Puppy play či hraní na štěňátko či zvířátko je hodně rajcovní představa pro mnoho z nás. Ocásky, aneb anální kolíky s nějakým zvířecím zakončením coby dekorací, jsme už doma měli vícekrát, ale tenhle typický kousek chyběl.

Aneb jak se za pár chvil (s trochu lubrikantu a snahy o uvolnění) být pěkným štěnětem k pomazlení = nebo spíše v tomhle případě k výcviku. Samotný název značky, která vyrábí tenhle ocásek, už napovídá, že o něžnosti nepůjde = aneb Slave4Master (od otroka pro Pána/mistra).

Pár čísel

  • Nejširší průměr 3.1 cm
  • Nejmenší průjem 1.5 cm
  • Délka pro zavedení 7.5 cm
  • Celková délka 32 cm

V jednoduchosti je síla

V jednoduchosti je to celosilikonové dildo, chcete-li anální kolík či zátka, který v našem případě je z dvoubarevného silikonu (červeno a černá je rajcovní kombinace a v rámci BDSM hrátek ji často vyhledáváme).

Materiálem je citelně tvrdší varianta silikonu, žádné žužu a pružnosti moc nečekejte, přeci jenom kolíček je menšího průměru, takže to nevadí pro zavádění. A ocásek z principu je potřeba, aby byl stojící a jemně švihající.

Přesně jako reálný ocásek poslušně vrtícího pejska.

VIDEO z rozbalování v redakci

Pejsek k výcviku

Na kolíku se mi líbí, jak jeho menší průměr, tak vhodně vybraný silikon, který opravdu drží tvar. Takže pro zavedení (lubrikant na vodní bázi zde musí být) je dost jednoduché, můžete svému budoucímu (od čehož vás odděluje asi 5 vteřin snahy) pejskovi trochu pomoci s proplesknutím půlek a jejich uvolněním, aby do něj dobře vklouzl.

Zjistěte kolik stojí Anální kolík Slave4Master
ZJISTIT CENU

Z principu, že ocásek je vždy nahoře tomu uzpůsobte i správný směr, kterým ho budete zavádět. Přinejhorším ho budete muset zase vyndat a znovu ho vrátit na to správné místo. Nebo ho triviálně otočíte v subíkově prdelce.

Jak už jsem psal, je to spíše menší ocásek, takže slouží spíše na uvolnění či rozevření. Může tedy sloužit jako předehra pro další anální hrátky, nebo ho bude mít prostě celý den při venčení. Tyhle doplňky se přesně hodí na řádění venku na zahradě – tedy pokud nemáte zrovna nízký plot od sousedů.

V kombinaci s obojkem, vodítkem a rákoskou to může být ideální start výcviku neposlušného štěňátka.

Vhodné další vybavení můžete mít jak z BDSM obchodů (via naše recenze jak sexshopů, tak konkrétních produktů – via obojky a další), nebo i z opravdových zverimexů. Taková mistička na jídlo se rozhodně neztratí – a čím ji naplníte je už plně na vás.

Někdo dá přednost vodě, jiný více náročnějším tekutinám,… které mohou a nemusí pocházet i ze samotného pejska.

18+ fotky z testování

I samotné granule mohou být dostatečným trestem či motivací k lepšímu chování.

To už necháme čistě na vaší hře a na tom, jak moc pejsek zlobil a potřebuje tedy nastavit nové hranice. Aby už věděl, že Páníček má vždy pravdu a vždy se každá chyba musí zaplatit.

Co dodat?

Je to příjemný a praktický společník, který se rozhodně neztratí v žádném páru. A to jak pro začátečníky v zvířecím role-play, tak i pro zábavnější prvotní uvolnění prdelky, kterou brzy vyplníme sami něčím větším a živějším.

Klady

Zápory

Pevnější silikon Velikost hlavně pro začátečníky
Dvojbarevné provedení
Dostatečně široká patka
Pevně držící ocásek
Splňuje použití pro puppy play
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: