Zajímavé využití čokolády při sexuálních hrátkách – TIP

erotická čokoláda Snad většina z nás má rádo čokoládu ve všech jejích formách. Že si říkáte proč o čokoládě píšu na magazínu o erotických hrátkách? Protože i čokoláda se dá zapojit do vašich sexuálních hrátek.

Sex a čokoláda – jde to dohromady?

Vždyť kdo by odmítnul slízávat tuto sladkou pochutinu z rozpáleného těla partnera/ky? Myslím že nikdo. Oba si totiž jistě užijí libých pocitů jak při nanášení čokolády, tak při jejím „odstraňování“. Slečny se jistě nebudou zlobit, když jejich prsa pokryjete čokoládou a pak se jim budete notnou chvíli věnovat vašimi ústy a jazýčkem.

Stejně tak pánové se nebudou bránit, když čokoládou pokryjete jejich „chloubu“.

Použití čokolády je poměrně široké a každý pár jistě najde co mu vyhovuje a líbí. Nevýhodou těchto hrátek je, že si můžete solidně zamazat postel, či povlečení. Ale myslím, že po prožitých chvílích s čokoládou si nikdo nebude stěžovat. Po těchto hrátkách jste jistě oba zamazaní od této pochutiny, takže jediným řešením je společná sprcha, ale o společných sprchách zase někdy jindy.

TIP: Čokoládu můžete rozpustit buď v mikrovlnce, nebo v vodní lázni na sporáku. ALE dávejte pozor na její teplotu, před nanesením na tělo vašeho partnera. V případě velmi rozehřáté čokolády ho můžete popálit. Takže před použitím si teplotu vyzkoušejte třeba prstem.

Natálie
Natálie
Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

3 komentářů

  1. Tip to je zajímavý, ale myslím, že čokoláda má lepší vlastnosti. Nahřátá rozteklá čokoláda na těle partnerky, mi připadá zajímavější než nutela.

  2. ja bych mela jede tip:misto cokolady vyuzit nutelu,ma spoustu vyhod oproti klasicke tabulkove cokolade!nemusite ji rozpoustet,da se lehce rozmazat po tele partnera,lepe chutna,navic,financne vas to vyjde o dost lepe:-)a to za to stoji ne?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *