Jak na hluboké hrdlo – deep throat v praxi

orální sex - hluboké hrdlo V minulém článku jste se dozvěděli co vlastně je deep throat, nebo-li hluboké hrdlo. Zkoušeli jste ho? Měli jste problém ho zvládnout? Největším problémem, který nastává při hlubokém hrdlu je bezesporu dávení. Dávicí reflex vás přepadá při hlubokém orálním sexu a deep throat není jinačí, vždyť je to vlastně samé. Dnes vám povím jak si nacvičit dostání celého penisu do vašich úst.

Hluboký orální sex – návod

Stejně jako všechny činnosti na světě, tak i hluboké hrdlo se dá nacvičit. Jenže nechcete se učit s reálným penisem, protože chcete svému partnerovi předvést perfektní hluboký orální sex a potupným nacvičováním byste ztratila to překvapení partnera nad zvládnutím této vrcholné techniky?

Pro úplné zvládnutí techniky hlubokého hrdla (po anglicku deep throat) je tedy potřeba cvičit. Jenže s čím když nechcete používat „opravdový nástroj“? Ze začátku to zkuste s menším banánem. Pokud možno obaleným prezervativem, protože jejich povrch je často ošetřován různými chemikáliemi. Takže zkuste kousek po kousku ho zasunovat do úst a když ucítíte náběh dávení, tak hned přestaňte, nebo banán znovu vysuňte. Pak pokračujte znovu a znovu, dokud se vám to nepodaří.

I větší rozměry zvládnete

Že váš přítel má větší rozměry než banán a přesto mu budete chtít udělat dobře touto orální technikou? Tak musíte přejít na těžší kalibr. Zkuste tedy hluboké hrdlo například s větším gelovým robertkem. Znovu ho zkoušejte zavádět do úst, dokud perfektně neovládnete dávicí reflex.

Při opravdovém použití této techniky však musíte pořád dbát na to, abyste ležela na zádech a měla svěšenou hlavu, jinak je fyzicky nemožné, aby se celý penis až po kořen vešel vám do úst/krku.

Muži jeho hloubku milují

Deep throat může sloužit jak pro občasné zásuny chlouby vašeho partnera až do krku a tím k netradiční stimulaci, nebo můžete po delším praktikování i nechat partnera zasouvat jeho nástroj do vašich úst jako při klasickém styku do vašeho lůna. A veřte mi, že přitom bude váš miláček opravdu jako u vytržení, protože jistě žádná z jeho bývalých mu toto nedovolila.

Petr

Petr

Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

33 komentářů

 1. Mám poměrně dost vyvinutého přítele (22 cm), kterého moc ráda laskám pusou 🙂 Konečně se mi ho podařilo dostat celého do pusy, ale pokaždé mi to neskutečně odře krk – druhý den sotva mluvím. A to si ho předtím dostatečně nasliním. Kde je asi tak chyba? 🙂

  • Za prvé: gratulujeme k tak vyvinutému partnerovi 🙂
   Za druhé: problém může být v tom, že ta délka je už opravdu solidní, takže přestože ho nasliníte, tak než ho dostanete hlouběji, tak z něj v puse a v tomto případě i krku ty sliny setřete. Otázkou je, jestli to jde vůbec vyřešit – z našich zkušeností už tak hluboký zásun zanechá menší (třeba i větší v případě divokosti zásunu) oděrky. Nenašli jsme také řešení = možná ani není – 22 cm je opravdu dost 🙂

   Mimochodem jakou polohu používáte? S takovou délkou si umíme představit snad jen hlavou dolů přes hranu postele 🙂

  • Myslíte lascivni.cz? Bohužel ne. Máme to jako vedlejší projekt + jako koníček. Ale doufejem do 2 let nás to bude živit. Budujeme to tu 5 let, tak po dalších 2 letech už bylo „vhodné“, aby to nějakou korunu přineslo 🙂 Teď všechny příjmy proinvestujeme do nových hraček na recenze, nové grafiky, do nových článků od externích redaktorů (ne všichni jsou „kmenoví“). Takže moc z toho nezbyde. Snad jednou ano.

   Díky každopádně za dotaz a případnou podporu 🙂

    • To si pište – snad jedinkrát jsem zažil, že by se penis (cca 17 cm) dostal napoprvé až po koule. Ale to byla přirozený talent. Jinak jde o cvik, aby se zamezil dávivý reflex a také je důležitá poloha. Například na zádech, s hlavou přes hranu postele jde přijmout do sebe co největší délku – krk se srovná s ústy do jedné roviny a nedělá to problém ani při silné erekci.

     Pak už může být problém jedině v průměru – když je penis solidně silný – třeba 4 cm a více do průměru, tak už budete omezeni velikostí úst. To už se nedá moc nacvičit, protože vás omezuje velikost ústní dutiny. Takže když je cca 3,5 cm do průměru a délku do 17, tak se natrénovat deep throat dá.

 2. Mám problém s tím, že vibrátor se kterým se učím dře.. není silikonový a pokusy bolí. Na čem jiném trénovat?

  • Hezký den,

   zkuste oloupaný banán, ale dávejte pozor na to, abyste se jím nezadusila při hlubším zásunu, při kterém by se mohl zlomit. Primárně trénujte na něčem pevnějším – pevný banán, úzká okurka, hračka pokud možno ne silikonová, ale třeba gelová….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *