Co je vlastně hluboké hrdlo? Proč ho muži tak vyžadují? Je to jen trend okoukaný z porno filmů, nebo je opravdu tak příjemný? I na to vám odpovíme v dnešním lascivním článku. A když se začtete hlouběji, naučíme vás základy hlubokého orálu 😉 Ten vás ale bude milovat…

Co je hluboký orál neboli deep throat?

Deep throat neboli „hluboké hrdlo“ je jedna z možných poloh při orálním sexu, kdy partnerka leží na zádech na posteli a hlavu má v mírném záklonu z postele, partner stojí nad ní. Hluboké hrdlo pro tebe asi nebude nijak příjemné a zajímavé, avšak s muži provádí úplné divy. Prožitek orálního sexu je pro ně až 10 krát intenzivnější než při poloze 69.

Z vlastní zkušenosti mohu říci, že deep throat nepatří mezi mé nejoblíbenější polohy/praktiky, ale pokud chci příteli jednou za čas udělat radost, překvapím ho právě tímhle. Velice mě vzrušuje, když slyším a cítím, jak je mu moje laskání ústy příjemné a přivádí ho téměř do extáze.

Asi se ptáte, co může za to, že zrovna tato poloha je mužům tak příjemná, Odpověď je velice jednoduchá. Tím, že máte hlavu v mírném záklonu z postele, lehce docílíte toho, že svého miláčka ústy laskáte až u kořene penisu, což je pro naše drahé polovičky úplným rájem na zemi.

Největším problémem, který nastává při hlubokém hrdlu je bezesporu dávení. Dávicí reflex vás přepadá při hlubokém orálním sexu a deep throat není jinačí, vždyť je to vlastně samé. Dnes vám povím jak si nacvičit dostání celého penisu do vašich úst.

Jak na hluboké hrdlo prakticky?

Bez cvičení to nepůjde

Stejně jako všechny činnosti na světě, tak i hluboké hrdlo se dá nacvičit. Jenže nechcete se učit s reálným penisem, protože chcete svému partnerovi předvést perfektní hluboký orální sex a potupným nacvičováním byste ztratila to překvapení partnera nad zvládnutím této vrcholné techniky?

Pro úplné zvládnutí techniky hlubokého hrdla je tedy potřeba cvičit. Jenže s čím když nechcete používat „opravdový nástroj“?

  • Ze začátku to zkuste s menším banánem. Pokud možno obaleným prezervativem, protože jejich povrch je často ošetřován různými chemikáliemi.
  • Takže zkuste kousek po kousku ho zasunovat do úst.
  • Když ucítíte náběh dávení, tak hned přestaňte, nebo banán znovu vysuňte.
  • Pak pokračujte znovu a znovu, dokud se vám to nepodaří.

Co radí Julie Gaia Poupětová – sexkoučka? VIDEO

I větší rozměry zvládnete

Že váš přítel má větší rozměry než banán a přesto mu budete chtít udělat dobře touto orální technikou? Tak musíte přejít na těžší kalibr.

  • Zkuste tedy dál trénink hrdla (například s větším robertkem realistického tvaru).
  • Znovu ho zkoušejte zavádět do úst centimetr po centimetru.
  • Pěkně pomalu, v klidu, dokud perfektně neovládnete dávicí reflex.

Při opravdovém použití této techniky doporučuji to, abyste ležela na zádech a měla svěšenou hlavu, jinak je dost nemožné, aby se celý penis až po kořen vešel vám do úst/krku.

Muži jeho hloubku milují

Deep throat může sloužit jak pro občasné zásuny chlouby vašeho partnera až do krku a tím k netradiční stimulaci, nebo můžete po delším praktikování i nechat partnera zasouvat jeho nástroj do vašich úst jako při klasickém styku do vašeho lůna. A veřte mi, že přitom bude váš miláček opravdu jako u vytržení, protože jistě žádná z jeho bývalých mu toto nedovolila.

A co vlastně finální polykání?

Samozřejmým finálem (nejenom hlubokého orálku) je i výstřik a jeho ne/polknutí.

Z mé vlastní zkušenosti (něco už jsem se napolykala) nedoporučuji nechat vašeho partnera stříkat v momentě, kdy je hluboko ve vás, protože se pravděpodobně začnete razancí a množstvím spermatu v puse/krku dusit.

Raději si jeho žalud dostaňte na jazyk, nebo ho nechte vystříkat kamkoliv jinam – obličej či prsa muži milují stejně tak.

A co vaše zkušenosti?

Slečny, zkoušely jste ho? Měly jste problém ho zvládnout? A co pánové? Milujete hluboké kouření?