Hračka přišla v celkem obstojně vypadajícím papírovém obalu, který uvádí veškeré potřebné informace v angličtině. Nechybí popis materiálu a obrázek hračky. Informace v češtině ale nečekejte. 

První dojem

Anální kuličky Adventure Pleasure jsou řetízkem složený z deseti silikonových kuliček s manipulačním kroužkem na konci. Kuličky jsou velikostně odstupňované. Tahle hračka je hezká věc na první pohled, je kvalitně provedená a ze spolehlivého, zdravotně nezávadného materiálu.

Takže můžete na něj použít lubrikační gel na vodní bázi – ale jak jsou pro anální hrátky, doporučím je dát do kondomu = a pak už použijte jakýkoliv lubrikant, co svět nabízí.

Přesto mě moc nenadchla – jaká bude v akci? 

Zjistěte kolik stojí Anální kuličky Adventure Pleasure
ZJISTIT CENU

VIDEO z redakčního rozbalování:

Jde se na zkoušení

Na rovinu musím říct, že mě zklamaly. Při zavádění sice cítíte jemné zašimrání na různých místech, zavádí se navíc dobře a pohodleně, to je ale tak všechno, co od téhle hračky můžete čekat.

Malé kuličky jsou příliš malé a větší sotva dostačující.

Při vytahování jsem necítil nic, co by stálo za řeč. Hodí se možná pro začátečníka, který ji ale brzy nahradí pěkným vibrátorem nebo dildem.

Kdo má rád anál, chce to pořádně cítit, nejen se pošimrat sérií kuliček. Maximálně se tedy hodí jako doplněk, z mého pohledu nicméně vlastně zbytečný a tedy naprosto postradatelný.

Pro jednoho i pro dva

Ve dvou se dá hrát lépe, tady věc poslouží jako předehra nebo překvapení. Ale i v případě párové či skupinové hry zábava končí velmi brzy. Tahle věc je možná vtipná, více ale nenabízí.

Je mi líto, musím jí dát jen 4 body z 10 možných.

Klady

Zápory

Kvalitní zpracování ze silikonu Nepřináší nic výrazného
Lehce zalechtá při zavádění Milovníky análních hrátek spíše zklame
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: