4 tipy, jak si můžete ještě více užívat sex ve sprše!

sex ve sprše Ne každý si chce užívat někde venku v přírodě se svým partnerem. Někteří se chtějí milovat ve skrytu svého bytu, protože jim to více vyhovuje. Jenže sex v posteli časem omrzí. Co s tím? Vždyť byt nabízí tolik možností jak se vyřádit s partnerkou / partnerem.

  1. Nebojte se živočišnosti – experimentujte s polohami.
  2. Ve sprše to ne vždy dobře klouže – nezapomeňte na lubrikační gely.
  3. Pro bezpečnost a lepší užívání zkuste držátka a stupínky.
  4. Do sprchy patří jen vodotěsné hračky – dilda s přísavkou, vibrátory, …

Sex ve sprše / koupelně / vaně tajemství zbavený

Například jestli máte doma sprchový kout, tak máte vyhráno. Kdo by odmítl osvěžující sprchu, při které se budete moci mazlit se svojí přítelkyní? Ono přitisknout se rozpálenými těly k sobě a líbat se ve sprše rozhodně není k zahození. Natož když si vaše přítelkyně obtočí kolem vašich boků nohy a vám tak umožní lehký průnik do jejího lůna?

Ideální polohy pro sexování v kupelně

Nejvýhodnější je v této poloze opřít partnerku zády o zeď sprchy, protože si tak oba ulehčíte část námahy a můžete si v klidu užívat. Nebo se vaše partnerka může otočit k vám zády, opřít se rukama o zeď a vyšpulit na vás zadeček. Tento pohled nenechá jistě žádného muže chladného a každý ví, jak to bude pokračovat.

Jaké hračky se hodí do sprchy?

Zajímavou pomůckou do sprchy jsou speciální úchytky, které se pomocí přísavky připlácnete na zeď a umožní vám tak variabilnější polohy při milování se ve sprše. Samozřejmě také díky nim budete mít větší jistotu, že na kluzkých kachličkách neuklouznete a neublížíte si. Tyto úchytky můžou zajímavě oživit vaše milování ve sprše. A také jsme jich pro vás pár otestovali.

Natálie

Natálie

Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

Jeden komentář

  1. Musím přiznat že z tohoto důvodu (sexu ve sprše) jsem přemluvila partnera, abychom místo velké rohové vany koupili spíše sprchový kout obdařený pár úchyty 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *