Tímto rozhovorem otevíráme nové téma, které už nějaký pátek rezonuje nejenom s erotickým světem. A to jsou nové platformy OnlyFans/Patreon a další, které umožňují každému sdílet svůj autorský obsah a dostávat za to jednorázově, či pravidelně peníze od svých fanoušků. A i v Česku je toto odměňování amatérských provokativních aktérů dost na vzestupu, proto jsme mu věnovali celý seriál rozhovorů s jednotlivými z nich.

A začínáme s Nevinnou Brunetkou – na Twitteru7 522 sledujících, na OnlyFans 2 800 srdíček (v době psaní rozhovoru). Aktualizace k březnu 22 – NevinnaB pro nás testuje pomůcky.

Kapitoly

Zdravíme Nevinná brunetko, můžete se našim čtenářům nějak stručně představit?

Jsem třiadvacetiletá holka původně z Brna co se před třemi lety přestěhovala do Královéhradeckého kraje. Odjakživa jsem velký velký sběratel knih, ale peněz je málo tak na své knihovně stále pracuji a vždycky budu. Miluji focení, ať už jde o portréty, scenérie nebo dětské akce, pokaždé když mám příležitost vzít někomu foťák z ruky neváhám.

Jak dlouho už se tvorbě erotického/provokativního obsahu pro fanoušky věnujete?

Pro fanoušky to bude rok a půl. A stejně tak dlouho existuje Nevinná Brunetka.

Kde jste vzala inspiraci pro své erotické povídky? Ty publikoval náš sesterský projekt Eromag.cz…

Zrovna tyhle dvě povídky (Co kdyby? a Po měsíci) jsou inspirované tím, co se doopravdy stalo. Je možné, že jsou pro čtenáře trošku upravené, ale jinak jsou podle skutečných událostí. Jiné povídky, které jsou, většinou nedodělané, schované v šuplíku, jsou výplodem mojí fantazie, a nebo jsou to přepsané scény z různých filmů.

Jaká byla vaše prvotní motivace začít s provokujícím/erotickým profilem?

Vždycky jsem ráda provokovala, měla jsem i kamaráda, který mě v tom abych si tenhle profil založila, podporoval a doteď mě sleduje.

Největším důvodem, ale asi bude to, že jsem chtěla si s někým psát a posílat fotky, provokovat, když můj tehdejší partner ignoroval veškeré pokusy.

Kde jste prvně našla informaci o možnosti fanouškovské podpoře autorek skrze OnlyFans/Patreon a podobných platforem?

S Onlyfans jsem se úplně poprvé setkala na Instagramovém profilu Skye Blue a tehdy jsem o tom začala uvažovat, peníze navíc se vždycky hodí.

Jak vybíráte ty správně svůdné fotky pro Twitter a OnlyFans?

Když fotky tvořím tak se snažím udělat nějaké řekněme cenzurované, které půjdou na Twitter a k tomu fotky necenzurované, které půjdou na Onlyfans. Pokud dělám fotky narychlo, nebo je to třeba fotka, kterou jsem poslala jednomu z kamarádů, tak ji jednoduše cenzuruji nějakým obrázkem.

Máte na OnlyFans nějaké klíčové fanoušky, kteří vám pravidelně platí?

Ano mám a jsem za ně hrozně vděčná. Jsem vděčná za všechny svoje fanoušky, ale za lidi, kteří si zaplatí předplatné a netlačí na mě, abych přidávala fotky, když nemám inspiraci na tvoření, ti si zaslouží speciální odměnu.

Vytváříte pro své sledující nějaké speciální obsah? Různé kostýmky, místa, pomůcky?

Snažím se, aby obsah byl speciální, ale je pro mě jako plus size osobu hodně těžké najít převleky, které by nestály půl mého měsíčního příjmu. S místem jsem opravdu omezená na byt, ale už jsem fotila i venku. I v práci. A co se týče pomůcek těch mám dost a snažím se je k focení využívat, co nejvíc to jde.

Mají nějaké konkrétní pomůcky největší úspěch, že s nimi opakujete focení/točení?

Rozhodně hodně oblíbené jsou vibrátory a dildo… Jinak většinou fotím fotky v prádle nebo bez.

Dá se tímto způsobem sebeprezentace uživit?

Vím o několika děvčatech, co se tímto uživit dokážou, já sama jsem do tohoto stádia ještě nedospěla.

Setkala jste se někdy s negativní reakcí vašich fanoušků/sledujících?

Myslím, že se jako odpověď na tuhle otázku se můžete zkusit podívat do komentářů pod mými fotkami. V soukromých zprávách mi bylo několikrát řečeno, že jsem prostitutka, když nechci poslat fotku jen tak zadarmo, ale to je asi riziko povolání, zvlášť pro ženu, která má kila navíc.

S tím obsahem zadarmo se budou setkávat nejspíše všechny aktérky kolem OnlyFans a dalších platforem, z toho si nic dělat nemusíte.

Jaký byl nejzvláštnější požadavek/přání od vašich fanoušků?

Páni… no to bude asi ve chvíli, kdy mě někdo požádal o to, abych mu poslala fotku své toalety potom, co jsem ji použila.

Přesahuje vaš provokativní tvorba někdy do reálného světa? Například do setkání s vašimi fanoušky?

Se svými fanoušky se moc nesetkávám, hlavním důvodem bude i to, že jsem tohle celé začala pár měsíců předtím, než vypukla pandemie. Ale i, kdyby ta tady nebyla, tak si dávám velký pozor, s kým se vidím a s kým ne. Dohromady jsem se setkala se dvěma fanoušky. Jednoho můžete potkat na některých mých fotografiích…

Jak takové setkání vlastně probíhalo? Znali jste se už předem?

Nedokážu se setkat s někým, u koho vím, že mu jde jen o jedno, takže dá se říct, že ano. Musela jsem vědět, že ten člověk ví co od toho setkání čekat. A že mě se nic nestane. Jednoho kamaráda jsem si pozvala domů, abych tam nebyla sama. A s tím druhým jsem prostě zašla na kafe.

Kolik vám zabere času vymýšlení obsahu pro OF a následná realizace?

To je různé. Někdy mi to trvá pár minut a jindy nemám inspiraci víc jak dva měsíce (například teď).

Pokud se stane, že delší dobu nevím co nafotit, snažím se aspoň o to, abych svým odběratelům poslala sem tam fotku, co jsem třeba narychlo vyfotila.

Vytváříte i obsah na míru jednotlivým fanouškům?

Určitě bych vytvářela, kdyby o to byl zájem, ale málokdo si řekne o fotku speciálně pro sebe. Poslední co jsem dostala, byla fotografie celé postavy.

Fotky/videa vytváříte vždy sama, nebo vám s nimi někdo pomáhá?

Obsah tvořím většinou sama, jsou fotky, které nejsou foceny mojí rukou, ale nikdy jsem se nenechala fotit profesionálním fotografem, i když o tom už dlouho přemýšlím.

Když se vrátíme k vašim účtům, jaký příspěvek měl u vašich sledujících největší úspěch?

Tohle je pro mě dost těžké odpovědět, protože se na čísla u příspěvků nedívám. Nevidím, kolika lidem se to líbí, nevnímám to. Ani na Onlyfans ani na Twitteru.

Vzhledem k tetování – nebojíte se, že vás někdo z vašeho okolí pozná?

To je věc, které se nikdy nepřestanu bát, ale snažím se jakékoliv známky tetování vyretušovat pryč, spolu s vadami na kůži, se kterými se nedá nic dělat.

My jsme magazín věnující se primárně testům erotických hraček – co vlastně vy a právě dospělácké pomůcky?

Já mám vedle gauče svoji krabici s dospěláckými hračkami a stále se snažím přijít na to, čím ještě svoji kolekci doplnit.

Jaké máte vyhlédnuté pomůcky, které byste si chtěla jednou koupit?

Určitě se chystám pořídit si lana na svazování a mým snem je pořídit si vibrační vajíčko na dálkové ovládání.

Máte nějaké nejoblíbenější, které vás stále baví?

V tuhle chvíli je moje nejoblíbenější kombinace Satisfyeru a vibrátoru nebo dilda. Toho se nemůžu dostatečně nabažit.

A naopak některé, které vás nenadchly?

V tomhle asi musím říct, že venušiny kuličky. Zkoušela jsem je několikrát a ano bylo to vzrušující, ale nebylo to něco, z čeho bych skákala radostí… a pak mi byly ukradeny.

Je něco ze sexu, co by vás lákalo ve fantaziích?

Já už jsem měla to štěstí hodně svých fantazií prožít, ale na úplném vrcholu seznamu jsou orgie, pak se tam najde určitě scéna s domem a rozhodně si chci užít sex s ženou.

Zapojíte i něco z toho do svého OF účtu, nebo to bude čistě osobní zážitek?

Pokud to půjde proč ne… snažím se mít zajímavý obsah.

A teď spíše nějaké otázky na tělo…

A jéje, mám se bát?

Když se díváme na vaše fotky na Twitteru, budete spíše submisivnější? Vzhledem k fotkám obojku, výpraskům rákoskou/plácačkou, …

Ráda bych řekla, že jsem switch, ale jsem hodně submisivní a nejde jen o to, abych byla od někoho potrestaná. Jde taky o to, abych předala kontrolu někomu, komu věřím (což značí ten obojek).

Zkoušela jste někdy situaci otočit, abyste vy byla dominantní?

Zkoušela, dokonce několikrát. Otočit to dokážu, nejsem v tom nijak dobrá, ale s troškou tréninku bych se mohla zlepšit.

Asi každý si všiml vašich předností – jakou mají velikost?

Hahahaha. Tak tuhle otázku jsem čekala mezi prvními a ne až tady na konci. Moje velikost je 80J.

A po kom to mám? Hrozně ráda říkám, že mám prsa po tátovi, ale správně to je že mám prsa do tátovy rodiny. I když teda všem ženám v mé rodině prsa narostla až po kojení.

Děkuji za náš dlouhý rozhovor a přeji, ať se vám i nadále daří!

[no_toc]

Spolupracujeme: