Jak na hluboké hrdlo – deep throat v praxi = NÁVOD

orální sex - hluboké hrdlo Co je vlastně hluboké hrdlo? Proč ho muži tak vyžadují? Je to jen trend okoukaný z porno filmů, nebo je opravdu tak příjemný? I na to vám odpovíme v dnešním lascivním článku. A když se začtete hlouběji, naučíme vás základy hlubokého orálu 😉 Ten vás ale bude milovat…

Co je hluboký orál neboli deep throat?

Deep throat neboli „hluboké hrdlo“ je jedna z možných poloh při orálním sexu, kdy partnerka leží na zádech na posteli a hlavu má v mírném záklonu z postele, partner stojí nad ní. Hluboké hrdlo pro tebe asi nebude nijak příjemné a zajímavé, avšak s muži provádí úplné divy. Prožitek orálního sexu je pro ně až 10 krát intenzivnější než při poloze 69.

Z vlastní zkušenosti mohu říci, že deep throat nepatří mezi mé nejoblíbenější polohy/praktiky, ale pokud chci příteli jednou za čas udělat radost, překvapím ho právě tímhle. Velice mě vzrušuje, když slyším a cítím, jak je mu moje laskání ústy příjemné a přivádí ho téměř do extáze.

Asi se ptte, co může za to, že zrovna tato poloha je mužům tak příjemná, Odpověď je velice jednoduchá. Tím, že máte hlavu v mírném záklonu z postele, lehce docílíte toho, že svého miláčka ústy laskáte až u kořene penisu, což je pro naše drahé polovičky úplným rájem na zemi.

Největším problémem, který nastává při hlubokém hrdlu je bezesporu dávení. Dávicí reflex vás přepadá při hlubokém orálním sexu a deep throat není jinačí, vždyť je to vlastně samé. Dnes vám povím jak si nacvičit dostání celého penisu do vašich úst.

Jak na hluboké hrdlo prakticky?

Bez cvičení to nepůjde

Stejně jako všechny činnosti na světě, tak i hluboké hrdlo se dá nacvičit. Jenže nechcete se učit s reálným penisem, protože chcete svému partnerovi předvést perfektní hluboký orální sex a potupným nacvičováním byste ztratila to překvapení partnera nad zvládnutím této vrcholné techniky?

Pro úplné zvládnutí techniky hlubokého hrdla je tedy potřeba cvičit. Jenže s čím když nechcete používat „opravdový nástroj“?

 • Ze začátku to zkuste s menším banánem. Pokud možno obaleným prezervativem, protože jejich povrch je často ošetřován různými chemikáliemi.
 • Takže zkuste kousek po kousku ho zasunovat do úst.
 • Když ucítíte náběh dávení, tak hned přestaňte, nebo banán znovu vysuňte.
 • Pak pokračujte znovu a znovu, dokud se vám to nepodaří.

I větší rozměry zvládnete

Že váš přítel má větší rozměry než banán a přesto mu budete chtít udělat dobře touto orální technikou? Tak musíte přejít na těžší kalibr.

 • Zkuste tedy dál trénink hrdla (například s větším robertkem realistického tvaru).
 • Znovu ho zkoušejte zavádět do úst centimetr po centimetru.
 • Pěkně pomalu, v klidu, dokud perfektně neovládnete dávicí reflex.

Při opravdovém použití této techniky doporučuji to, abyste ležela na zádech a měla svěšenou hlavu, jinak je dost nemožné, aby se celý penis až po kořen vešel vám do úst/krku.

Muži jeho hloubku milují

Deep throat může sloužit jak pro občasné zásuny chlouby vašeho partnera až do krku a tím k netradiční stimulaci, nebo můžete po delším praktikování i nechat partnera zasouvat jeho nástroj do vašich úst jako při klasickém styku do vašeho lůna. A veřte mi, že přitom bude váš miláček opravdu jako u vytržení, protože jistě žádná z jeho bývalých mu toto nedovolila.

A co vlastně finální polykání?

Samozřejmým finálem (nejenom hlubokého orálku) je i výstřik a jeho ne/polknutí.

Z mé vlastní zkušenosti (něco už jsem se napolykala) nedoporučuji nechat vašeho partnera stříkat v momentě, kdy je hluboko ve vás, protože se pravděpodobně začnete razancí a množstvím spermatu v puse/krku dusit.

Raději si jeho žalud dostaňte na jazyk, nebo ho nechte vystříkat kamkoliv jinam – obličej či prsa muži milují stejně tak.

A co vaše zkušenosti?

Slečny, zkoušely jste ho? Měly jste problém ho zvládnout? A co pánové? Milujete hluboké kouření?

Natálie
Natálie
Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

42 komentářů

 1. Já žila tři roky s černochem a ten to přímo vyžadoval,takže jsem musela trénoval. Asi po půl roce tréninku jsem jeho extrémní penis (26cm) dostala celý az po koule do úst,takže stačí pravidelně trénovat a jde vše.

  • Petulko zkusila bys to i semnou? Jsem stydlivý panic ale normálně se holim, jsem nadrzeny, hodně si ho honim, mam ho velkého a chodím do práce , je mi 21 let , bohaty , pracuji v kasinu v Praze

   • Hezký den,

    bohužel (pro vás) nejsme erotická seznamka a nemáme svolení druhé strany s předáním kontaktu, takže takové seznámení musíte zkusit jinde.

 2. Myslíte, že pomocí honítka Tenga Deep Throat o kterém jste tu psali v jiném článku udělám partnerovi stejně dobře, jako sama svým hlubokým hrdlem? Jde mi to, že sama mám problém provést tuto techniku k spokojenosti partnera.

  • Sice provedení honítka od Tengy je velmi zdařilé (podle kolegy), tak opravdové hluboké hrdlo při orálním sexu nenahradí. Pokud však chcete dopřát tuto techniku svému příteli, tak můžu poradit jen trénování.

   Předpokládám že vám dělá problém ho dostat do pusy celého. To dělalo ze začátku problém asi všem z nás. Stačí však nějakou dobu trénovat sama zásun například s nějakou erotickou hračkou a sama jistě poznáte jak lze zavést celý penis až po kořen.

   • Markéto, Tvé hluboké hrdlo nelze ničím nahradit, ono je to pro muže také i o psychyckém zážitku. a ten honítkem prostě neuděláš. tréningem se to dá naučit a vypilovat k dokonalosti. stojí to za to

 3. Mám poměrně dost vyvinutého přítele (22 cm), kterého moc ráda laskám pusou 🙂 Konečně se mi ho podařilo dostat celého do pusy, ale pokaždé mi to neskutečně odře krk – druhý den sotva mluvím. A to si ho předtím dostatečně nasliním. Kde je asi tak chyba? 🙂

  • Za prvé: gratulujeme k tak vyvinutému partnerovi 🙂
   Za druhé: problém může být v tom, že ta délka je už opravdu solidní, takže přestože ho nasliníte, tak než ho dostanete hlouběji, tak z něj v puse a v tomto případě i krku ty sliny setřete. Otázkou je, jestli to jde vůbec vyřešit – z našich zkušeností už tak hluboký zásun zanechá menší (třeba i větší v případě divokosti zásunu) oděrky. Nenašli jsme také řešení = možná ani není – 22 cm je opravdu dost 🙂

   Mimochodem jakou polohu používáte? S takovou délkou si umíme představit snad jen hlavou dolů přes hranu postele 🙂

  • já dopadla stejně .-)
   jenže jsem měla pocit, že se to nelepší, navíc na netu jsem vyčetla, že se to dokáže rozvinout v angínu, tak mne nenapadlo nic lepšího než vydesinfikovat joxem. Hodně pitomý nápad :-DDDDD, teď už nemohu ani polykat! Tak jen varování, kdyby náhodou to někoho napadlo…

  • Myslíte lascivni.cz? Bohužel ne. Máme to jako vedlejší projekt + jako koníček. Ale doufejem do 2 let nás to bude živit. Budujeme to tu 5 let, tak po dalších 2 letech už bylo „vhodné“, aby to nějakou korunu přineslo 🙂 Teď všechny příjmy proinvestujeme do nových hraček na recenze, nové grafiky, do nových článků od externích redaktorů (ne všichni jsou „kmenoví“). Takže moc z toho nezbyde. Snad jednou ano.

   Díky každopádně za dotaz a případnou podporu 🙂

    • To si pište – snad jedinkrát jsem zažil, že by se penis (cca 17 cm) dostal napoprvé až po koule. Ale to byla přirozený talent. Jinak jde o cvik, aby se zamezil dávivý reflex a také je důležitá poloha. Například na zádech, s hlavou přes hranu postele jde přijmout do sebe co největší délku – krk se srovná s ústy do jedné roviny a nedělá to problém ani při silné erekci.

     Pak už může být problém jedině v průměru – když je penis solidně silný – třeba 4 cm a více do průměru, tak už budete omezeni velikostí úst. To už se nedá moc nacvičit, protože vás omezuje velikost ústní dutiny. Takže když je cca 3,5 cm do průměru a délku do 17, tak se natrénovat deep throat dá.

 4. Mám problém s tím, že vibrátor se kterým se učím dře.. není silikonový a pokusy bolí. Na čem jiném trénovat?

  • Hezký den,

   zkuste oloupaný banán, ale dávejte pozor na to, abyste se jím nezadusila při hlubším zásunu, při kterém by se mohl zlomit. Primárně trénujte na něčem pevnějším – pevný banán, úzká okurka, hračka pokud možno ne silikonová, ale třeba gelová….

 5. jak a cim trenovat prunik do krku pres davici reflex. dostanu se k hrdlu a daveni je velke , jak dal ? je dobre proniknout nasilim ?

  uz jsem mel gelovy v krku a pak jesli je to o uvolneni to nejde potlacit tak nevim zda ho tam zatlacit.

  • Hezký den – předně postupně (jak dle průměru), tak hloubky, klidně trénovat „nasucho“ s nějakou pomůckou – návod jsme sepisovali například zde o hlubokém hrdlu v tomto článku.

   Určitě násilím ne! Musíte postupně a pomalu – to není to otázka 5 minut 1x, ale pravidelně třeba každý den trochu, trochu, trochu dál… Je to postupné a pomalé – rozhodně nic nedělejte násilím či rychle.

   Nedoporučuji tlačit – je to otázka pomalého trénování klidně jen o pár mm. Jde to pomalu, ale výsledek stojí za to při partnerských hrátkách.

  • TO se nedá přesně říci, celkově by se to nemělo přehánět, aby nedošlo k zabránění dýchání – při tak hlubokém orálu je dobré mít partnera, kterému naplno věříte, že vás nepřidusí (neublíží vám).

 6. A je nějaká technika když ho má cca těch 20cm??? se 17 což je podle mě průměr nemám problém, ale tady mi prostě pořád chybí ty 2 cm a ať dělám co dělám,nejde mi to…

  • Není už žádná jiná – pokud má takové rozměry, tak ho pojme leda žena s obdařenějšími ústy (větším průměrem). Některé velikosti penisu jsou sou už nad možnosti běžných žen bohužel…

  • Nejvhodnější poloha je, když si lehnete na záda na postel a hlava vám bude lehce přesahovat přes hranu postele. Tím srovnáte úhel mezi ústa a krkem a zlehčíte tak hluboký průnik penisu. Ale samozřejmě ne všechny velikosti penisu jdou pojmout do úst. Většinou do 20 cm jsou slečny schopné s trochou cviku zvládnout.

 7. Já měl několik partnerek a ty teda si daly můj úd do pusy celý až ke kořenu. Mám klasika 16 cm. A bylo to neskutečné, nádherné,super.

 8. Přispěji svým názorem do mlýna: některé slečny jsou schopné obšťastnit partnera hluboký hrdlem v jakékoliv pozici. Setkal jsem se s podobnou slečnou a ta se to nemusela nikdy učit – prostě neměla problém s 17 cm až nadoraz – napoprvé.

 9. A já zase nesouhlasím s tím, že je Deep Throat možný jen vleže na zádech. Dělám ho vkleče nad partnerem a úplně v pohodě :-)…..a to nemá malý penis a ani není první.

 10. A pohled z druhé strany. Nesouhlasím s názorem v článku – tréning v ústraní. Zaprvé hrozí, že bude partner přemýšlet, který jeho předchůdce vás to tak hezky naučil. Zadruhé je úžasné pracovat na tom společně, pomalu a polehoučku. Vaše radost z výsledného mistrovství bude společná a úžasná.

 11. Ráda bych zde uveřejnila svoji zkušenost s Deep Throat, čili hlubokým hrdlem. Minulý partner po mě vyžadoval tuto techniku, přestože jsem o ní nikdy neslyšela. Jelikož mě do této techniky nutil, protože prý jeho bývalá ji ovládala perfektně, tak se nedařilo.

  Prostě jsem měla jen návaly dávení a moc hluboko se do mě partner penisem nedostal. Tohle nucení do hlubokého orálu došlo do takové hranice, že jsem se s ním kvůli tomu rozešla. Po určitém čase jsem však poznala nového muže, se kterým jsem po čase začala sexuálně žít. Do ničeho mě nenutil a vše bylo nádherné.

  Jednoho večera jsem mu chtěla udělat radost, tak jsem si vzpoměla na deep throat, přestože mi tento hluboký orál můj bývalý partner takřka znechutil. Jenže s novým přítelem bylo vše jiné. Přestože jeho penis má větší rozměry než mého ex, tak se mi po pár zásunech podařilo dostat ho celého do úst.

  Takže PÁNOVÉ když nás do něčeho nutíte, tak jste sami proti sobě. Nechte nás, abychom o vás pečovali po svém a ve svém tempu a třeba časem dojde i na vše nejtajnější přání !!! Snad jsem vás moc nenudila 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *