Na rovinu, tohle je kousek, který jsme si chtěli s mojí Paní koupit už delší dobu. Nápad na něco takového vznikl z našeho tajného messengerového psaní, kdy mě lákalo si nechat nastříkat (ať už moje či cizí) sperma do úst a zamezit jeho vyplivnutí.

Byť by bylo jasné, že kdybych ho odmítl, tak bych byl tak sesekaný rákoskou, že už bych si to nikdy už nedovolil.

Ale ten rajc být zašpuntovaný a vystříkaný do mě byl hodně intenzivní.

Jen pro piss?

Píšeme to, protože je tenhle roubík se zátkou primárně stavěný na pissing – tak je i promovaný, ale to není praktika, která by nás nějak lákala. Takže my jsme ho chtěli použít také na tekutinu, jen trochu speciálnější:)

Jen silikon a trochu kovu

Celkově je to plně silikonový roubík – se sexy vyšpulenou pusinou mimochodem. Takže jak samotné O do úst, tak i zátka/špunt pro zavření přístupu, i samotné pásky kolem hlavy jsou ze silikonu.

Neboli lehce drhnou, ale jsou zase perfektně omyvatelné a lehce vyvařitelné ve vodě = a tedy perfektně dezinfikovatelné.

Což v tématu kolem močení/stříkání je opravdu klíčová vlastnost:)

VIDEO z redakčního testování

Utažení

Utažení je zde klasicky na jednotlivá předem vyražená očka, když by nestačily, dá se poměrně jednoduše raznicí či ostřejším předmětem udělat další doprovodná. Rozhodně ale mě, jako dospělému muži stačily ty otvory od výrobce.

Pár čísel

  • 68 cm délka pásku
  • 50-62 cm obvod
  • 13 otvorů pro zapínání
  • 5 cm průměr roubíku
  • 3.6 vnitřní průměr

Nasazení

Při nasazení je hodně zajímavý tvar samotného roubíku = jako nafouknuté rty, a taky je vám hezky vyšpulí a roztáhne. Abyste roubík nedokázali vcelku vyplivnout, musíte ho prostě silně přitáhnout. Ale na to si už s vaším protějškem (dobrovolným či nikoliv) přijdete sami.

Zjistěte kolik stojí Roubík pro pissing Scandal Stopper Gag
ZJISTIT CENU

Dá se používat i samotně otevřený bez špuntu, ale ten je zde právě nejzajímavějším prvkem, protože jinak takových rtíkových roubíků do ůst je na trhu více. Jsou hodně oblíbené u feminizace / sissy čubiček, protože u nich je žádoucí, aby měly výrazné rtíky

Ty roubíky mají typicky růžovou barvu alá barbie rtěnka.

Zašpuntovaná hračka

U špuntu jsem se bál, jestli nebude se dát vyplivnout/vytlačit – když ho Paní zasunula, bylo mi jasné, že to zas tak jednoduché nebude. Máte šanci to udělat jedině jazykem, ale upřímně = je to opravdu fuška.

A taky víte, že dostanete trest = a ne vždy bude vítaný, když porušujete pravidla.

Když už ho máte nasazený a dovnitř dostanete potřebnou dávku čehokoliv, tak rozhodně vám znepříjemní vyplivnutí. Mimoto, jazykem byste ho vytlačili možná jednou, ale je to beze srandy tak náročné, že podruhé už na to sílu nebudete mít.

Jeden prst stačí, aby zastavil vše

A stačí, aby na zátce měla Paní jen jeden prstík, a nemáte šanci – budete muset spolknout vše, co pro vás připravila – nebo její Bull / Alphamale? Kdoví, do jakých situací se díky tomuhle kousku dostanete.

Alternativně jsme zkoušeli realizovat dřívější fantazie o zmrazování mého sperma v ledítku (pro představu je růžové a jednotlivé kousky mají tvary penisů) – a právě nutnost je mít v puse, dokud neroztají a pak až polknout.

Viz screeny z naší komunikace někde v téhle recenzi (o pár řádků níže).

Je to takový první pokus, jestli to pro vás bude zajímavé nahlédnout pod pokličku.

Intimní zprávy z testování s čubinou (18+)

Dá se to ještě posouvat

Takovéhle „štěstí“ jsem upřímně ještě neměl, ač je to jedna z fantazií, se kterou si v rámci tajných zpráv pohráváme, a Paní mě tím čas od času dráždí, když jsem v práci. A třeba i ví, že jsem zamčený, takže vzrušení z té představy mě dost zabolí. A to miluje.

Poloha na gauči

Jedna z poloh, která byla ponižující, byla na gauči, kdy jsem byl zády opřený o stěnu/bočnici gauče, hlavou tedy dolů, zápěstí připoutaná ke kotníkům a ONA mě pomalu, ale s jasným cílem vyhonila = samozřejmě ten výstřik jasně nasměrovala do otevřené pusiny.

A když už nic ani nekapalo, tak ji pěkně zašpuntovala a nechala mě vše poníženě zpracovat.

V nějaké rovině by se dal tenhle Sancal Silicone Stopper Gag (oficiálně se tedy tenhle typ roubíku jmenuje Stopper, neboli Brzdič / Zastavovač = dobrý point), použít i pro breatheplay, neboli hrátky s dechem.

Není ale 100 % těsnící po hraně, takže zhorší dýchání, ale při zašpuntování určitě neznemožní.

Ale s kolíčkem na prádlo na nose, … to už bude náročnější na rovinu.

Klady

Zápory

Celo silikonové zpracování Lze vytlačit s velkým úsilím špunt
Lehce čistitelné a dezinfikovatelné
Dobře upravitelná délka roubíku
Dá se používat i bez špuntu
Pro piss, sperma a lehce hrátky s dýcháním
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Vibrátory.net Sexshopp.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Na piss je toho roubíku škoda, opravdu ideální na bukkake, takže všichni řadě, nastříkat, a zasšpuntovat, a děvče snaž se.

Pěkné doplnění, děkujeme za komentář. :)) Ano – nejen pro piss bude tenhle kousek ideální – třeba se časem najde redakční testinka, která to s námi vyzkouší a budeme moci tuhle recenzi oživit o 18+ fotky do naší členské sekce. Nebo nějaký tester? Hlásí se někdo?

Spolupracujeme: