě.

Neboli muž si bude užívat s sex-doll, ale ta bude skrze brýle na jeho očích a sluchátka s ním komunikovat, reagovat, …

Rozhodně. Toto je zamýšlený cíl pro virtuální realitu. V tuto chvíli nejsou technologie natolik dostupné a rozvinuté, aby se panny mohly pohybovat a tak chceme tento fakt nahradit alespoň virtuální realitou.

Myslíte, že tyto realistické sex panny mohou zapříčinit konec jednoho z nejstaršího povolání? Nebo spíše se budou tyto segmenty doplňovat a uspokojí potřeby všech možných cílových skupin?

Nemyslím si. V tuto chvíli jde pouze o erotickou hračku v podstatě na stejné úrovni jako je vibrátor, venušiny kuličky nebo kapesní vagína. Pokud by mělo dojít k tomu, že by mělo zaniknout jedno z nejstarších povolání, tak by samotné Sex dolls musely být mnohem sofistikovanější. Osobně si myslím, že i kdyby byly takto sofistikované, pořád to nejsou lidské bytosti a v tom vidím velký rozdíl.

Co plánujete do budoucna? Třeba expanzi, více panen, nebo i něco mimo dnes viditelný směr?

V blízké budoucnosti plánujeme rozšířit prostory a nakoupit více panen. Dále máme na dohled expanzi a rozšíření značky Naughty Harbor jako takové. Do tří let plánujeme být jedničkou na trhu v celé Evropě.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: