Nesmrtelné sexy podvazky nejen z lepší společnosti jako součást dámského prádla slouží k udržení punčochy (především padajících „nadkolenek“) na nohou.

Podvazek a punčochy

Je to jakýsi gumový kroužek (někdy i s krajkou), obepínající nohu, a zároveň přetažený přes část punčochy na stehně. Podvazky lze korigovat co do potřebné délky řemínků i obvodu zdobného pásu (držícího řemínky), upevněného kolem boků ženy.

Hojně užívané jsou podvazkové pásy v kombinaci s korzetem, jedná se o opravdu smyslnou kombinaci

Podvazek jako erotický symbol

V dobách podvazků nebylo běžné sledovat odhalené ženské nohy v minisukních. Pokud tedy vykoukl dívce či ženě z pod sukně podvazek, vzbudila tím u pánů minimálně pozornost, u mnohých i erotické touhy. Ztvárnění podvazků zdobených krajku navíc působilo velmi esteticky, noha takto ozdobená u mužů právem vyvolávala hříšné představy.

Zjistěte kolik stojí tyto svůdné doplňky
ZJISTIT CENU

Velkou zásluhu o erotické zabarvení podvazku měly kankánové tanečnice, které pod zvednutými sukněmi při tanci podvazky odvážně ukazovaly. Později byl podvazek vylepšen podvazkovým pásem. Ten byl opatřen minimálně čtyřmi tahy se sponou, do které se uchycoval lem punčochy. Toto spojení bylo pevnější, ale zároveň neztratilo nic z erotické přitažlivosti.

Barevná symbolika podvazku

Podle tradice by měla nevěsta při svatbě mít na sobě modrý podvazek nebo podvazkový pás.

Modrá barva na podvazku symbolizuje čistotu a nevinnost nevěsty.

Podvazky v erotických hrátkách

Podvazky jsou doplněk pro erotické hrátky primárně estetický. Ladná nožka v punčoše a podvazku nenechá chladným žádného muže. Zajímavým zpestřením může být svlékání podvazku bez pomoci rukou, zuby. Podvazky se dají uplatnit i při hře na fanty.

Podvazky ve svých převlecích často využívají transvestité místo běžných punčoch. I oni propadli estetické dokonalosti tohoto oděvního doplňku. Krása krajky je zkrátka univerzální a stále oblíbená.

I se svatbou neuděláte škodu..

S podvazky se spojuje jeden ze svatebních zvyků – nevěsta by měla mít na noze modrý podvazek jako znamení nevinnosti (odvozeno od sv. panny Marie).

Klady

Zápory

Klasické i plus size (XXL) velikosti Musí perfektně padnout
Svůdný doplněk pro každou ženu
Variace pro připnutí na punčošky
Krajkové, průsvitné, latexové = hodně druhů
Dají se nosit i samotné pro striptýz
Často i v kombinaci s korzetem a tangy
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Sexshop51.cz Růžovýslon.cz Flagranti.cz

Spolupracujeme: