Když se řekne sexuální hračka, myslím, že nikdo z vás by si nevybavil bazének. Ostatně my také ne. Ale to je chyba. Kouzlo bazénku je v jeho rozměrech.

Krásně si do něj vlezete i s partnerem a díky jeho rozměrům (187 x 159 cm) se dá krásně rozložit i na postel. Nafouknuté bočnice mají tak 15 cm což znamená, že nejsou nikterak velké. A tak si nepředstavujte, jak si do něj nalijete spoustu vody a budete se koupat v posteli.

Nafukovací bazének Fistit

A proč, že byste měli koupit tento bazének a ne si pořídit nějaký dětský bazének a využít ho stejně? No především je to kvůli rozměrům. Krásně se vejde na postel. A hlavně bočnice nejsou zbytečně velké jako byste měli u klasického bazénku. Navíc ta černá barva nám prostě přijde sexy a krásně se to na postel hodilo. A navíc již v balení najdete lubrikační gel.

Bazének kvůli pouze nafukovacím bočnicím doporučujeme pouze na postel. Dno není nafukovací a tak může být pro někoho dovádění na zemi nepříjemné. Ostatně ani my už nejsme nejmladší a tak bazének na posteli byl pro nás ideální. Na druhou stranu, díky tomu, že nafukujete pouze bočnice, máte nafouknuto poměrně rychle.

VIDEA z rozbalování v redakci

Pumpičkou, nebo ústy

I tak rozhodně použijte nějakou ruční pumpičku. S tou máte nafouknuto poměrně rychle. Nám to většinou trvalo okolo 5 minut. Škoda jen, že nějaká pumpička není již v balení. Bez pumpičky, by se vám snadno mohlo stát, že se zadýcháte ještě před samotnou akcí.

Zjistěte kolik stojí Nafukovací bezének Fist-IT
ZJISTIT CENU

Gel v balení

Co však v balení najdete je lubrikační gel. Ten můžete smíchat s vodou a vytvořit tak až 5 litrů gelu. To je ideální pokud si nechcete do bazénku lít pouze vodu (či jiné tekutiny), ale chcete si váš sex trochu ozvláštnit. Můžu potvrdit, že to je úplně jiný zážitek. Těla o sebe krásně kloužou, vše je krásně kluzké a hladké. A díky nafouknutým bočnicím se nemusíte bát, že bude zaneřáděný celý pokoj.

Když už jsme u zaneřádění pokoje, nezapomeňte si k posteli připravit ručníky, nebo něco čím se utřete. Až se po akci budete chtít jít opláchnout, zjistíte proč:)

Nejen pro olej…

Bazének můžete využít, i pokud chcete v posteli použít jiné tekutiny, nebo cokoliv co by vám mohlo ušpinit vaše oblíbené povlečení. A nemusíte v něm provádět jen sexuální praktiky. Asi si dokážete představit, jak bylo úžasné zpříjemnit si ty nedávné letní vedra doma u televize a „chladit“ se v bazénku. Samozřejmě vody tam moc být nemohlo (asi tak 2-3 cm), ale když nemáte klimatizaci, jste rádi i za tu trochu:)

Klady

Zápory

Rozměry přesně na postel Pumpička není v balení
Rychle nafouknuto Mohlo by být i nafukovací dno
Příjemný materiál a design (zvláštní ale je super mít bazének uvnitř domu)
Gel v balení
Dá se využít i na nesexuální praktiky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: