Proč ho některé ženy nenávidí a všichni muži tak milují? Pro mnoho mužů je orální sex nezbytně důležitý, je to jedna z mála věcí, o které dokáže říct, že ji nikdy nemá pořád ještě dost.

Jak udělat muže jen rtíky a jazýčkem

Vlhká ženská ústa společně s něžnými doteky jazyka a prací rtů jsou pro muže dokonalým pohlazením po duši. Jestliže se rozhodnete jím udělat partnerovi radost, inspirujte se následujícími radami.

25 % mužů si myslí, že jejich partnerka není v orálním sexu příliš šikovná.

V první řadě myslete na to, že opravdu nemáte kam spěchat. Mnoho mužů uvítá spíše pomalejší pohyby, něžné laskání a hlazení. Penis berte do svých úst pomalu, jemně s ním zacházejte, špičkou jazyka můžete také kroužit po žaludu.

Jak si nacvičit kouření penisu?

Pokud je penis „tvrdý“ můžete začít s pohyby hlavou nahoru a dolů, hloubku i rytmus si určujete jen podle sebe (pokud si nejste jistá, můžete si samotný pohyb nacvičit např. na banánu, avšak dejte pozor, nesmí na něm být vidět rýhy od vašich zubů = to by ukazovalo, že moc tlačíte a přítel by moc nadšený nebyl :)).

Nadále po penisu/falusu přejíždějte jemně, do hry zapojte i jazyk, vypomoct si můžete i rukou. Můžete také zkusit zasunout penis do svých úst a zbytek penisu jemně obejmout dlaní a lehce po penisu pak přejíždět. Pohyby ruky by měly být v souladu s pohybem úst.

  • používejte především rty a jazyk,
  • nikam nespěchejte,
  • zkuste i lehce sát žalud,
  • nemusí stříkat jen do pusy,
  • i šikovné stisknutí varlat muži ocení.

Pokud cítíte, že se muž blíží k ejakulaci, je jen na vás, jestli jej necháte vyvrcholit ve svých ústech či jinde. Pokud je vám nepříjemné sperma polykat, nechte partnera vyvrcholit na vašem bříšku nebo mezi ňadry, i tohle je pro muže velice vzrušující a dráždivé.

Jak být jemná a zbytečně nekousat?

Zkuste se také vyvarovat doteků vašich zubů, muži ocení, pokud o jejich penis během felace ani jednou nezavadíte zoubky. Ale pokud ho chcete trochu pozlobit, tak lehoulinký stisk zoubků mu ukáže, že ho máte ve své moci.

Muž vyvrcholí a tím vše považujete za konec, což je velká škoda. Zkuste pokračovat ještě pár minut po ejakulaci, pro muže je pak prožitek z orgasmu daleko silnější, jen zvolte citelně pomalejší tempo. Zde to ale záleží na každém muži, ne všichni to milují… ale za zkoušku nic nedáte.

5.0
03