Vyzkoušet švédskou trojku?

Dříve velice oblíbená sexuální praktika, avšak počátkem 90. let došlo k jejímu značnému útlumu. Nyní se znovu začíná těžit veliké oblibě. Ano řeč není o nikom jiném než nám všem známé švédské trojce.

Kdo by tuto praktiku neznal, účastní se jí tři lidi, na pohlaví nezáleží. Dříve lákala zejména mladé lidi, avšak nyní jí propadají spíše starší lidé. Hlavním důvodem bývá zpestření sexuálního života či běžná znuděnost. Přes 33% dotázaných švédskou trojku alespoň jednou v životě vyzkoušelo.

Otázkou zůstává, v jakých situacích trojku vyzkoušet, pouze když je člověk nezadaný? Nebo s partnerkou/partnerem a přizvat k sobě někoho třetího? I tohle je lákavé, ale v tomto případě berte hned od začátku na vědomí, že muž bude chtít ještě jednu dívka a dívka bude do ruské trojky (ano i tato varianta existuje) vyžadovat ještě jednoho kluka.

Podle celosvětových průzkumů většina vztahů, která se rozhodla tuto praktiku vyzkoušet, se po velice krátké době rozpadla. Jedná se o opravdu silný zážitek a muži ani ženy často neunesou, že v sexu vystupovala ještě jedna osoba jejich pohlaví. Začnou svému partnerovi vše vyčítat a nakonec to vše vyjde jako běžná nevěra.

Pokud je člověk sám, mám i volnou ruku a nemusí se ohlížet na ostatní, takže i ve vyzkoušení švédské trojky mu nic nebrání a nemusí se bát následných výčitek svého partnera nebo partnerky.

Od švédské trojky už není zas tak daleko ke swingers party. Ty už je ovšem vhodné navštívit i s partnerkou/partnerem!

Petr

Petr

Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

  1. Bohužel musím přitakat autorovi článku, protože zkoušet trojku současně s přítelkyní a jinou kamarádkou je opravdu pitomý nápad. Sice jsme si to všichni užili, ale co přišlo potom mi tu rozkoš a zábavu z prožité trojky pokazilo.

    Jelikož trojka byl můj nápad (co byste čekali od chlapa), tak zanedlouho sem měl na talíři, že té holčině sem se věnoval více, že si to víc užíval a že jsem to stejně udělal jen abych mohl zpracovávat jinou slečnu. Tohle jsem měl každý den, tu švédskou trojku proti mě používala jako střelivo, takže zanedlouho se naše cesty rozešly. Ale mělo dobrou dohru. Dal jsem se dohromady s tou slečnou z naší trojky 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *