Pálení, štipkání, bolest, mučení, ale i hřejivé doteky, masáž a něžnosti. To vše se spojuje ve hrátkách, kde dominuje vosk. Plamen svíčky byl vždy spojován s mileneckým aktem. Ale s postelovými hrátkami může být přece spojován i vosk.

Sexuální hrátky s voskem – proč vlastně?

Záleží jen na každém, co si vybere. Možností je skutečně mnoho a fantazii se meze nekladou. Pokud rádi zkoušíte, co udělá teplo či chlad s vaším tělem, pokud vás baví experimentovat, určitě tuto praktiku doporučuji.

Ujasněte si, co od hrátek očekáváte. Zda by měly být bolestivé, nebo něžné. Jestli chcete mučit nebo laskat. Jestli vosk chcete jako milostnou předehru, nebo jako pomocníka při hře. Pak stačí jen vybrat tu správnou svíčku.

VIDEO z rozbalování jedné z nich

Erotická bezpečná svíčka

Existuje mnoho druhů určených právě pro postelové hrátky. Jejich teplota „tavu“ je nízká a tak nemůže dojít k popálení. Některé jsou rozpustitelné i vlastní tělesnou teplotou.

A v současné době existují i masážní svíčky, které se rozpuštěním stávají masážním olejíčkem, který jemně prohřívá celé tělo (viz naše recenze masážní svíčky od Fun Factory).

Klady

Zápory

Velmi intimní masáž Některé typy se lehce připalují
Prohřeje masírovaného
Otestuje citlivost na něžné teplo
Vždy zajistí krásně kluzký olej
Rychlé zhasnutí díky víčkům
Svůdné až afrodiziakální vůně
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Růžovýslon.cz Flagranti.cz Sexshop51.cz

Více o waxplay najdete v Lascivním podcastu: 54. díl Petra a Aly:

Náročnější svíčka pro D/s = BDSM hrátky

Nebo naopak existují svíčky určené přímo k sado-masochistickým hrátkám. Teplota rozehřátého vosku je vysoká a při kontaktu s kůží vznikají na těle malé puchýřky. Právě ta se dá použít při různé tortuře/mučení submisiva, který s tím souhlasil.

Může se s ní trápit bradavky, klín (vagína i penis jsou extrémně citlivé na teplotu), zadek, nohy či další erotogenní zóny. Tohle už nejsou hrátky pro začátečníky, ale pro ty, kteří si navzájem velmi rozumí a věří si.

A mají třeba stanovené i hranice bolesti či trestu, za kterou nejdou.

Zjistěte kolik stojí ta pravá svíčka pro trestání
ZJISTIT CENU

Prostě je toho na výběr spoustu, ale i klasické čajové svíčky mají co do sebe. Chce to jen trochu popustit uzdu své fantazii. Tyto erotické svíčky prodávají mimo jiné i značky LELO, Mystim a Fun Factory.

VIDEO: jak naživo vypadá erotická hra s voskem (+ 1 minuta)

Jak si ještě více užívat hrátky s voskem

Partner vám na tělo začne pomalu kapat horký vosk. Každá dopadlá kapka jemně štípne a pak začne chladnout.

Z vosku se pomalu tvoří tuhá krusta, která jemně táhne kůži uvězněnou pod ní. Na prsou jemně brní a vytváří dojem přísavek na bradavky.

Vosk uzmutý na předehru se stává hračkou při samotném aktu. Jste jím trestáni nebo odměňováni. Je používán místo bičíku. A již ztuhlý vosk je vám z kůže sloupáván, aby partnerovy rty polaskaly pochroumanou kůži po dním.

Povídejte si a buďte otevření

Provedení je hlavně o domluvě. Je podstatné si dopředu vyjasnit, jakou novinku budete zkoušet a co vše se bude dít.

Ujasnit si spolu pravidla, nastavit mantinely a hlavně dohodnout si spolu záchranné slovíčko.

Pak se nemůže stát nic špatného. Máte v plánu ozkoušet hry s voskem? Tak jen směle do toho.

Klady

Zápory

Intenzivní zážitek pro dominanta Musíte se s voskem / plamenem naučit
Trest pro submisiva, který cítí i několik hodin poté
Vyžaduje důvěru mezi D/s
Opakovaně použitelné svícny
Dá se odlehčit i masážní variantou
Trestem je nejen kapání, ale i sundávání ztvrdlého vosku poté
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Spoutaná.cz Sexshopp.cz Růžovýslon.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Waxplay mě vždycky lákal, ale jde o toho partnera a úhel/vzdálenost jak se to kape. Jestli to je z půlmetru, nebo centimetru na bradavku … ale dávejt epozor na vaše okolí. Z koberce to moc nejde. A masážní svíčky nejsou ono = ty jsou fatk na masáž ale to není takové, tady jde o ten aspekt teploty/možná lehkého pálení, svíčky pro masážní oleje jen hřejí = spíše jen rozehřejí ten vosk/sojový olej pro klouzání body to body.

Souhlas, ty BDSM svíčky jsou komplet jiný zážitek od masážních, je potřeba si zkusit obě, ale waxplay pracuje jak s určitou teplotou/bolestivostí, ale i tím, že pak na těle pne – a sloupáváte vosk i třeba v rámci aftercare péče o subíka či subinku.:))

Spolupracujeme: