Černý obal se zlatavými ornamenty působí luxusně, tajemně, až fantasticky. Nechává tušit vysokou kvalitu obsahu. Nechybí informace pro uživatele v češtině, musím ocenit jednoduchost a transparentnost instrukcí. Je uveden použitý materiál, zemi a rok výroby. Takto to má vypadat! 

První dojem

Basic X Fisting ruka tělová je velmi dobře zpracovaná a skutečně odpovídá velikosti lidské, spíše však ženské ruky.

PVC patří dnes spíš mezi ty méně preferované materiály, rozhodně nepatří do top třídy, což je malé mínus. Samotná ruka je pěkně objemná a je nutné říci, že nejde o věc vhodnou pro začátečníky – asi jako další XXL mršky

Jde se na zkoušení

Basic X Fisting ruku v reálné tělové barvě jsme zkoušeli vaginálně i análně (je s podivem, že ty největší anální hračky testují typicky muži – a typicky i heterosexuální/bisexuální. Vaginální zavádění není nijak problematické, při troše předehry a opatrnosti ruka pěkně zapluje, partnerka si užívá a později bude nejspíš žadonit něco ještě většího.

V případě análního závádění je nutné brát větší ohledy, lépe se připravit a penetrovat trpělivě, ačkoliv i tak může nastat situace, že ruku nezavedete. A lubrikovat jak ďas – třeba přímo gelem/pastou na fistování.

To se stalo i mě, ruka má v maximu průměr sedm centimetrů….

Zjistěte kolik stojí Basic X fisting ruka
ZJISTIT CENU

Byl jsem na hranici neskutečné bolesti a přitom opojený touhou pokračovat dál, po opakovaných pokusech jsem ale pochopil, že tuhle hračku do svého análu nedostanu. Ani pomocník pro klouzání mi nepomohl.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Prsty jsou ale velmi příjemné a přináší užasně nové zážitky, já ale vím, že ze mě ten „správný fister“ nikdy nebude.

Kdo na to má kuráž a umí se lépe připravit, hurá do toho. Ostatním doporučuji hledat fistovací ruky menší, nebo se na fisting vykašlat.  

Pro jednoho i pro dva

Kdo chce fisting, pustí se do něj, ve dvou samozřejmě vždycky lepší, fisting ruka pak poslouží jen jako příprava pro vynalézavou činnost vytouženého partnera nebo partnerky.

Chápu všechny, kdo fisting milují, protože lidská ruka dokáže být velmi tvořivá a jemná… vy pak můžete objevit doslova absolutní dimenzi vaginální nebo anální rozkoše.

Cena

599 Kč za tuhle pěkně zpracovanou Basic X tělovou fisting ruku je až příjemně příznivá cena. Kdo rád fistuje, šest kil snadno oželí. 🙂

Shrnutí

Ruka jako taková  je velmi dobře prezentovaná, krásně zabalená a perfektně vytvarovaná hračka pro vaginální a anální hrátky za nezvykle příznivou cenu.

Pro znalce rozhodně dobrá volba a můžu vám ji rozhodně doporučit!

Klady

Zápory

Pěkný obal a prezentace Materiál PVC
Kvalitní zpracování a tvar
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: