Od letošních Oscarů se tzv. „selfie“ stala celosvětovým hitem a dělá to úplně každý, ač se to dělalo už před Oscary. Řeč je o focení sebe sama pomocí fotoaparátu nebo mobilního telefonu, dnes už i pomocí tabletu. Někteří ze selfie vylučují focení „pomocí“ zrcadla, kdy fotoaparátem směřujeme na zrcadlo, které nás zachycuje, jiní to zase k selfie počítají. Oblíbené se takto fotit je zvláště u mladistvých, a sice v koupelně s toaletní mísou.

Velmi odvážné akty – erotické co provokují

Selfie ovšem nevolí pouze ti, kteří nemají, kdo by je zrovna teď vyfotil u Eiffelovky, protože selfie může být i velmi intimní věc. Zvláště v případech, kdy jste s partnerem v delším fyzickém odloučení od sebe a provozujete například večerní sex po telefonu, kdy taková MMS může být velmi účelná a inspirující, anebo takovou MMS prostě volte jen, když chcete partnera vykolejit z pracovního stresu, protože nic není zábavnějšího než touhou bezradný muž…

Jak na focení erotických fotek?

Dobré by bylo usmyslet se, jak moc erotická, popřípadě porno selfie fotografie by to měla být…

  1. Nacvičit si podle toho před zrcadlem sexy pohledy a polohy, ať víte, jestli na to vůbec máte…
  2. Pročesat šatník, šuplíky a obchody s potřebnými rekvizitami…
  3. Myslet i na případné rekvizity v prostoru a na prostor samotný. Důležitá je volba místnosti, koupelnám s toaletní místností, růžovým pokojům s plakáty celebrit z Bravíček a plyšáky nebo pokojům s postýlkou pro miminka, se rozhodně vyhněte!
  4. Ujistěte se, že disponujete funkčním fotoaparátem, že v něm nebo v mobilu máte nabitou baterku a dostatek místa na paměťové kartě…
  5. Ujistěte se, že nemáte rodiče nebo děti doma…
  6. V tomto bodě přichází na řadu samotná údržba sebe sama. Teď je ten správný čas navštívit koupelnu, provést si rozsáhlou depilaci a epilaci. Zvolte si vhodný a decentní styl líčení, úplně jako lehká holka vypadat nemusíte, o to se celkem kvalitně postará váš výraz nebo obnažené přirození.
  7. Přichází na řadu samotný „akt“. Počítejte ale s tím, že napoprvé se to hned nepovede, že pravděpodobně vyprodukujete i stovku fotek, z nichž se jen jediná bude líbit vašemu kritickému oku. Myslete také na dostatečné nastavení rozlišení fotografie a na její kvalitu (případné použití blesku). No, a pokud disponujete uhry v rozpuku nebo krvavými šrámy ze zásahu žiletky při holení, budete muset ještě nechat fotografii před „prezentací“ vašemu milému, projít photo editorem.
  8. Rozhodně si zkontrolujte, komu výslednou fotografii posíláte a dejte si pozor na hromadné nastavení příjemců! V opačném případě budete v únoru zasypány valentýnkami a na Facebooku budete propíraná i mezi rabíny!
  9. CVAK!

Inspirujte se od těch nejlepších

Nemusíte znovu vymýšlet kolo – přečtěte si naše vyčerpávající rozhovory (i s fotkami) předních českých fotografů aktů a erotických snímků: Michal Sütö, Michal Rejzek a Petr Jedinák.

Jak se fotíte v soukromí vy?

Jak se fotíte pro svého partnera (či do třeba erotických seznamek) vy? Máte nějaké ověřené postupy, techniku, nápady? Nebo používáte služby nějakých profesionálů, kteří vám připraví focení erotických aktů dle vašeho přání? Pochlubte se nám v komentářích 🙂

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: