Psát recenzi na lubrikační gel mi trochu připomíná scénu z českého filmu Vrchní, prchni! – „stěrače stříkají, odstřelovače odstřikují,“ kdo by to neznal, že? A podobně jsem vnímala i lubrikační gel – lubrikant lubrikuje. 

Jenomže ono je toho víc – jsou lubrikanty na silikonové bázi, na vodní bázi, lubrikanty na klasický sex, a dokonce jsou i speciální lubrikanty na anální sex (ale věřím, že to pro vás není novinka). A přesně jeden takový lubrikační gel na anální sex jsme si vzali pod drobnohled.

Co je značka Goliate?

Goliate je francouzská značka, která vyrábí erotickou kosmetiku z lokálních BIO produktů. Co si budeme povídat, moje ekologické srdce jásá. A už předem má jejich lubrikant pro mě malé bezvýznamné plus.

A jdeme lubrikovat!

Popis obalu asi nechám stranou – všechny produkty Goliate mají stejnou grafiku, takže pokud máte víc produktů stejné velikosti, doporučuju si číst popisek, co si vlastně berete do ruky.

Plastová pumpička vyžaduje trochu síly, abyste ji zmáčkly, ale není to nic hrozného. Zvládnete to v pohodě jednou rukou. Každopádně ji musíte ji zmáčknout několikrát, abyste dostali dostatečné množství gelu, které potřebujete na anální sex.

K aplikaci vám pomůže dávkovač.

Gel si nalijete do dávkovače (a trochu na jeho špičku), vložíte do prdelky a aplikujeme gel dovnitř a kolem dírky.

Musím říci, že tato metoda se nám fakt osvědčila a dávkovač používáme pravidelně – jde to sice o bez něj, ale s ním je to lepší.

VIDEO z redakčního rozbalování

A pokud nemáte dávkovač, stačí stříknout několik pumpiček análního gelu na penis nebo strap-on a rozetřít po celé ploše (dbejte hlavně na to, aby byl žalud pořádně navlhčený). Dalších několik pumpiček aplikujte na anální otvor a (klidně žaludem) lehce rozetřete.

Asi to nemusím zmiňovat, ale nedá mi to. Když se pouštíte do análního sexu, myslete na hygienu – nejjednodušší je použití kondomu, který navlečete na penis nebo dildo.

Samotný anální lubrikační gel Goliate je průhledný, s příjemnou vůní bylinek. Ale není to vtíravá vůně, spíš hodně nenápadná. I struktura je příjemná a klouzavá, ale nelepí. A ani po delší době na vzduchu neuschne. 

Zjistěte kolik stojí Goliate Anální lubrikační gel BIO
ZJISTIT CENU

Za mě tento gel funguje skvěle a strap-on dovnitř pěkně klouže. Což chceme! Jediná nevýhoda je, že se prodává ve 100 ml lahvičkách. Klidně bych brala větší.

Další výhody gelu

To, že je Goliate anální lubrikační gel čistě přírodní z BIO surovin a maximálním ohledem na přírodu, jsem už psala výše.

Díky přírodnímu složení vyživuje a podporuje hojení pokožky a análních partií a to se hodí.

Goliate anální gel neobsahuje oleje, takže ho v klidu můžete používat s kondomy nebo silikonovými hračkami (nebo hračkami z jiného materiálu). 

Když to celé sečteme

Anální gel od Goliate funguje skvěle. A ano stejně dobře fungují i jiné anální gely, které mohou být levnější. Ale když k té funkčnosti přidám ještě přírodní složení, lokální BIO suroviny, filozofii značky a její pohled na přírodu (například to, že je zapojený do projektu zalesňování francouzských lesů Reforest Action).

Navíc je jedlý – stejně jako všechny produkty této značky. Razí totiž myšlenku, že kosmetiku, kterou si natíráme na tělo (a do jeho nejcitlivějších částí obzvlášť), musí být tak čistá, že bychom ji mohli klidně jíst. Což je skvělá myšlenka! Takže za mě ano, ano a ano! Jdete do toho!

Klady

Zápory

Funguje Ocenila bych větší balení
Nelepí a nevysychá
Přírodní velmi čisté složení
Vyživuje a podporuje hojení
Kompatibilní s kondomy a silikonovými hračkami
Je jedlý
Dávkování pumpičkou
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: