LELO

LELO Filosofií této švédské značky, vzniklé v roce 2003, je výroba „lifestylových“ produktů. A skutečně, LELO dodržuje kvalitu, design a inovaci, jejich vibrátory jsou královskými žezly. Tato značka velmi ráda experimentuje, přináší nové funkce, nové typy hraček a to vše ve snoubení s fantastickým severským designem

Švédské LELO vás svede…

Firma se snaží jít s dobou. Přizpůsobuje se erotickým tužbám žen i mužů, ale dbá i na velmi pěkný design svých výrobků. Erotické pomůcky by totiž měly působit na všechny naše smysly, tj. lákat nás k použití už na první pohled. Vibrátor od LELO to dokáží. Hned, co ho uvidíte, budete mít chuť ho vyzkoušet.

Chcete-li mít doma sex s luxusem, s minimálním hlukem ze strany vibrátoru a s vaší konečnou pekelnou rozkoší, pořiďte si tohoto broučka. Vybrali jsme pro vás nejoblíbenější produkty švédské značky LELO (o tomto brandu už jsme dříve psali), které jsou v Česku k dostání.

Elise je vibrátorem „pro bohaté“, disponující bezešvým provedením ze 100% lékařského silikonu. Pokud jste neúnavná žena, potřebujete podsvícený a vodotěsný Liv. Nabijete ho za 2 hodiny, sex pak máte 4.

Doporučené luxusní vibrátory

Tiani je průlomem ve světě lásky s dálkovým ovladačem. Kdo by řekl, jakou rozkoš poskytuje 2x AAA baterie a partner, který vás vzrušuje na dálku… Alternativou k tomuto sexuálnímu produktu je například řada hraček We-Vibe.

Sametová a diskrétně tichá Lily, umí výkonně vibrovat a je ergonomicky tvarovaná pro dráždění všech tajných zákoutí. Tahle holka má ale mnohem větší výhodu, nabíjí se sice 2 hodiny, ale 7 hodin umí dělat dobře. Zajímavou variantou je například NEA – menší vibrátorek na stimulaci klitorisu.

Nenechte na sobě šetřit – dopřejte si to nejlepší

Soraya zase splní všechny vaše erotické fantazie, je nejkrásnějším zdvojeným vibrátorem s 8 vibračními režimy, samozřejmě taktéž vodotěsný, ale co vás dostane, jsou dva motory tohoto rošťáka…

Gigi má jako ostatní vibrátory tohoto výrobce, více lig. První liga Gigi je dobyvatelkou bodu G, která při cestě odhalí i jiná temná zákoutí plná rozkoše. Gigi je dlouhý 16,5 cm a 1 hodina nabíjení = 90 minut slasti.

Nakonec Ina je nejprodávanějším králíčkem na trhu. Ten současně zlobí bod G i váš klitoris, dva motory na sebe se slastí nenechají dlouho čekat, vášeň si můžete stupňovat 8 vibračními programy.

Nejenom luxusní erotická šidítka

Zajímavou částí nabídky této značky jsou různé bičíky, luxusní pouta a hedvábné šátky. Těmi si můžete oživit vanilla sex trochou tvrdších (či tajemných hrátek).