Dříve velice oblíbená sexuální praktika, avšak počátkem 90. let došlo k jejímu značnému útlumu. Nyní se znovu začíná těžit veliké oblibě. Ano řeč není o nikom jiném než nám všem známé švédské trojce.

Kdo by tuto praktiku neznal, účastní se jí tři lidi, na pohlaví nezáleží. Dříve lákala zejména mladé lidi, avšak nyní jí propadají spíše starší lidé. Hlavním důvodem bývá zpestření sexuálního života či běžná znuděnost.

Otázkou zůstává, v jakých situacích trojku vyzkoušet, pouze když je člověk nezadaný? Nebo s partnerkou/partnerem a přizvat k sobě někoho třetího? I tohle je lákavé, ale v tomto případě berte hned od začátku na vědomí, že muž bude chtít ještě jednu dívka a dívka bude do ruské trojky (ano i tato varianta existuje) vyžadovat ještě jednoho kluka.

Sexuální trojka – jak ovlivní vztah?

Sexuální vztah dvou blízkých lidí je velmi intimní a jen tak do něj někoho vpustit, je obtížné. Dotyčný člověk může způsobit spoustu potíží, aniž by to měl v úmyslu, které mohou skončit i krachem dosud výborného a kvalitního vztahu.

Partneři mohou mezi sebou ztratit důvěru, mohou toto dovádění brát také jako nevěru. Nevěru, kterou vidí, mají před očima a vědí, že se stala. Potom je těžké se s tím vyrovnat a pokud si toto partneři nedomluví jasná pravidla a mantinely, pak začne jít do tuhého.

Nejlepší v těchto případech je, pokud se jedná pouze o kamarády, kteří si chtějí zpříjemnit volné chvíle. Nic je neváže, žádné vztahy mezi sebou, mohou si dovolit vše, bez nároků na jakéhokoliv partnera a tím si to i mnohem lépe užít.

Zážitky a zkušenosti ze života:

Mou kamarádku se její přítel snaží přesvědčit už druhým rokem. Ona by mu to ráda splnila, ale ví, že nemůže, že by jejich vztah utrpěl. Navíc není bisexuální, ani ji ženy žádným způsobem nepřitahují, což také vždy vede ve prospěch celé věci. Pokud jsou ženy takto zaměřené a sex se ženou si dokáží užít, je potom pro ně mnohem přijatelnější do těchto dráždivých her zapojit i svého partnera. Ať už jako pasivního diváka nebo aktivního účastníka.

Má kamarádka se mi před časem svěřila, že jí přítel neustále nutí do trojky, ale ona o to nemá zájem. Nemá chuť se do něčeho takového pouštět, protože svého přítele miluje, je žárlivá a nehodlá se o něj dělit.

Sex ve třech řečí čísel

Podle celosvětových průzkumů většina vztahů, která se rozhodla tuto praktiku vyzkoušet, se po velice krátké době rozpadla. Jedná se o opravdu silný zážitek a muži ani ženy často neunesou, že v sexu vystupovala ještě jedna osoba jejich pohlaví. Začnou svému partnerovi vše vyčítat a nakonec to vše vyjde jako běžná nevěra.

Přes 33 % dotázaných švédskou trojku alespoň jednou v životě vyzkoušelo.

Sex ve třech/čtyřech – zbavený tajemství

Sex ve třech, případně čtyřech lidech je hraniční počet mezi sexem párovým a skupinovým. Při sexu ve třech je nejčastější kombinace muž na dvě ženy nebo jedna žena na dva muže. Tato kombinace se předpokládá zejména u párů heterosexuálních. Homosexuálové spíše vyhledají kombinaci tři ženy nebo tři muži. Pro sex ve čtyřech je typická přítomnost dvou párů.

Jeden muž a dvě ženy – fantazie pro inspiraci

Tato kombinace je tajným snem mnoha mužů. Nejeden z nich v anonymní anketě přiznává, že touží zažít milování v přítomnosti další ženy. Pro mnohé muže je velmi vzrušující představa, že žena pozve k sexu svou nejlepší kamarádku. Sex ve třech se dá pojmout mnoha způsoby. Spousta mužů je vzrušována pohledem na dvě vzájemně se hladící a dráždící ženy. Milostná hra žen je brána jako předehra k sexuálnímu aktu s mužem.

Muž tak má méně práce a více prostoru soustředit se sám na sebe. Obě ženy jsou tam pouze pro něj, myslí na jeho uspokojení. Mezi ženami nepanuje žárlivost ani řevnivost, jejich společný cíl je jasný, uspokojit muže všemi dostupnými způsoby. Velkým lákadlem v této sexuální kombinaci je dokonalá péče o muže. Zatímco jedna žena muže hladí a opečovává v horní polovině těla, druhá se ústy věnuje jeho chloubě.

V průběhu následné soulože se muž s jednou ženou miluje a druhá jemnými doteky a láskyplnou péčí dbá o pohodu a vzrušení obou partnerů. Obě ženy se mohou ve svých rolích libovolně střídat v závislosti na momentálním rozpoložení a dostatku či nedostatku sil. V tomto přístupu žen je muž opečovávaným králem.

Pro ozvláštnění sexu ve třech a zvýšení mužova ega se nabízí souboj žen o jeho přízeň.

Ženy spolu svádí tvrdý souboj. Odměnou pro vítězku bude sex s mužem, zatímco poražená bude pouze pasivně přihlížet. Pokud je k dispozici zahrada nebo jinak vhodné podmínky, může se souboj žen odehrávat jako zápas v bahně. Tato disciplína, kde se ženy v miniaturních plavkách vzájemně snaží ponořit druhou do bahna a dochází u nich k velmi těsnému tělesnému kontaktu, je zejména u mužů velmi oblíbená.

Po zápase si může muž vítěznou ženu vzít do sprchy a důkladně si ji očistit od bahna a připravit pro další hrátky. Poražená soupeřka může pasivně přihlížet, být za trest vykázána z ložnice nebo třeba ponížena do role otrokyně plnící všechna přání vítězného páru.

Ženy proti muži – další fantazie

Další z možných variant je situace, kdy ženy uzavřou spojenectví a muž se ocitá na okraji jejich zájmu. Ženy se spolu mohou milovat, nechat muže přihlížet a teprve v pozdější fázi mu dovolí se zapojit. Muž vzrušený pohledem na milující se ženy také může být ponechán svému osudu a utrpení z nemožnosti na sexu se podílet.

2 Dominy / Paní a 1 otrok – fantazie

Pro BDSM vyznávající jedince je takovýto muž ideálním otrokem.

Jeho dvě paní ho ponižují, ignorují, případně i fyzicky týrají.

Otrok zakouší bití i erotické utrpení. Ženy muže vzruší, hrají si s jeho citlivými místy. Když je muž vzrušen na nejvyšší míru, ženy o něj ztrácí zájem. V tomto případě si přímo nabízí využívání různých fixačních pomůcek jako jsou pouta a popruhy. Vzrušený muž má zafixované ruce a celé tělo tak, aby se nemohl sám uspokojit. Stává se tak plně závislý na svých paních.

Dva muži a jedna žena – snová fantazie

Žena připadající na dva muže se může ocitnout ve dvou proti sobě postavených situacích. V jednom případě je žena průbojná, dominantní a emancipovaná. Muži jsou přítomni proto, aby uspokojovali její potřeby. Žena si neváhá říci o to, co jí dělá dobře a očekává plnění svých požadavků. Muži k sobě mohou mít blízký vztah, ale vůbec to není podmínkou ani pravidlem. Důležitá u obou mužů je schopnost spolupracovat.

V opačném případě je žena submisivně založena a slouží mužům jako hračka, nástroj pro uspokojování jejich sexuálních potřeb. BDSM vyznávající žena se zde stává dokonalou otrokyní dvou pánů, kteří plně rozhodují o jejím osudu. I v tomto případě se nabízí použití fixačních a poutacích pomůcek, ženská otrokyně navíc ocení umělé penisy a různé další mučící nástroje jako jsou třeba skřipce na bradavky.

A co sex ve čtyřech?

U sexu ve čtyřech osobách se často jedná o dva milenecké páry, které se rozhodly vyzkoušet si společné milování. Logickým vyústěním sexuálních hrátek je výměna partnerů. Vzrušivým prvkem je zde přítomnost nového partnera a sledování svého partnera, jak se miluje s cizí osobou.

Další verzí sexu ve čtyřech je pár, kdy si muž i žena pozve na sex svého kamaráda/kamarádku, kteří se ovšem vzájemně neznají.

Zde se jako vzrušivý prvek objevuje i moment překvapení. Partneři jsou vzájemně překvapeni (příjemně nebo zaskočeni) vkusem svého protějšku. Během sexu se pak každý z partnerů miluje s tím přizvaným a jeho vlastní partner má možnost sledovat vše přímo v živé verzi. Sex ve čtyřech je založen na čisté spolupráci nebo podle zaměření zúčastněných osob na dominanci a submisivnosti některého z párů.

2 dominanti a 2 hračky – fantazie / scénář

V případě BDSM založených jedinců má dominantní pár ideální podmínky vyřádit se na párů slabším. Od různého znehybňování přes bití až po zákaz sexu a nucení pozorovat štěstí dominantního páru při sexuálních hrátkách. Sex ve čtyřech může být samozřejmě v kombinaci jeden muž a tři ženy, případně jedna žena a tři muži.

Tato varianta je sice možná, ale na partnera, který je pohlavím v menšině, klade velmi vysoké nároky. Sex se třemi protějšky si užije spíše jen mimořádně otrlý a odolný muž nebo žena. V případě homosexuálních párů je zastoupení spíše jednopohlavní. Rozdělení rolí se však do značné míry může podobat popisu u heterosexuálních párů.

Když už jste rozhodnuti, že do ní půjdete…

Co se týče bezpečnosti, je dobré mít vše pod kontrolou a nenechat nic náhodě. Testy pohlavně přenosných nemocí pravděpodobně požadovat od přibraného partnera nebudete, stejně tak ne on od vás, ale určitě je dobré situaci zabezpečit co nejlépe to jde, aby pak z jednoho krásného večera nebylo sto nijakých večerů.

Hlavně pokud si do postele zvete někoho, koho neznáte (například nadšence z erotické seznamky, fóra, …), tak si ho prověřte jak jen můžete. Důvěřuj, ale prověřuj!

A pokud holdujete BDSM hrátkám a chtěli byste se novému přírustku ve vaší posteli odevzdat (kdyby to byla dominantní Paní či Pán), zabezpečte situaci tak, aby na prvních schůzkách nedošlo k znehybnění, které by vás mohlo ohrozit.

Nový level, kam až můžete zajít = swingers

Od švédské trojky už není zas tak daleko ke swingers party (zážitek přímo z akce). Ty už je ovšem vhodné navštívit i s partnerkou/partnerem a připravit se na takovou lascivní psychicky i fyzicky.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

No tak a co trojka se dvěma muži? To by pro přítelkyni jistě bylo zajímavější pro mě teda bylo, se ženou to taky nebylo špatné, ale chlap je chlap

Pokud pánům nevadí „šermování“ penisy, tak proč ne:) Slečna si ale užije situace, kdy se pánové chtějí překonat a pokusí se ji zničit intenzivním sexem O:) Vyzkoušeno a potvrzeno.

No to náš vztah se po trojce taky rozpadl, ale je tady jeden rozdíl, ja zil s klukem

Bohužel musím přitakat autorovi článku, protože zkoušet trojku současně s přítelkyní a jinou kamarádkou je opravdu pitomý nápad. Sice jsme si to všichni užili, ale co přišlo potom mi tu rozkoš a zábavu z prožité trojky pokazilo.

Jelikož trojka byl můj nápad (co byste čekali od chlapa), tak zanedlouho sem měl na talíři, že té holčině sem se věnoval více, že si to víc užíval a že jsem to stejně udělal jen abych mohl zpracovávat jinou slečnu. Tohle jsem měl každý den, tu švédskou trojku proti mě používala jako střelivo, takže zanedlouho se naše cesty rozešly. Ale mělo dobrou dohru. Dal jsem se dohromady s tou slečnou z naší trojky 😀

Spolupracujeme: