Chtěli jste si někdy hrát s dominancí a submisivitou a přirozeně vás odpuzuje klasická černá výbava? Hledáte luxusní kousek, který oživí vaše ložnicové hrátky? Pak jsou tato pouta to pravé pro vás.

Balení

Balení celkově působí velice elegantně a luxusně, tedy vhodně i jako dárek. Nemusíte si tedy dělat starost s balením – je to decentní kousek na první pohled. A po otevření na vás čeká pravý poklad.

Na pohled i pohmat krásně zpracovaná pouta, která přímo vyzývají k použití.

Zalíbení v nich najde patrně každý, komu nevadí růžová barva. Kůže, ze které jsou vyrobené, nejen krásně voní, ale je také na pohmat velice příjemná.

Líbí se mi i zarovnání všech hran, vše lícuje, drží festovně jak má. Moc pěkná dílenská práce = nečekám, že nevydrží méně, než další výročí. 🙂 Jak vaše, tak samotného slona (a jeho subznačky Sexy Elephant) = mimochodem gratulujeme k výročí! Všem zúčastněným stranám.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Pár čísel

  • maximální průměr 26 cm,
  • minimální průměr 14 cm,
  • délka řetízku s karabinkami 13 cm,
  • šířka řemene pout 5 cm,
  • a váha 180 g.
Zjistěte kolik stojí Kožená pouta na ruce Růžový Slon
ZJISTIT CENU

Jak vidíte na parametrech, pouta mají dostatek oček a délky, aby poskytly omezení nejen pro menší zápěstí, ale i pro ty větší. S menšími kotníky by mohly zvládnout snad i je. Co myslíte vy? Seděly by i vašim nožkám?

Velikosti

Velikost si můžete nastavit dle svého, utáhnout více či méně, přesně dle chuti. Karabinky můžete připnout buď jen k sobě nebo k jakémukoliv kroužku.

Kam ho/ji připoutat?

Nebo jak sami tušíte, nemusíte svůj milovaný protějšek poutat jen samotného – ale můžete ho díky řetízku a karabince připevnit i k pelestím postele, či jinému vhodnému nábytku – nabízí se židle pro výslech?

Ve fantaziích se meze nekladou.

Nebo koupelnový žebřík na sušení ručníků? Nebo máte jiné nápady jako topení? Ale pozor aby si sousedé nestěžovali na hlasité výkřiky a rány = asi byste je měli zkombinovat s roubíkem. Co myslíte vy?

Hodnocení ve zkratce

Pouta se stávají jedním z nejoblíbenějších prvků naší domácnosti a myslím, že nás jen tak neomrzí. Zpracování skvělé, zajímavá barevná kombinace, dostatek oček na utáhnutí, karabinky = ideální kousek nejen pro začátečníky v BDSM, ale tohle ocení i další nemilovníci vanilky. 🙂 Doporučujeme společně:

Klady

Zápory

Příjemný materiál Není očko na přidání zámku
Nastavitelná velikost
Hezké zpracování lan
Uvolnitelné karabinky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Dobrý den,
rád bych se zeptal, jaké jsou některé techniky, které mohu použít k předání bolesti a potěšení během setkávání s mojí novou subinkou? :)) Známe se déle, ale až teď více skrze její submisivitu.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den Jiří, některé techniky, které mohou být použity k předání bolesti a potěšení během vašich sezení, zahrnují:

Spanking: Použití rukou, pádla nebo jiných nástrojů k pohlazení nebo poklepání na různé části těla, jako jsou hýždě, stehna nebo prsa.
Svazování a omezení pohybu: Použití provazů, pout, svazovací pásky nebo jiných nástrojů k omezení pohybu partnera.
Ovládání smyslů: Zahrnuje zaslepení, uškrcení nebo použití zvukových sluchátek k omezení partnerových smyslů a zvýšení citlivosti na dotek.
Teplo a chlad: Použití teplých a studených objektů, jako jsou svíčky nebo led, k stimulaci pokožky a vytvoření kontrastu mezi bolestí a potěšením.
Elektrostimulace: Použití elektrických impulsů k stimulaci nervových zakončení a vyvolání bolesti nebo potěšení.
Klipování a svorky: Aplikace klipů, svorek nebo jiných stlačujících nástrojů na citlivé oblasti těla, jako jsou bradavky, pysky nebo varlata.

Před zahájením jakékoliv techniky se ujistěte, že jste se s partnerem domluvili na hranicích, pravidlech a bezpečnostním slově – safewordu.

Moc pěkná limitka, docela decentní kombo růžové a bílé, je to příjemná změna oproti tomu black and red kombu, co tlačili dříve. Je to oboje sice česká firma, ale i tak je příjemná nějaká změna, byť jsem trošku úchyl na grafické sladění, takže bych musel mít od nich celý setík, takže E s obojkem vodítkem a dalšími popruhy aby to ladilo a měl jsem klidnou hlavu :))

Souhlas, děkujeme – povedla se – a určitě vydrží i na delší roky… 🙂

Spolupracujeme: