Ne každý si chce užívat někde venku v přírodě se svým partnerem. Někteří se chtějí milovat ve skrytu svého bytu, protože jim to více vyhovuje. Jenže sex v posteli časem omrzí. Co s tím? Vždyť byt nabízí tolik možností jak se vyřádit s partnerkou / partnerem.

Sex ve sprše / koupelně / tajemství zbavený

  1. Nebojte se živočišnosti – experimentujte s polohami.
  2. Ve sprše to ne vždy dobře klouže – nezapomeňte na lubrikační gely.
  3. Pro bezpečnost a lepší užívání zkuste držátka a stupínky.
  4. Do sprchy patří jen vodotěsné hračky – dilda s přísavkou, vibrátory a jiné.

Sprcha, nebo vana?

Například jestli máte doma sprchový kout, tak máte vyhráno. Kdo by odmítl osvěžující sprchu, při které se budete moci mazlit se svojí přítelkyní? Ono přitisknout se rozpálenými těly k sobě a líbat se ve sprše rozhodně není k zahození. Natož když si vaše přítelkyně obtočí kolem vašich boků nohy a vám tak umožní lehký průnik do jejího lůna?

Milování ve vaně

Samozřejmě lascivních hrátek s vodou nebudete ušetřeni ani v případě, že budete mít jen vanu. I ta je dobrá pro sexování, ale záleží na její velikosti. Na „water torture“ bude málokdo (a tato praktika patří spíše do jiného článku s BDSM tematikou), takže si užijete spíše opření o ni, než přímo v ní. Rozhodně ideální bude poloha zezadu, kdy vám přítelkyně nabídne své roztažené nožky a přístupné obě dírky. A je jen na vás, se kterou z nabídnutých si užijete – jako první v pořadí 🙂

Ideální polohy pro sexování v koupelně

Nejvýhodnější je v této poloze opřít partnerku zády o zeď sprchy, protože si tak oba ulehčíte část námahy a můžete si v klidu užívat. Nebo se vaše partnerka může otočit k vám zády, opřít se rukama o zeď a vyšpulit na vás zadeček. Tento pohled nenechá jistě žádného muže chladného a každý ví, jak to bude pokračovat.

Můžete ji nejdříve jen laskat v klíně, držet si za boky a přitisknout se těsně k ní. Odvážnější si ji chytí za krk a stáhnou si ji k sobě a nepustí. Kór když jí budete kroužit volnou rukou kolem poštěváčku = ta už vám rozhodně neuteče. Nebude vůbec chtít – bude chtít jedinou – abyste se co nejdříve zabořil zezadu do ní.

Jaké hračky se hodí do sprchy?

Zajímavou pomůckou do sprchy jsou speciální úchytky, které se pomocí přísavky připlácnete na zeď a umožní vám tak variabilnější polohy při milování se ve sprše. Některé umožní nastavit i různé úhly, takže vám ulehčí jakkoliv krkolomnou sexuální polohu. Samozřejmě také díky nim budete mít větší jistotu, že na kluzkých kachličkách neuklouznete a neublížíte si. Tyto úchytky můžou zajímavě oživit vaše vodní sexování. A také jsme jich pro vás pár otestovali.