Pouta – radostné chvilky či strach? Pro znalce je to denní chleba, který používají při každých hrátkách. Doma několik pout mám tak vím, jak s nimi zacházet, abych si užila radostný pocit. O korkových poutech jsem slyšela poprvé a zajímalo mě jaký budou na dotek. Můžu již nyní napsat, že mě velmi mile překvapily.

První pohled

Pouta přišla v ekologické krabici, která se snadněji rozloží a pouta jsou 100% přírodní, tak potěší nejen veganské nadšence, ale i lidi kterým záleží na přírodě.

V krabičce se nacházela pouta samotná, ale v tomto případě promineme absenci obalu na uskladnění, protože jsou tak šetrnější k přírodě. Pořízením bavlněného pytlíku bude vše vyřešené.

Pár čísel

  • Minimální obvod pout: 12 cm
  • Maximální obvod pout: 26 cm
  • Délka řetízku s karabinou: 23 cm
  • Hmotnost: 220 g
Zjistěte kolik stojí Korková pouta Vegan Fetish
ZJISTIT CENU

VIDEO z rozbalování v redakci:

Provedení

Po vybalení byla cítit typická korková vůně, která mě učarovala a nutně jsem ji musela inhalovat. Podšívka pout je vyrobena ze 100% polyesteru.

Korek doplňuje decentní zlatý řetízek.

Působí to velmi honosně a dodává to ještě větší šmrnc.

Použití v praxi

První použití těchto pout bylo velmi snadné a zkušené. Při škádlení jsme zavěsili zamčené pouta na další řemínek okolo postele. Při předehře, kdy partnerovi svážete ruce a může se pouze koukat na to, jak se děláte, mu přímo potečou sliny z úst (ale to vyřeší ledasjaký roubík), jak to nebude moct vydržet.

Celkové zhodnocení

S hračkou jsem velmi spokojená, na dotek je příjemná a nikde neškrtí. Materiál se snadno omyje vlhčeným hadříkem, ale asi bych nedoporučila na to cokoliv vylít, jelikož je to korek a z toho to nedostanete.

Ale nápad je to moc pěkný, zpracování také – a svou cílovku si to najde. Ale abych byla pintlich, bylo by super mít celou sadu – pouta na zápěstí, obojek, pouta na kotníky, ať je to kompletní sada.

Klady

Zápory

Jemné na dotek Horší otevírání pout při rozepínání
Nastavitelná velikost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Asi úplně nedocením ten Vegan efekt, ale vzhledově to moc povedený kousek. Kdyby chtěl vědět recenze za rok, jestli ten korek nebude opadávat, že se ošoupal.

Děkujeme – dobrý postřeh, zkusíme na to pamatovat a kontraktovat testerku po roce, jak vypdají pouta i nadále. :)) Věříme, že vydrží, ač co víme, rozhodně je v akci nešetří…

Spolupracujeme: