Značku Fist-It (aneb „vypěsťuj to“) vám už asi nemusíme představovat, už jsme pár super koousků od nich měli – jak dnes už legendární dávkovač (nedáme bez něj ani „ránu“), tak nafukovací bazének pro blbnutí v oleji jak z lesbického porna. 

RECENZE od Marka N. a jeho femdom přítelkyně

Ale paradoxně ani jednou jsme netestovali jejich nejtradičnější produkt = lubrikant určený právě na fisting. Neboli to, čím se původně proslavili a je to esenciální věc k právě pronikání větších průměrů do tělních otvorů různého typu:)

Fistovací pomocník

A co jsme si to na recenzi vybrali? Tradiční anální lubrikační gel Fist-It Anal relaxer. Jak název říká = je vhodné hlavně pro prdelkové hrátky, a měl by ulehčovat průnik, že? A přesně na tyhle jeho vlastnosti se rádi podíváme, protože gelu vhodných pro anální průnik není nikdy dost.

Neboli = půllitrová lahvička vám napoví, že gelem nemusíte tolik šetřit, mimoto pro zrovna fisting (ať už vaginální, nebo echt anální) potřebujete tolik lubrikantu, kolik dokážete vůbec sehnat. 

Jestli vám něco ulehčí takový průnik a zpříjemní celou situaci, je to právě velká dávka zvlhčujícího gelu. A tohle vám balení s 500 ml rozhodně zajistí. 🙂 

VIDEO z redakčního rozbalování:

Nikdo neříká, že máte použít celé balení najednou, ale určitě se vyplatí mít ho tolik v zásobě. To se nikdy neztratí a v praxi vás to nezradí = vyzkoušeno za vás na párty s 2 páry.

Zjistěte kolik stojí Fist It anální lubrikační gel
ZJISTIT CENU

Vizuál s modrou průhlednou pěstí si ale rozhodně vypůjčili od dnes už hůře sehnatelného, ale fantastického parfému Diesel Onle the brave = a ten přídomek by upřímně seděl i pro tenhle gel, protože to co s ním chcete dělat, rozhodně vyžaduje odvahu. 🙂

Vlastnosti v bodech

To co výrobce o gelu říká je:

 • unisex,
 • dlouhotrvající,
 • dermatologicky testovaný,
 • bezpečný pro tělo,
 • kombinovatelný s latexem a TPE,
 • jednoduchý na omytí
 • a na vodní bázi.

To jsou piktogramy, které jsou jasné a všeříkající. Doplňuje to ale dalšími (které už se proti trhu vymezují):

 • bez methylisothiazolinonenu (narovinu kdoví),
 • proti suchosti,
 • bez alkoholu,
 • bez testování na zvířatech (cruelty free)
 • bez příchutě,
 • bez vůně,
 • bez parfému dokonce,
 • bez mýdlových složek,
 • a bez triclosanu (kdoví, ale nic hezké to nebude).

Ještě vám to nestačilo?

Tím bychom měli za sebou výčet vlastností, které už někomu mohou stačit pro rozhodnutí, že si ho opravdu chtějí koupit = ve zkratce je to prostě moderní lubrikant, který myslel snad na vše.

Těžko byste chtěli ještě více neutrální kousek, který bude zajišťovat skvělou kluznost pro cokoliv, co vás napadne na penetrování:) Že by foot fisting? No, ale to jsme docela daleko…

V akci

Pro samotné použití rozhodně oceňuji dávkovací pumpičku = je to pro nás dokonce tak důležitá věc na balení, že se snažíme už jiné lubrikanty k nám domů nebrat. To samé milujeme u sprchových gelů = ale tam už si pomáháme, že je přelíváme do vlastních nádob, protože i tam chceme jednoduché a rychlé dávkování. A zde se to hodí stejně tak.

A to nejen při dávkování na hračku, ale na tělo = jen upřímně do fist-it dávkovače je lepší ho nalít z otevřené nádoby, nebo si prostě vícekrát „pumpnete“ dovnitř a počkáte až nateče do celého tubusu.

Pro samotný fist jsme ho ještě nezkusili, protože naše kombinace průměru rukou a pružnosti „protilehlé“ vagíny je dost nepoměrová, ale děvčata se dohodla, že si to příště zkusí spolu. Přeci jenom dívčí zápěstí je typicky mnohem příjemněji tvarované, než to pánské humpolácké. 

A myslíme variantu vaginálního fistingu = ten anální je pro nás dost extrémné a rádi ho pro aktuální situaci přenecháme vytrénovaným sissynám a feminizovaným subíkům = ale v redakci jich pár máme, takže můžeme s nimi domluvit doprovodné trénování.

Testovali jsme tedy především v kombinaci s latexovou rukavicí (a nečekaně rukou v ní) a prdelkou = masáž prostaty included na 3 prsty. A také s dvojicí XXL dild (i z ranku monster / fantasy), co máme čerstvě na testování – Leviathan (23,5 cm délka a PVC materiál = penis hodně tvarované bestie snad z pekla) a Octopoda 32 cm ze silikonu = alá velké červené chapadlo od perverzní chobotnice).

Se všemi 3 hračkami / situacemi jsme nenarazili problém s uvolněním či vklouznutím dovnitř = gel se hezky nanášel, je správně hustý, takže vyloženě neteče ale drží dobře na místě, takže i při prvním rozevření se dokázal dostat správně dovnitř.

Na vodní lubrikant je ta kluznost perfektní = přeci jenom je určený pro xxl mrchy, takže je ta vlastnost opravdu důležitá. Čekali bychom ji spíše od silikonového kousku, ale tady se jim povedl majstrštyk. Takže klobouk dolů, tohle je náš nový kousek pro anální trénink – a dle těch kousků na recenze jsme se už dost posunuli od malých Fun Factory kolíčků alá Bootie či B-Balls

Neboli = doporučujeme – dávkování, složení, … no to si už přečtete níže v pozitivních a negativních bodech. Těšíme se na příště.

Klady

Zápory

Skvělé dávkování Váha, ale co byste čekali od půl litru gelu:)
Čisté složení
Praktická kluznost
Dobře se drží
Zklidňuje decentně
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

RECENZE od testera Butter-fly M

Půllitr Fist-it extra thick fisting lubrikačního gelu přišel v průhledné plastové dóze, která je stabilní a tedy i praktická.

Gel se ven dostává stlačením kohoutku na vrchní části nádoby.

Na obalu se nacházejí všechny důležité informace, žel pouze v cizích jazycích včetně angličtiny. Obal informuje, že se jedná o gel na vodní bázi, snadno omyvatelný, nelepící, jeho účinek trvá dlouho a je kompatibilní s kondomy a rukavicemi. Tak jaký je?

Zjistěte kolik stojí fistovací gel?
ZJISTIT CENU

První dojem a zkoušení Fist-it extra thick fisting lubrikačního gelu

Všechno, co píše výrobce na obalu Fist-it extra thick fisting lubrikačního gelu, je pravda. Gel mě příjemně překvapil jak konzistencí, tak efektem. Opravdu stačí malé množství, které pěkně uvolní a vydrží dlouho. Ačkoliv je určený primárně na fisting, vyzkoušel jsem s různými hračkami z mé sbírky.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Musím říct, že tenhle gel je jednoduše vynikající.

Má správnou konzistenci, neteče, ani nelepí, maže nádherně. Vyzkoušel jsem už desítky různých gelů a jsem dlouholetým fandou jedné známé české značky, přesto musím přiznat, že zvažuji trvalé přesdlání na tenhle Fist-it extra thick gel.

Cena

Někomu se může zdát 549 Kč za 500 ml gelu moc. Gel je ale skvělý a jeho efekt dlouhý, takže po měsíci opravdu hojného užívání mám ještě dvě třetiny dózy. Koupě tohodle lubrikačního gelu  se rozhodně vyplatí.

Shrnutí

Fist-it je skvělý výrobek vysoké kvality, potěší každého milovníka vaginálního fistingu i análních her, rozhodně skvělá volba! A potvrzuji to nejen sám, protože v redakci jsme měli více kousků na testování a dopadly podobně, ne-li lépe. 🙂

Klady

Zápory

Univerzální gel top kvality Informace na obalu nejsou v češtině
Vhodný na fisting
Velké balení
Praktické dávkování
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: