Realistickým dildům jsem se nějak vždy vyhýbal, roky mě nelákalo mít hračky ve tvaru mužských falusů – nečekaně, když jsem muž. Ale co jsem začal experimentovat s análními hrátkami, tak jsem se k mnoha dildům zase přiblížil.

A ejhle posledně jsem dostal na recenzi jeden reálný kousek. A protože v rámci experimentování a rozšiřování obzorů bych možná i jednoho mužského pojmul… (žádné líbačky, jen mě zajímá samotný styk – orálek či anál) tak proč bych ho netestnul.

Balení je nemastné neslané – prostě bílá jednoduchá krabička obdélníkového varu s výrazným ukázáním samotného dilda se zmínkami o „měkkém doteku silikonu“ (jednoduše řečeno by materiál měl příjemně imitovat reálný penis). První, co mě zaujalo, byla menší velikost (zde M) a výrazné žilkování.

Neboli při zavádění, jak už jsem u dalších strukturovaných hraček zjistil, bude rozhodně cítit.

Realistický odlitek pro začátečníky

Zaujal mě tvarově i žalud, menší, takže pro mě ideální a ještě k tomu „obřezaný“ – a to nejen pro klasické hrátky, ale i třeba trénink orálu. Na to je tenhle model v „medium“ velikosti ideální (a taky že jsem to zkusil, partnerka mě k tomu trochu „donutila“ – ale o tom někdy jindy).

Mazlivý jemný silikon

Rozhodně oceňuji jemnost povrchu, která je řekněme mazlivá (pro mě až překvapivě). Lehce drhne, ale to reálný penis také, když ho nelubrikujete. Stejně tak tady tedy musíte přidat lubrikant, abyste si pořádně užili.

První ho zkusila partnerka, ale na ni je to malý kalibr (přeci jenom dříve testovala jeden z 3 kousků odlitku Roberta Rosenberga co jsme měli v redakci).

Takže bylo jasné, že skončí nakonec u mě – jako tréninková hračka právě pro kouření a prdelku (partnerka mě chce trochu vycepovat, ať se nedávím u nějaké blízké švédské bi, trojky či swingers). No není to miláček?

Ale je, mě to vzrušuje, ač bych to na veřejnosti ne úplně rád přiznával.

Silná přísavka

U moc hraček jsem zatím neměl možnost otestovat přísavku, protože se vždy kombinuje jen s dildy, nebo reálnými vibrátory. Je pohledově i dotykově baculatější, ale solidně mě překvapila její síla.

Stačí trochu navlhčit (slinami či lubrikantem spíše) a dobře přilne například na kachličky, ledničku (bacha ať ji přírazy neotevíráte, …), hladkou podlahu či zrcadlu. Právě u většího zrcadla a v koupelně se měla odehrávat největší část mého tréninku vedeného zlotřilou a přísnou Paní…

VIDEO z rozbalování v redakci:

Výrazná varlata při dosednutí

Nečekal jsem to, ale když jsem překonal první obtíže se zavedením – aneb chtělo to trochu uvolňování v latexové rukavici (DOPORUČUJI) a dost gelu, … tohle dildo mě fakt bavilo. Velikostně rozhodně není žádný macek, a to jak průměrově, tak délkou.

Ale jako ideální začátek pro anál bych ho bral znovu a znovu. Jak je žalud výrazněji prokreslený a na boku má lehce vystouplé žilky, ucítíte ho postupně při pomalém přirážení, jak vás roztahuje.

Můžete si zkoušet i kroutit prdelkou, abyste si užívala změny tlaku od jednotlivých výstupků a žaludu.

Až nadoraz to chce

Když jsme si na sebe zvykli (a já už nedostával od partnerky bičíkem přes bradavky, že mi to dlouho trvá), dostal jsem se až nadoraz. Materiál dilda je hodně příjemně měkký a zároveň tuhý – no prostě super silikon. Takže drží směr, ale zároveň se uvnitř vás dobře ohne, takže dokáže bez zbytečného tlaku vklouznout až nadoraz.

A právě ty koule, na které jsem se musel přitisknout při konečném přírazu, mě solidně rajcovaly. Opravdu je cítíte na prdelce, jak vás tlačí a vy víte, že už dál nemůžete, že jste se plně uvolnili a odevzdali napichování na cizí žilnatý penis. Jsem sice chlap, ale tohle mě fakt rajcovalo.

K tomu jsem přirážel proti zrcadlu, takže bylo dobře vidět jak postupně ve mně mizí (když jsem se opatrně předklonil) a samozřejmě z toho mám detailní fotodokumentaci od mého náročného protějšku.

Když jsem ho dostal nadoraz a začal jsem si to užíval, přidala ještě pusinku u mého klína (děkuji za odměnu) a to už jsem opravdu nevydržel.

Zjistěte kolik stojí Real M dildo
ZJISTIT CENU

Výstřik na sebe nenechal čekat. Při orgasmu se mi sevřely půlky a já ještě více ucítil, jak mě tenhle silikonový kousek roztáhnul. Trochu jsem se zapotil, ale příště to tak jednoduché mít nebudu… bude větší průměr? Sakra…

Trénink kouření ve sprše

Když už jsem zvládl prdelku (doporučuji každou hračku i vlastně penis pro anální hrátky chránit kondomem = rychle se vyhodí a máte čisto!), bylo jasné, že ho musím zkusit i jinou dírkou.

A to tou, která se často nadavuje.

A přesně toho se mám zbavit. A čím dřív to zvládnu, tím dříve budu muset trénovat na „ostro“, tedy podržet nějakému chlapákovi na swingers párty = a to celé před mojí partnerkou. No co se dá dělat – když ji miluješ, není co řešit.

Takže sice roztažený, ale s trochou ostychu jsem se přesunul do koupelny, kde jsem vyzkoušel pevnost přísavky na kachličkách… Znovu žádný problém, prostě super drží. Když chcete dildo sundat, musíte lehce odchlípnout jednu stranu a pak už odskočí sám. Ale jinak se rozhodně nepustí.

Zkoušel jsem ho na sucho, ale jen s vodou jsem si užil leda tak drhnoucího vrzání… nic sexy a nic užitečného. Až orální gel (také ho máme čerstvě na testování) s jahodami mi to lehce zpříjemnil. Nejdříve postupně nagelovat od žaludu ke koulím a začít.

Velikost M je sice střední, ale pidi-midi to rozhodně není.

Pár čísel

  • celková délka 18 cm,
  • délka bez přísavky 17 cm,
  • využitelná délka 14,5 cm,
  • Ø žaludu u špičky: 2,5-3 cm,
  • Ø těla penisu 3,6 cm,
  • Ø varlat 6,8 cm.

No co můžu přiznat, když jsem dostal pak několik trestů (mimo jiné i napsat tuhle recenzi se svorkami na bradavách – au, au, bolí mě ještě teď)… Nedával jsem ho.

Je sice menší, ale pořád nemám zvládnutý dávivý reflex, takže moc radosti svému novému protějšku neudělám. Tedy pokud mě nebude šetřit, nebo bude mít menší velikost ptáka (bože snad jo).

Ale na trénování tenhle M kousek od You2Toys skvěle postačí.

Co se mi líbí

Nemá vlastní obal, takže ho provizorně nechávám v plastovém „blistru“ od výrobce, ale v našem šuplíku hraček pod postelí se na něj bude zbytečně prášit. Takže musím přikoupit nějaký zvlášť.

Ale je to drobnost, není to extrémně drahé dildo, naopak – patří k těm příjemně levnějším, které si zachovávají stále kvalitu (lékařský silikon bez ftalátů podle nařízení EU 1907/2006 / EC), realistický vzhled (opravdu vypadá živě) a se solidní přísavkou.

Po x testování horem i dolem (z recenze už dobře víte, co mě čekali xkrát, než jsem ho pořádně zvládnul tak i tak) je to můj oblíbenec v naší sbírce. Přímočarý, příjemně ohebný a skvělý pro začátek nemravných hrátek. Za mě a moji pomstychtivou přítelkyni (že prý bude příště větší, ať dostanu zabrat) vám ho můžeme jen a jen doporučit.

Pro všechny – je!

A nic se nedělejte z toho, že recenze je psána z pánského pohledu ohledně análních hrátek. Alternativou může být nasednutí partnerky na dildo a vy už si vyberete jakou další dírku jí vyplníte sebou (nabízí se dvojí vyplnění – takže si užijete užší prdelky). Popřípadě se vám může věnovat lačnými rtíky – kombinací najdete bezesporu hodně.

Materiálově i zpracováním je dildo primárně určené ženám, takže jistě si z mých zápisků a zkušeností také vezmete to samé: super kousek za příjemnou cenu.

Klady

Zápory

Příjemnost silikonu Nemá obal
Střední velikost Na povrch se chytá prach
Výrazné žilkování
Extrémní síla přísavky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: