Fisting gel UltraX slouží jako lubrikační gel, který Vám znecitliví pokožku po jeho nanesení. Jeho konzistence připomíná více tekutý lubrikační gel. Vzhledem vypadá jako hustší sperma, pro sissy dívku jako já ideální.

Od pohledu jsem z něj byla v roztržení.

Jak na mě působí?

Fisting gel má příjemné aroma, ne příliš intenzivní. Zpočátku je gel chladivý. Po rozetření na erotogenní zóně má dlouhotrvající působení, během kterého lubrikuje a nevysušuje vás.

Je na vodní/silikonové bázi, takže dávejte pozor na své silikonové hračky, které by mohl poškodit na povrchu.

Partie těla, na které jej nanesete, zapůsobí snížením vaší citlivosti na daném místě.

Dovolí vám více přijmout…

Při použití větších análních hraček než obvykle využíváte, vám dovolí se postupně více roztáhnout. Musíte myslet na to, že vaše schopnosti toho co zvládnete, jsou na stejné úrovni jako před použitím. Rozdíl je v tom, že se dokážete více bezbolestně uvolnit a tím i postupně využívat větší anální hračky.

Proto jsem tenhle netradiční lubrikant dostala od svého Pána – abych lépe natrénovala větší průměry penisů a neudělala mu naživo ostudu. To by mě totiž dost potrestal a zklamala bych ho tím.

A to já jako poslušná holčička rozhodně nechci.

V názvu gelu je sice fisting, ale na rovinu takhle daleko rozhodně nejsem – v mém feminizovaném případě by to totiž byl anální fisting a to je jiná hra, než ten klasičtější vaginální.

Takže s tím na mě Pán (snad) ještě (chvíli) nepřijde. Doufám, že prozatím, protože vyplnění opravdu miluju a rajcuje mě představa být tak moc vyplněná jím = nebo kýmkoliv, koho ke mě připustí.

Zjistěte kolik stojí Anální lubrikační gel
ZJISTIT CENU

Pro největšího macka

Poprvé jsem gel použila s mým největším dildem, které jsem do té doby nedokázala použít. V ruce mi přes prsty gel přetékal a měla jsem ho všude, na zamčeném klitorisu, na stehnech, na dildu a nakonec na kundičce.

VIDEO z redakčního testování:

V praxi

Gel jsem si rozetřela po kundičce (rozumějte analním otvoru) a také na dildo. Začala jsem pomalu vsouvat dildo do sebe po pár centimetrech dovnitř a zpět ven. Po chvilce mě začal gél na kundičce a v ní chladit, až jsem necítila bolest při roztahování díky výraznému žaludu dilda.

Opět jsem nanesla rukou gel na dildo a rozetřela ho po něm jako sperma. Zasouvala jsem ho do sebe, téměř jsem se rozplakala. Po čase pomalého zasouvání a vysouvání mi povolila kundička a zvládla jsem více než polovinu.

V tomto bodě jsem si začala vychutnávat ty chvíle s ním, protože splnil očekávaní.

Sissin pomocník pro trénink?

Pro Sissynu (feminizovaného muže) je to ideální parťák, protože vám ukáže, co můžete zvládnout, když vás neomezuje bolest při tréninku/sexu.

Ale postupujte i tak velmi opatrně, dokáže vás uvolnit více, než byste čekali.

Tak ať si následující dny dokážete vůbec sednout na zadek:) Vyzkoušeno za vás a pro mého Pána = abych ho na příštím rande nezklamala. Protože si jistě zkontroluje, jak jsem pro něj připravená a vytrénovaná. Potrestaná sissyna rozhodně nechci být. Umí být velmi přísný, že Pane?

Klady

Zápory

Ideální na větší dilda/penisy Nenašla jsem
Vaginální i anální použití
Hustota gelu
Lehce znecitlivuje
Lehce chladí na začátku
Zabarvení do mléčna jako sperma
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Lovesexshop.cz Sexicekshop.cz Vibratory.net Flagranti
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Ta hustota toho krému mě baví, nebudete téct, takže se dobře dávkuje. To u prdelky bude dobrá zábava. Díky a mějte se s čubinou.

SOuhlas, ta konzistence je tady klíčová, aby nikam neutíkal při přípravě. :))

Spolupracujeme: