Celý den se s partnerem probíráme tématem swingers party. Nejdiskutovanější záležitostí je, kdy ji konečně navštívíme. Po několika handrkováních to nakonec vypadá na položku „zamítnuto“. Ale pak přece jen…

Swingers akce po česku – jak jsme si to užili?

Můj partner (říkejme mu třeba Martin) najde na stránkách swingers klubu Paradiso, který jsme si vybrali, jejich „průvodní video“. Milá majitelka klubu představuje prostory, a také pár pravidel. Celkový dojem vypadá seriózně, slušně, moc pěkně, dokonalá „lákačka“. To bylo poslední nakopnutí, a já řekla, že půjdeme na swingers.

Popadlo mě doslova šílenství. Rozbušilo se mi srdce, a už jsem přemýšlela, co si vezmu na sebe. Což samozřejmě vyvrátilo teorii, že bych se nějak zdráhala, jako to někteří nováčci dělají. Srdce mi bušilo, ruce se mi třásly, byla jsem vyděšená, ale tak moc jsem se těšila!

Oba jsme se oblékli, a vyrazili do tmy pražskými ulicemi na autobus. Ten po pár minutách dorazil na místo. Třásla jsem se, balancovala mezi rozhodnutím se otočit na podpatku a utíkat domů, a vkročit do té diskrétně vypadající „vily“. Teď jsme tam ale oba stáli, já načesaná a upravená, takže jsme se rozhodli vejít. Kupodivu jsem to byla já, kdo zazvonil na přívětivě se tvářící zvonek. Vrata, před kterými jsme stáli, se otevřela, a přivítal nás milý pán, spolumajitel klubu.

Rychle jsme jej informovali, že jsme nováčci, a on nás zavedl do domu. Když jsem vstoupila, po zádech mi přeběhlo vzrušení. I přes svou nervozitu jsem se snažila tvářit se klidně. Poté, co nás zavedl do domu, se nás ujala jeho partnerka, kterou jsem viděla ve videu. Byla stejně oblečená, stejně usměvavá, a působila tak uklidňujícícm dojmem

Víte, do čeho jdete…

Započala prohlídka klubu. Od šaten, přes hlavní místnost a bar, „kino“, kde se promítaly filmy pro dospělé, a místnůstky určené k neřestem. Uchvátila mě jejich obrovská ložnice s tou největší postelí, jakou jsem kdy v životě viděla. Všude panovalo přítmí, příjemná atmosféra, teplo, a já se cítila moc dobře. Na každém rohu byly kondomy a lubrikanty. A ta masážní místnůstka! Nádherná, malinká, útulná, a já hned pomyslela na všechno, jen ne na masáž.

V hlavní místnosti s barem již seděl jeden pár, další byl u baru, a my jsme se usadili ke stolku. Dostali jsme uvítací drink, a rozkoukávali se. Nervozita pomalu opadávala, a též mi velmi pomohlo těch pár drinků, které jsem si dala. Martin zůstal u nealka, jak to u něj bývá zvykem před sexem, a já se rozhodla, že se půjdu převléct.

V místnosti se totiž hromadily další páry, a většina žen již byla v erotickém oblečení, tak jsem popadla klíče, a odešla do šatny. Vzala jsem si s sebou to  nejerotičtější oblečení, co mám doma, převlékla jsem se, a vrátila se zpět do místnosti ke svému partnerovi. Když jsem se tak rozhlížela, někteří pánové již byli pouze v ručníku, a evidentně netrpělivě čekali na své drahé polovičky, až zavelí. V klubu má hlavní slovo žena, to je krása!

Poznáte, kdy se jde na sex

Nějaká doba už uběhla a hlavní barová místnost se začínala pomalu vyprazdňovat. Páry odcházely každý do vybrané místnosti si užívat. Ještě jsme váhali, ale potom jsme se odebrali do šatny, převlékli se do ručníků, a vydali se vstříc erotickému dobrodružství.

Procházeli jsme chodbou, míjeli místnůstky, ve které už se jiné páry dráždily. Sem tam byly slyšet tlumené vzdechy, a v masážní místnosti se dva páry oddávaly sexuálním hrátkám. Právě odtamtud se linuly toužebné vzdechy. Na chodbě dost lidí postávalo, skoro taková fronta na sex. Vstoupili jsme do největší ložnice, a chvíli jsme se koukali.

Nemusíte se zapojovat, můžete jen sledovat…

Několik párů již souložilo, dráždilo se. Ale bylo tam docela ticho. Mezi páry na postel jsme si nelehli, uvelebili jsme se na tu, která byla vyvýšená, a poskytovala tak pěkný výhled na ostatní. Započalo smyslné dráždění, polibky, svůdné pohledy na ostatní muže, a nakonec jsme se pustili do sexu. Sex jako takový byl skvělý, nicméně nade mnou vítězila nervozita, a já se necítila moc dobře.

Při sexu jsem sem tam koukla na ostatní páry, které se oddávaly většinou orálnímu sexu, souložilo se docela málo. Po nějaké době se místnost začala plnit. Začínalo tam být trošku těsno, takže jsme se zvedli, a šli prozkoumávat další zákoutí. Dolů z postele mi pomohl muž, který po mně koukal u baru, tak se mi točila hlava…

Ruku v ruce jsme si s Martinem vybrali místnost, která byla rozdělena sklem a stěnou s průzory, kudy můžete sledovat jiné páry. Naše polovina byla docela malá, ale dost prostorná na erotické hrátky, ta druhá měla zrcadlo! Oddávali jsme se sexu, mezitím se vedle nás odehrávaly taky erotické hrátky, a poté jsme se přesunuli do masážní mísnosti. Po krátkém mazlení se s jinou ženu jsem jej něžně “dodělala”.

Bez tlaku, v klidu…

Chvíli jsme tam tak leželi, povídali si a poslouchali pár, který si vedle nás užíval. Pak jsme se zvedli, zjistili, že jsme propásli jídlo, a vydali se do sprch. Převlékli jsme se, milý pán majitel nás odvedl k bráně, rozloučili se, vkročili do tmy, a swingers klub nechali za sebou