Kde si užívat sex? Ve sprše!

sex ve sprše Ne každý si chce užívat někde venku v přírodě se svým partnerem. Někteří se chtějí milovat ve skrytu svého bytu, protože jim to více vyhovuje. Jenže sex v posteli časem omrzí. Co s tím? Vždyť byt nabízí tolik možností jak se vyřádit s partnerkou / partnerem.

Například jestli máte doma sprchový kout, tak máte vyhráno. Kdo by odmítl osvěžující sprchu, při které se budete moci mazlit se svojí přítelkyní? Ono přitisknout se rozpálenými těly k sobě a líbat se ve sprše rozhodně není k zahození. Natož když si vaše přítelkyně obtočí kolem vašich boků nohy a vám tak umožní lehký průnik do jejího lůna?

Nejvýhodnější je v této poloze opřít partnerku zády o zeď sprchy, protože si tak oba ulehčíte část námahy a můžete si v klidu užívat. Nebo se vaše partnerka může otočit k vám zády, opřít se rukama o zeď a vyšpulit na vás zadeček. Tento pohled nenechá jistě žádného muže chladného a každý ví, jak to bude pokračovat.

Zajímavou pomůckou do sprchy jsou speciální úchytky, které se pomocí přísavky připlácnete na zeď a umožní vám tak variabilnější polohy při milování se ve sprše. Samozřejmě také díky nim budete mít větší jistotu, že na kluzkých kachličkách neuklouznete a neublížíte si. Tyto úchytky můžou zajímavě oživit vaše milování ve sprše.

Natálie

Natálie

Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

Jeden komentář

  1. Musím přiznat že z tohoto důvodu (sexu ve sprše) jsem přemluvila partnera, abychom místo velké rohové vany koupili spíše sprchový kout obdařený pár úchyty 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *