Jednoduché, praktické a zábavně barevné – nebudu to prodlužovat, ale přesně takhle na nás od pohledu působí tohle dildo od ToyJoy. I název napovídá, že by nám mělo pomoci být „reálně šťastní“. A my se mu chceme podívat na zoubek… ehm no spíše na žalud.

Dvojitý silikon, který vás dostane

Ve zkratce je to realisticky tvarované dildo, které je vyrobené ze PVC. Zde je důležité zmínit, že není celé z 1 druhu PVC, ale obsahuje jádro, které je tvrdší, než materiál na povrchu.

Zdá se to jako triviálnost, ale v praxi zjistíte, že je to neskutečná… bomba. Špička penisu je stejně jako v reálu měkčí a pružnější, ale samotné tělo už drží svůj tvar a směr, takže ho budete citelně vnímat při příkazech (ať už vašich, nebo jeho do vás).

Po našich zkušenostech s těmihle dildy už se jen smutně díváme na ty, které nejsou „dual density“ – neboli na většinu naší sbírky. Je to opravdu TAK citelný rozdíl, že se nechcete vracet k klasickým dildům.

A na to svatosvatě přísaháme.

A když už jsme zmínili PVC, aneb polovinylchlorid, tak doplňujeme, že dle výrobce je zdravotně nezávadný – to je taky důležité zmínit. A také, že kromě naší praštěné barvené varianty je podobně šílená modrá = ta by sedla do Avatara Jamese Camerona.

Ale to jen tak bokem.

Pár čísel

  • Celková délka 15.2 cm
  • Využitelná délka 12 cm
  • Minimální průměr 3 cm
  • Maximální průměr 3.5 cm

VIDEO z rozbalování v naší redakci

Barevná #hipsteřina

Pro recenzi jsme si záměrně vybrali tuhle divokou růžovou – máme dost dild, vícero těch realistických (nakonec jsme si k nim po letech našli cestu a teď je spíše vyhledáváme), ale žádné takhle bláznivě barevné. A přitom to chtělo.

Zjistěte kolik stojí Realistické dildo ToyJoy Happy Dicks
ZJISTIT CENU

Je osvěžující, praštěné a pro přirážející osobu i trochu ponižující – hlavně pro chlapa, když ho šuká takovéhle růžové tintítko. Upřímně to taky není žádný velký macek, spíše základní kousek, který by vám neměl chybět ve sbírce pro rozjezd či uvolnění.

Přísavkou se nic nezkazí

Přísavka je za nás standardní – neboli je důležité, že tam je a drží na správném povrchu (zdravíme kachličkovanou koupelnu) ideálně. Na tom není moc co vymyslet a naštěstí ani zkazit. Prostě drží dobře a nazdar bazar.

Oceňujeme i prokreslená a citelná varlata.

Je přeci jenom lepší dorazit (prdelkou třeba) na koule a mít pocit, že je to někdo reálný, než jen na samotnou přísavku. Ta totiž je typicky na studeném podkladu (aneb zase kachličky – tentokrát ne ty na stěně, ale podlaze?) a tyhle koule vás prostě zastaví ve správným okamžik, takže jste stále na tom zahřátém těle penisu.

Hodnocení

Nebudu to protahovat – není zde moc co. Je to klasické dildo, byť s bláznivou barvou. Ale pěkně zpracované, s dobře držící přísavkou a udělá vám rozhodně radost. Velikost je začátečnická, takže pro prdelku ideální, na šukací (fucking) stroj taky, pro zkušenější harcovnice to bude spíše jen začátek.

Když nás to napadlo, tak by šlo použít jako ideální základ na výcvik/trénink kouřeníhluboké hrdlo se bude dobře trénovat i díky realistickému tvaru. Vždy nás zajímalo, jestli je to nějaký odlitek penisu pornoherce, nebo v PC vymodelovaný kousek. Ale vlastně, je to jedno.

Je to dobrý, základní model, který by vám chybět neměl, pokud už podobný nemáte.

Klady

Zápory

Bláznivá barva Nemá vlastní obal
Dvojitá hustota materiálu
Přísavka co drží
Zdravotně nezávadné PVC
Jednoduchý prokres varlat a žilek
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Gaymegastore.cz Sexshop51.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: