Díky naší sexblogerské aktivitě na Lascero.cz chceme oživit českou ero-scénu a první vlaštovky v podobě sexblogů už jsou venku. Chceme je vám postupně představit a pomoci jim i tak k dalším a dalším novým čtenářům 🙂 První na řadě je Dark Mína s jejím stejnojmenným blogem Darkmina.cz.

Dark Míno, mohla by ses pro začátek našim čtenářům nějak popsat, aby věděli, kdo jste – ač anonymně?

Už několik let jsem šťastně vdaná, jak už jsem psala, můj manžel je „úchyláček“ jak mu ráda říkám, protože má rád BDSM a já jsem spíš romantička. Mezi mé zájmy patří například četba, jak jste si asi už mohli všimnout, potom ráda hraju PC hry (nejraději RPG), ale s manželem hrajeme i stolní hry a také mám ráda postelové hrátky. Z muziky poslouchám metal a z filmů mám nejradši horory (ale ráda se kouknu i na dobrou detektivku, nejraději mám Sherlocka Holmese a také romantické filmy).

Zapojila jsi se do naší sexblogerské výzvy pod hlavičkou Lascero.cz, proč zrovna teď?

Protože jsem se o ní dozvěděla až teď 🙂

Podle tvých dosavadních článků soudím, že máš v oblibě erotické romány – kolik knih máš připravených v zásobě pro recenze?

Ano, mám ráda erotické romány, ráda je čtu. Teď budu končit se sérií Strážců věčnosti a potom mám v plánu začít se sérií Zrzka, tak se máte na co těšit. 🙂

Kdo je tvůj nejoblíbenější autor románů pro dospělé?

Má nejoblíbenější autorka  románů pro dospělé je právě Alexandra Ivy, která napsala sérii Strážců věčnosti.

Jaký máš názor na (dnes už asi) nejznámější erotický román 50 odstínů šedi?

Knihu jsem nečetla, protože mě to zvlášť nelákalo, ale viděla jsem film a po jeho shlédnutí mě to už tuplem neláká. Celá tahle mánie šla mimo mě.

Máš zkušenosti s BDSM hrátkami?

Ano, díky manželovi. Jedná se především o roli pána a jeho subinky. Spíše si mě partner spoutá a pak mě trápí a to mě dokáže snadno vzrušit. Partner by mě měl za svou subinku nejraději celé dny, mě však stačí pouze ta chvíle. Často by si i rád vyzkoušel opačnou roli, ale na to já moc nejsem.

Používáš erotické hračky? Případně je zkoušíš s partnerem nebo si „hraješ“ sama?

Ano používám erotické hračky. Někdy sama, někdy s manželem, záleží na náladě a také na tom jestli je manžel doma 🙂 Nejčastěji používáme kuklu, pouta, masážní hlavici a různé vibrátory. Vždy záleží na náladě a na volném čase.

Je nějaká hračka, kterou byste v životě chtěla zkusit?

Lákala mě právě vakuová pumpa a také připínák, takže díky Vám je mohu vyzkoušet.

Jaké máte plány s “vakuovou pumpou a také připínákem”?

Ani jednu z těchto hraček jsme dříve neměli. Vakuovou pumpu jsem viděla v nějakém porno filmu a chtěla jsem si zkusit ten pocit, hrozně mě to zajímá. A připínák mi umožní si vyměnit role a chtěla jsem také, aby si partner vyzkoušel pohled z druhé strany. Dokonce i samotná ta představa mě vzrušuje.

A když jsme u toho partnera, máte raději ověřenou klasiku, nebo raději zkoušíte nové věci?

Jak kdy, podle nálady. Já mám možná raději klasiku, ale manžel by nejraději pořád něco zkoušel.

A co by zkoušel? 🙂

Od různých druhů bondáží po různé praktiky a hračky. Například by rád zkusil vakuovou postel, vyzkoušel elektrosex nebo návštěvu nějakého BDSM studia. On by zkrátka zkusil téměř všechno. 🙂

A co erotické představy a sny – máš nějaké, se kterými by ses s našimi čtenáři podělila?

Asi tak jako každému, ale nemyslím, že by bylo se s čím chlubit. Když jsem byla mladší, tak mě lákalo to zkusit s holkou, ale pořád jsem si říkala s jakou, nemohla jsem se rozhodnout. Nakonec z toho sešlo a skončilo to jen u pusy. No a teď se mi líbí být někým ovládaná, podřízená mu.

Manžel rád experimentuje a zkouší něco nového. Také jsme přemýšleli, že vyzkoušíme trojku, ale musím říct, že jsem z toho nakonec vycouvala, protože jsem celkem stydlivá. Ale to neznamená, že když to nemůže být v reálu, že nemůžeme mít sny a představy. 🙂

Už jsi byla na některých českých nebo zahraničních erotických akcí? Veletrhy, festivaly, …?

Před dvěma roky jsme byli s manželem v Praze na Fetish weekendu. Ale od té doby jsme nebyli nikde, protože nám to nevyšlo. Ale rádi bychom někam vyrazili.

Jaké akce bys případně našim čtenářům doporučila?

Nevím, jaké bych teď mohla doporučit.

Kde čerpáš inspiraci pro svůj blog?

Kde se dá 🙂 největší inspirací je manžel.

Jaké typy článků chceš na svém blogu připravovat? Budeš se držet jenom recenzí erotických románů nebo máš v plánu i jiné články?

Chtěla bych psát recenze na erotické romány, ale třeba i na filmy nebo stolní hry. Někdy i třeba něco co mě zaujme. A ráda bych zapojila i manžela do psaní.

[no_toc]

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Díky za tip – určitě budu sledovat jak vás, tak novou sexblogerku :)))

Spolupracujeme: