Nic neprohloubí pocit bezmocnosti víc než utlumení smyslů. Konkrétně mám na mysli omezení (nebo jeho úplnému zamezení) vidění. I na tohle LELO myslelo.

Jak jsme rozbalovali luxusní hedvábnou šálu Intima na oči od LELO

Lelo Intima Silk Blindfold je šála na oči, která vám při hrátkách dobře poslouží. Je vyrobena (stejně jako hedvábná pouta Lelo Etherea Silk Cuffs, které jsem testovala nedávno) ze 100% hedvábí, které je protkáno jacquardskými vzory. I šátku toto vzorování dodává na elegantnosti. Je dostupná v 3 barvách: černé, červené a fialové.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Část na oči má tvar brýlí, takže padne na jakýkoliv obličej. Na zadní straně se nachází gumička, díky které šátek pohodlně nasadíte na jakoukoliv velikost hlavy – šálu můžou používat muži i ženy. Menší hlavičky si obvod pásky mohou ještě zmenšit pomocí přišitých stuh.

Zjistěte kolik stojí luxusní šála na oči Intima
ZJISTIT CENU

Při kontaktu hedvábí s kůží máte nejprve chvilkový pocit chladu (i to podpoří vaši vášeň a napětí – oboje v té chvíli jistě cítit budete). Velice rychle se ale vaše teploty srovnají a vy nebudete chtít šátek sundat.

Podle mého názoru neexistuje lepší materiál na zavazování očí, než je hedvábí. Je velice jemné, na kůži neuvěřitelně pohodlné a je nositelem luxusu a elegance.

Pár čísel:

  • Stuha – 58,5 cm
  • Obvod – 55,5 cm

Lelo Intima se stylově hodí k hedvábným poutům Lelo Etherea. Oba kousky se naprosto skvěle doplňují. Jejich cena je sice vyšší, ale když vezmeme v úvahu, že se jedná o hedvábí a pravou broušenou kůži, je asi každému jasné, že si tuto cenu zaslouží.

Hrozně ráda bych byla kritická, ale nejde to. Nenašla jsem žádné nedostatky. Jedná se o naprosto vydařené luxusní zboží, které vám dodá pocit výjimečnosti a rozkoše.

Klady

Zápory

Luxusní balení Cena (subjektivní)
Variabilnost použití
Kvalitní materiál
Krásně dosedne na oči
Vhodné pro muže i ženy
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

Pavlo, vy si možná něco podobného ušijete, klobouk dolů před vaši šikovností. Ovšem já tak šikovná nejsem a rozhodně bych nechtěla ničit tak úžasný materiál, jako je hedvábí, tím, že si doma z něj něco „spíchnu“.

Já jsem šátek na oči dostala spolu s pouty jako dárek a musím říci, že jsem větší radost z žádného dárku snad neměla. I dříve jsem používala hedvábnou šálu (mám poměrně citlivou pokožku, takže si na oči nemůžu dát obyčejný šátek)a i ta šála stála 600 Kč a to na ní nebylo tolik práce jako u Intimy. Takže já osobně si myslím, že cena je k tomuto produktu adekvátní.

Souhlasím s vámi, že pro některé lidi je tato šála zbytečností. Ale ve chvíli, kdy ji použijete jako komplet s poty (a možná i dalšími doplňky od LELO) nebudete vnímat cenu. Je to rozmazlování luxusem. Jako drahé auto…taky ho nepotřebujete, ale chcete ho.

Jedna věc je luxus a druhá naprosto zbytečné vyhazovaní peněz – a u toho je hranice velmi křehká..
My nemáme problém utrácet za hračky pro dospělé..ale zrovna tohle mi přijde jako zbytečné vyhazování peněz..
Ostatně takovou sametku si klidně ušiju sama když se mi teda bude chtít(a za naprosto odlišné náklady)..což nebude,protože i to považuji za zbytečné..

Tak zavazovaní očí je fajn:) Ale myslím,že na to žádná specialita třeba není:)

Souhlasím – oči si můžeme zavázat, šátkem, šálou, punčochami – ale občas je fajn být rozmazlována trochou toho luxusu:) a zrovna LELO hračky a doplňky do toho spadají – minimálně pro mě:)

Spolupracujeme: