Rukavice Sensual Deprivation jsou dle výrobce skvělým doplňkem pro role play (hraní na role) – ideálně dogplay, neboli na pejska a jeho pána. Ale poslouží i jako trest pro neposlušnou subinku, která stále nechápe kde je její pravé místo. V takovém scénáři omezení jejího hmatu je hodně intenzivní = bez vyzkoušení bychom ani nevěřili jak. Je to nezvyk nemít „hmat“.

Materiál rukavic

Jsou vyrobené z polyuretanu, což je materiál, který v tomto použití označíme jako koženku. Oproti reálné kůži je povrch citelně jemný a měkoučký na dotek – takže po nasazení (překvapivě když jde o BDSM proprietu) se budete cítit pohodlně.

Upevňovací pásek – přesně stáhne

Rozhodně oceňujeme stahovací pásek s volitelným zámkem na zápěstí. Pásek dokáže udržet rukavice na místě i při delším nošení. V našem případě i 2 hodiny – a ano byla to dlouhá a náročná seance.

Tedy pro subíka, ten posloužil mimo jiné i jako stoleček pro odložení nohou Paní. Ale ani nevěděl, co se dělo, protože jsme ho zkombinovali s naší dřívější testovanou deprivační maskou – taktéž z koženky.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Voděodolnost

Díky použitému materiálu se o něm nemusíte vyloženě extra starat = oproti reálné kůži, která by pro tohle použití byla spíše nevhodným materiálem. Tuhle černou polstrovanou koženku vyčistíte pomocí vlhkého hadříku nebo dezinfekčního ubrousku. Žádné náročnosti zde nečekejte.

Obecněji o omezení smyslů

Níže si představíme celý pojem deprivace, protože jsme se mu (překvapivě) na Lascivní.cz moc nevěnovali.

Smyslová deprivace je technika, při které se omezuje nebo úplně zakazuje přístup k určitým smyslům. Tato metoda se často využívá v rámci BDSM, aby se dosáhlo většího vzrušení, většího napětí a většího prožitku.

V BDSM se smyslová deprivace může využívat třeba takovými způsoby:

  • Závojem přes oči: Submisivní partner bude mít oči zakryté, takže nebude vědět, co se kolem něj děje a bude tak více citlivý na doteky.
  • Sluchová deprivace: Submisivní partner bude mít na uších sluchátka nebo bude být zahalený do hlučného prostředí, takže nebude schopen slyšet, co se kolem něj děje.
  • Deprivace vědomí: Submisivní partner bude vystaven silným podnětům, které mu způsobí, že se dostane do transu, v takovém stavu bývá více citlivý na bolest a vzrušení.
  • Výpadek chuti a čichu: Může se využít k tomu, že submisivní partner bude krmen nebo pít z neznámých nádob, nebo bude muset ochutnat neznámé jídlo.
Zjistěte kolik stojí Koženkové rukavice Sensual Deprivation
ZJISTIT CENU

Je důležité, aby bylo dosaženo vzájemné dohody a komunikace mezi oběma partnery, aby se zajistilo bezpečí a respektování limitů a preference – takže safeword domluvte předem = a i nějaký co lze udělat i bez hlasu. Smyslová deprivace může být intenzivní zážitek, ale může také být nebezpečná, pokud se neprovádí správně.

Konkrétní použití kožených rukavic pro otroka

Už jsem psala výše – subík potřeboval srovnat, takže si s v nich užil pár hodin. Stahovací pásek je dobře držel na místě a rozhodně bez vnější pomoci si je nemohl sundat. Zajistí to také zámečky, které se dají provléknout očky a zajistit.

Jsou narovinu takové ty dětské – zde poslouží, protože jak je subík bezmocný v rukavících, tak nemá šanci nic uchopit = a tedy se ani dostat ven – je to zajímavá alternativa k poutům. Bez vašeho rozhodnutí musí prostě trpět a vydržet vše, co jste si vymyslela. A že toho bylo:P

Pro mého subíka jsou totiž dva největší trest: nic nedělání / nevšímání si – a výprask. Takže si umíte představit, že jsem začala rákoskou na jeho tlapkách, přes holeně a stehna až na prdelku, kterou fakt miluju.

Je pěkně vycvičená, takže jednotlivé rány rozhodně cítí.

A pěkně se u toho kroutí. Tentokrát jsem si stěžování moc neužila, v deprivační kožené masce toho moc nevyprodukuje za zvuky. Jen nějaké mručení, ale to mě nezajímalo…

Takže prdelka ho rozhodně pálila po výprasku (zasloužil si, protože byl drzý) a já jsem si něj už jen udělala otoman. Na moje bolavé nožky z mé běhavé práce.

A on musel jen držet. Já si v klidu prohlížela Instagram, podívala se na nový díl Jak se staví sex room (na Netflixu = doporučuji) a vybrala si nové botičky, které mi moje čubka brzy koupí.

Klady

Zápory

Měkkost povrchu Spíše sranda zámek, než reálný
Jednoduchá péče Pocení
Opravdu omezí hmat
I na hodinové nošení
Zámek a klíčky v balení
Luxusní vzhled - prošívaná „kůže“
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Ahoj,

rád bych se zeptal, jaké jsou nejlepší způsoby, jak zajistit souhlas a komunikaci během BDSM session?

Předem děkuji.

Ahoj Pavle,

zajištění souhlasu a komunikace během BDSM sezení je klíčové pro bezpečnost a pohodlí obou partnerů.

Několik tipů pro zajištění souhlasu a komunikace zahrnuje:

Otevřená a upřímná diskuze o hranicích, preferencích a očekáváních před začátkem.
Domluva na bezpečnostním slově nebo gestu, které mohou být použity kdykoli během hrátek, pokud se jeden z partnerů cítí nepohodlně nebo ohroženě.
Pravidelné kontroly během hrátek, kde se zeptáte svého partnera, jak se cítí, zda je něco, co by chtěli změnit nebo zastavit.
Poskytnutí prostoru pro uklidnění a zpětnou vazbu po akci, kde mohou oba partneři sdílet své pocity a zkušenosti.

Wow, asi bych se bál nechat se do toho zamknou t, když vidím že ses to jen tak nedostaneš. Ale chápu že to je přesně ten rajc, co v tom budete hledat. Díky za tip ale tohle asi přenechám ostatním :-)))

V pořádku, nemusí to být pro každého – je to alternativnější kousek, ale v praxi hodně rajcovní. :)) Jiným způsobem jsme ještě ty hmatové smysly neošálily.

Spolupracujeme: